Rodinný dom | Pešia cesta | 84 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v pokojnej a vyhľadávanej lokalite mesta Ša
190,000 € 2262 €/m²
Reštauračné priestory | Nová Ves | 110 m²
Bosen Group Vám ponúka NA PREDAJ – pohostinstvo na sídlisku Východ Hľadáte priestor pre svoj g
110,000 € 1182 €/m²
Rodinný dom | 64 m²
Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečný rodinný dom v pokojnej a vyhľadá
175,000 € 2734 €/m²
Administratívny objekt | Panenská | 76.9 m²
BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v centre hla
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 173 m²
Bosen Group Vám ponúka moderný dom v pokojnej ulici a komfort, ktorý si zamilujete. Tento štýl
390,000 € 2254 €/m²
Priestor pre sklad | 18,069 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj rozsiahly priemyselný areál s tromi budovami nachádzajúci sa v
60 €/m2 0 €/m2
4 izbový byt | Nová Ves | 82 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v Dunajskej Strede. BYT: Byt má celk
160,000 € 1951 €/m²
Rodinný dom | Nová štvrť | 101 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj rozostavaný 4-izbový rodinný dom v obci Dolný Bar, situovaný v
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 165 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný 5-izbový byt s rozlohou 165m², situovaný v
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Slnečná | 120 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v tichej
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 58.41 m²
Bosen Group vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, ktor
328,000 € 5615 €/m²
2 izbový byt | Ivanská cesta | 44.9 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový a plne zariadený 2-izbový byt v žiadanej lokalite Ov
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Tomášikovo | 71.12 m²
Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zariadený 3-izbový m
130,800 € 1839 €/m²
3 izbový byt | Na Varte 4B | 74 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj ešte neobývaný 3-izbový byt s terasou a súkromnou predzáhradko
429,000 € 5797 €/m²
5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²
Bosen Group vám ponúka na predaj nadštandardný 5-izbový byt v secesnom dome na Moyzesovej ulici
990,000 € 6387 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 66.84 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardný 2-izbový byt v ikonickom projekte
Cena dohodou
4 izbový byt | 107.03 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4 izbový byt B2.06 v prestížnom projekte Žofi
334,990 € 3130 €/m²
2 izbový byt | 49.73 m²
Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v Žiar
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 42.69 m²
Realitná kancelária LOYALTERS ponúka na predaj 1 izbový byt s celkovou výmerou 43 m2 v pokojnom
99,990 € 2342 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jakubov | 500 m²
LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku, obec Jakubov Popis nehnuteľnosti Loyalters by Bosen Gr
84,000 € 168 €/m²
3 izbový byt | 67.03 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj moderne zariadený a klimatizovaný 3-izbový byt na 5. poschodí
320,000 € 4774 €/m²
Rodinný dom | Záhumenská | 145 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj moderný samostatne stojaci rodinný dom s veľkorysým pozemkom,
598,500 € 4128 €/m²
Garáž | Pri Hrubej lúke | 12 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj vonkajšie parkovacie miesto - Bratislava - Dúbravka, projekt D
Cena dohodou
2 izbový byt | 45.78 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový mezonetový byt B3.02 B v prestížnom
149,990 € 3276 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.