Veľký pozemok so starším rodinným domom

Reality Demandice

Záhrada | Nezadaná | 3,600 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok o rozlohe 36árov v obci Demandice. Na pozemku sa nachádza star

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Demandice

32,000 € 9 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Vidiecky domček/chalupa

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | 100 m²

Preferuje pôvodné hlinené vidiecke domy na dedinách a túžite po jednom takomto? Tak čítajte ďal

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

55,000 € 550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - CHATKA nad priehradou Lipovina

Reality Bátovce

Záhradná chatka | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj ZÁHRADNÚ CHATKU v obľúbenej a vyhľadávanej časti obce Bátovce, nad prie

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bátovce

63,000 € 1537 €/m²

Rodinný domček alebo rekreačná chata

Reality Nitra

Rodinný dom | 45 m²

Chcete bývať alebo relaxovať v takomto modernom drevodome z kvalitných materiálov? Vlastníte

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Nitra

60,000 € 1333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Menšia novostavba na štart do života

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | 42 m²

Hľadáte miesto na štart do života, alebo práve naopak, miesto, kde by ste chceli prežiť svoju j

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Tekovské Lužany

83,000 € 1976 €/m²

Stavebný pozemok Kosihy nad Ipľom

Reality Kosihy nad Ipľom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 631 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Kosihy nad Ipľom o rozlohe 631 m2, cca (15 × 37 m). Pozemok j

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kosihy nad Ipľom

9,000 € 14 €/m²

Stavebný pozemok v obci Krškany (Jakubie)

Reality Krškany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,893 m²

Realitná kancelária Globreality ponúka na predaj ideálny pozemok na výstavbu Vášho rodinného do

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Krškany

74,000 € 15 €/m²

Novinka
Novinka

Investičná príležitosť - centrum Levíc

Reality Levice

Obchodné priestory | Ul. Ľ. Štúra | 400 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – BUDOVA V PRIAMOM CENTRE MESTA LEVICE V exkluzívnom zastúpení ponúkame

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na predaj Levice

Info v RK

Novozrekonštruovaný apartmán DONOVALY

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 48.55 m²

Ponúkame na predaj zariadený a pred cca 3 rokmi kompletne zrekonštruovaný 2izbový byt na ideáln

Publikované: 27.12.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Donovaly

149,900 € 3088 €/m²

Rodinný domček/Chalupa v Kuraľanoch

Reality Kuraľany

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

IBA u nás nájdete v ponuke tento starší, ale veľmi zachovalý rodinný domček, v obci Kuraľany.

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Kuraľany

58,000 € 387 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Viničný domček v LV - nová cena

Reality Levice

Záhradná chatka | Krížny vrch | 28 m²

Ponúkame na predaj záhradu s viničným domčekom v Leviciach časť Krížny vrch. Výmera pozemku je

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 25.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

38,000 € 1357 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj- výnimočný 3 izbový byt, komplet. rekonštrukcia

Reality Levice

3 izbový byt | 66 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj jedinečný 3-IZBOVÝ BYT s rozlohou 66 m2, ktorý bol VKUSNE a M

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Levice

120,000 € 1818 €/m²

RD v Teranoch

Reality Terany

Rodinný dom | Nezadaná | 211 m²

Realitná kancelária GlobReality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v Teranoch. Rodinný dom s

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Terany

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE na predaj - 3 izbový byt takmer v centre Levíc

Reality Levice

3 izbový byt | 74 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3 izbový (74 m2), priestranný byt s VIZUALIZÁCIOU modernej pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1324 €/m²

Menší pozemok v Želiezovciach

Reality Želiezovce

Záhrada | 174 m²

Ponúkame na predaj záhradkársky pozemok – miesto pre relax a pestovanie. Ponúkame na predaj me

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

22,000 € 126 €/m²

Rodinný dom v srdci Pukanca so silnou atmosférou a veľkým potenciálom!

Reality Pukanec

Rodinný dom | 170 m²

IBA U NÁS! Na Štiavnickej ceste v historickej časti obce Pukanec, stojí VÝNIMOČNÝ DOM s obrovsk

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Pukanec

154,500 € 909 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZAUJÍMAVÁ INVESTIČNÁ PONUKA | PREDAJ PREVÁDZKOVÉHO AREÁLU S HISTORICKÝM CHARAKTEROM A FUNKČNOU VÝROBOU

Reality Dolný Pial

Výrobný objekt | Námestie SNP | 800 m²

ZAUJÍMAVÁ INVESTIČNÁ PONUKA | PREDAJ PREVÁDZKOVÉHO AREÁLU S HISTORICKÝM CHARAKTEROM A FUNKČNOU

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Dolný Pial

150,000 € 188 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhradka Lipník

Reality Tlmače

Záhrada | 700 m²

Realitná kancelária Globreality ponúka na predaj záhradu s viničným domčekom na Lipníku. Záhrad

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Tlmače

17,660 € 25 €/m²

Predaj pozemku so stavebným povolením – obec Čaka

Reality Čaka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,631 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 1631 m², vedený ako záhrada, nachádzajúci sa v poko

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Čaka

45,000 € 28 €/m²

BEZKONKURENČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – VIACBYTOVÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Kalná nad Hronom

Nájomný dom | 29. Augusta | 300 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – VIACBYTOVÁ NEHNUTEĽNOSŤ Ponúkame na predaj zaujímavú a mi

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Kalná nad Hronom

210,000 € 700 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Starší rodinný dom s veľkým potenciálom

Reality Ipeľský Sokolec

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete vytvoriť domov presne podľa vlastných predstáv? Ponúkame na pred

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Ipeľský Sokolec

49,000 € 196 €/m²

Predaj budovy obchodu a služieb

Reality Bardoňovo

Objekt pre obchod | Nezadaná | 260 m²

Hľadáte miesto pre Vaše podnikanie za prijateľnú cenu? Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť, kt

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bardoňovo

85,000 € 327 €/m²

NIDAL: PREDAJ - reprezentatívny 3-izbový byt v Starom Meste priamo pod Bratislavským hradom – umelecká atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 156.04 m²

Základné informácie Hľadáte veľkorysý luxusný byt v Starom Meste, ktorý má dušu? Tento 3-izbov

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 3941 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIDAL: PRENÁJOM reprezentatívnych kancelárí v Technopole (318 m² na 4. poschodí)

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | 318 m²

Základné informácie Hľadáte kancelárske priestory, kde všetko funguje – bez starostí so správo

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

4,770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Rodinné domy na predaj (23088)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie