NIDAL: Predaj - stavebný pozemok pri rieke Nitra – Nové Zámky, 592 m²

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 592 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v a

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

105,000 € 177 €/m²

NIDAL: Predaj - Pozemok na výstavbu rodinného domu, Monarská alej II, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | 715 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok, vrátane všetkých IS, pre výstavbu sam

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

235,950 € 330 €/m²

NIDAL: PRENÁJOM - EUROVEA - exkluzívny 2-izbový ateliér s balkónom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 49.44 m²

Základné informácie Ponúkame na prenájom štýlový 2-izbový ateliér na 25. poschodí s úžasným v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,070 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIDAL: Predaj - Pozemok pripravený na výstavbu, Monarská alej II, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Monarská alej | 548 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

180,840 € 330 €/m²

NIDAL: Prenájom - Pozemok vedľa Panónskej cesty v Petržalke, Budatínska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Zmiešaná zóna | Budatínska | 2,209 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na prenájom rovinatý pozemok s rozlohou 2209 m² situovaný ved

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Petržalka

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

NIDAL: Prenájom parkovacie miesto – Sky Park, veža 2

Základné informácie Ponúkame na prenájom širšie parkovacie miesto v projekte Sky Park, vo veži

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

130 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NIDAL: PREDAJ - Exkluzívny 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Staré Mesto – Klingerka, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 99.5 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ikonickej rezidenčnej veži K

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

605,000 € 6080 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIDAL: PRENÁJOM komerčného priestoru K2 v projekte Downtown Yards, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 35.49 m²

Základné informácie Ponúkame na prenájom zaujímavý komerčný priestor č. K00.02 v projekte Down

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 42 €/mesiac/m²

NIDAL: PREDAJ - Investičný 2-izbový byt v úplnom centre Bratislavy, ideálny na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 44.97 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj 2 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy na Nedbalov

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

264,000 € 5871 €/m²

NIDAL: Prenájom - Pozemok na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Zmiešaná zóna | Vresová | 3,123 m²

Základné informácie Ponúkame na prenájom čiastočne spevnený pozemok vo výbornej lokalite na Kr

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

NIDAL: Prenájom - Štýlový 2,5-izbový byt s veľkým balkónom v krásnom prostredí Koliby na Tupého ulici, Bratislava-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 71 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný, kompletne zariadený 2,5 - izbový byt (71 m²) s veľkým balkóno

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NIDAL: PRENÁJOM komerčného priestoru 126,07 m² v projekte Downtown Yards, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 126.07 m²

Základné informácie Ponúkame na prenájom atraktívny komerčný priestor (E00.01) o výmere 126,07

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,780 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

NIDAL: Predaj - 3 izbový byt v novostavbe na Banšelovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 72 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového bytu na Banšelovej ulici. Byt má

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 3125 €/m²

NIDAL: Prenájom - Obchodný priestor s 35 m² terasou pre Vaše podnikanie v Ovocných sadoch

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ivanská cesta | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom úplne nový, priestranný obchodný priestor v jednom z najúspešnejších r

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,190 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NIDAL: PREDAJ Moderný 2-izbový byt (č.109) s predzáhradkou v projekte Danubia Residents (Komárno)

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.3 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt (byt č. 9) v modernom rezidenčnom

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,000 € 3022 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIDAL: Prenájom - Štýlový, nový 3 izbový byt v projekte Zuckermandel pod hradom na nábreží Dunaja, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 89.94 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na prenájom krásny svetlý, štýlovo zariadený 3-izbový byt s b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIDAL: Prenájom - Obchodný priestor pre Vaše podnikanie v Ovocných sadoch

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ivanská cesta | 67 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na prenájom 67 m² obchodný priestor v bloku B, v jednom z naj

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIDAL: PRENÁJOM- kancelárske priestory 7.poschodie – EUROVEA TOWER, Bratislava - BEZ PROVÍZIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 91.21 m²

Základné informácie Hľadáte reprezentatívne sídlo pre firmu v absolútnom centre diania? EUROVE

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,700 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIDAL: Predaj - Veľkoryso dimenzovaný 3 izbový byt s loggiou na 30. poschodí v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 94.51 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj krásny, presvetlený byt s loggiou a panoramatickým

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,000 € 5608 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIDAL: Predaj - Stavebný pozemok určený na výstavbu v Chorvátskom Grobe

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Senec | 2,280 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v atraktívnej obytnej zóne pre výs

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

1 € 0 €/m²

NIDAL: Prenájom - Parkovacie státie v garáži Panorama City, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Landererova | 12.5 m²

Punúkame na prenájom široké garážové státie umiestnené pri stene na 3. poschodí pod vežou č. 1

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

130 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ 2izbový byt Jarovce.

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Smaragdova | 47.05 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2izbový byt v projekte Nový Jantár. Mo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom mezonetového bytu v rodinnom dome

Reality Sebedražie

Iný byt | Hlavná | 55 m²

Vaša Realitná ponúka na prenájom mezonetový byt so samostatným vchodom, situovaný v rodinnom do

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Sebedražie

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Veľkorysý priestor pre život: 3-izbový byt (125 m²) v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 124.84 m²

125 m² čistého komfortu s panoramatickým výhľadom v srdci Ružinova Hľadáte byt, v ktorom sa neb

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 3597 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1381)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23088)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Upresniť hľadanie