Amigal Group I Svetlá kancelária so skvelou dostupnosťou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 96.07 m²

Prenájom trojkancelárie s vlastnou chodbičkou na Vajnorskej 137. Ponúkame vám priestrannú, sv

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Amigal Group I Kancelária na skvelej adrese aj s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 19.61 m²

Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor. Ak hľadáte priestor, ktorý má všetko na

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Amigal Group I Priestranný kancelársky priestor v lokalite so skvelou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 300 m²

Ponúkame na prenájom samostatných kancelárskych priestorov. Kancelárie sú vzdušné, svetlé a kli

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Predáme 1-izbový byt v top lokalite Seredi

Reality Sereď

1 izbový byt | Fándlyho | 38 m²

Predáme 1-izbový byt na ulici Fándlyho v Seredi o rozlohe 38 m2. Nachádza sa na prízemí bytovéh

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Sereď

97,000 € 2553 €/m²

Novinka
Novinka

BÝVANIE V CENTRE: 3 izb., lodžia, terasa a státie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kollárova | 91 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku: 3-izbový byt len 5 min. peši od Námestia SNP, situovaný na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

310,000 € 3407 €/m²

TOP Living: Prenájom kancelárskych priestorov v blízkosti centra mesta, Uhlisko, BB

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavova | 17.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnom dome na Hviezdoslavovej ulici v Bansk

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

216 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

TOP Living: Stavebný pozemok so súkromnou príjazdovou cestou a všetkými IS

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,644 m²

Realitná kancelária TOP Living s.r.o. Vám na základe exkluzívneho zastúpenia ponúka projekt, kt

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Tajov

240,236 € 146 €/m²

TOP Living: Ponúkame na predaj obchodný priestor/ kaviareň Belveder pri jazierku

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Nad plážou | 165 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor, kaviareň v novostavbe vo vyhľadávanej lokalite Belved

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

450,000 € 2727 €/m²

TOP Living s.r.o. ponúka na prenájom skladový objekt vo Vlkanovej.

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Nezadaná | 1,419 m²

TOP Living s.r.o., ponúka na prenájom sklady v dobrom tech. stave. V súčasnosti sú využívane a

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Banská Bystrica

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponúknite na predaj garáž Fončorda-Šalgotarjánska ul. a okolie

Reality okres Banská Bystrica

Garáž | šalgotarjánska | 15 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám garáž v lokalite Fončorda, ulica Šalgotarjánska. Prípadne aj iné

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na kúpa

Cena dohodou

TOP Living: Priemyselný areál Vlkanová

Reality Vlkanová

Priemyselná zóna | Vlkanovská cesta | 2,118 m²

TOP Living s.r.o. dáva do pozornosti na predaj posledné dve ponuky v priemyselnom areáli vo Vlk

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Pozemky na predaj Vlkanová

390,000 € 184 €/m²

TOP Living Vám ponúka bývanie bez záhrady, ale s veľkou terasou- 5 izbový dom v Radvani!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Malachovská cesta | 251 m²

TOP Living Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom (bez záhrady) nachádzajúci sa v radovej

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

239,000 € 952 €/m²

Stavebný pozemok s výhľadom, súkromnou prístupovou cestou, 1644 m2

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Tajovského | 1,644 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Banská Bystrica

240,236 € 146 €/m²

Ponúkame na predaj menší RD v pôvodnom stave v lokalite Horná Lehota

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Voľne stojaci rodinný dom spolu s priľahlým pozemkom ponúka príležitosť realizovať Vaše plány o

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 23.08.2025
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

Info v RK

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.08.2025
Domy na predaj Horná Lehota

Info v RK

TOP Living: Záhradná chatka v Čeríne na predaj - REZERVOVANÉ

Reality Banská Bystrica

Záhradná chatka | Partizánska cesta | 50 m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatu nachádzajúcu sa v záhradkárskej oblasti Čerín pri Banskej Bys

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

110,000 € 2200 €/m²

Reality Vlkanová

Skladový objekt | Matuškova | 1,419 m²

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Vlkanová

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

TOP Living: Prenájom garáže Uhlisko, 9.mája, BB

Reality Banská Bystrica

Garáž | 9. mája | 20 m²

Ponúkame na prenájom garáž v radovej zástavbe garáží. Garáž je suchá, čistá. bez elektriny a be

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA: 3-izb. byt v centre mesta vrátane parkovacieho státia, 2x balkón

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kollárova | 91 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku: 3-izbový byt pri námestí SNP situovaný na druhom poschodí

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

310,000 € 3407 €/m²

Hľadáte 5 izb. byt? Vyskúšajte dom bez záhrady!

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Malachovská cesta | 251 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,000 € 952 €/m²

Chcete 4 izb. byt? Vyskúšajte dom bez záhrady!

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Malachovská cesta | 251 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,000 € 952 €/m²

TOP Living ponúka na predaj Dom na výbornej a slnečnej adrese!

Reality Malachov

Rodinný dom | Banícka | 340 m²

Rodinný dom v obci Malachov len 4 km od Banskej Bystrice. Rodinný dom je 5-izbový, má 3 podlaži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malachov

319,000 € 938 €/m²

Podnikajte vo svojom: predaj zrekonštruovaný objekt Sásova – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Ďumbierska | 237 m²

Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a na prízemí sa nachádza štýlová reštaurácia s priestr

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 10.02.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

290,000 € 1224 €/m²

Výborná ponuka: predaj zrekonštruovaný objekt Sásova – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Reštaurácia | Ďumbierska | 236.8 m²

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

290,000 € 1225 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23015)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie