Výrobný objekt | Na pántoch | 1,602 m²
Predmetom ponuky je nehnuteľnosť (stavba a pozemky), situovaná v Bratislave, mestskej časti Rač
1,190,000 € 743 €/m²
Rodinný dom | Ul. J. Jesenského | 180 m²
Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ 3 izbový rodinný dom s peknou záhradou v najvyhľadá
184,000 € 1022 €/m²
2 izbový byt | Dlhá | 62 m²
Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný, priestranný a slnečný 2 izbový byt s balkónom o rozlohe
Info v RK
Rodinný dom | Ludanská cesta | 105 m²
Pre klientov s vyriešeným financovaním -hľadáme 3 - 4 izbový rodinný dom v okrese Levice. Prefe
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme 1-2 izbový byt meste v Levice Pre konkrétnych klientov hľadáme 1-izbový, alebo 2-izbový
Cena dohodou
Rodinný dom | 190 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj podpivničený, tehlový rodinný dom v dvojdome s veľkorysým poz
Info v RK
2 izbový byt | Poľná ul. | 50.2 m²
Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ moderne zrekonštruovaný, klimatizovaný 2 izbový byt
115,000 € 2291 €/m²
Rodinný dom | Levická | 105 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pekný rodinný dom. Jedná sa o 3 izbový rodinný dom s obytnou
125,000 € 1190 €/m²
3 izbový byt | Poľná ul. | 65 m²
Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ pekný a dobre situovaný 3 izbový byt s loggiou o ro
93,000 € 1431 €/m²
Garsónka | 28 m²
REZERVOVANÁ. Ponúkame na prenájom rekonštruovanú peknú garsónku na Kalinovskej ulici v Ko
520 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | 3,251 m²
Ponuka prenájmu výrobných a skladovacích priestorov – Košice‑Juh So súhlasom majiteľa ponúkame
4.33 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | 9 m²
Prenájom kancelárie v centre Košíc – Rooseveltova ulica Ponúkame na prenájom útulnú kanceláriu
149 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 46.64 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom kancelárske priestory v podnikateľskom objekte v mestskej č
10 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 35.39 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Floriánskej ulici v širšom centre Košíc. Kancelá
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 698 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v atraktívnej lokalite – Kalv
599,000 € 1053 €/m²
Priestor pre výrobu | 150 m²
Výrobná a skladová hala - E Je výrobná a skladová hala rozdelená na 3 sekcií. Rozloha každej s
Cena dohodou
3 izbový byt | Šemša | 91.8 m²
**NOVOSTAVBA BYTU A 5-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE** Ponúkame na predaj útulný 3-izbový podkrovný
235,000 € 2179 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 100 m²
NA PREDAJ – Rekreačná chata s pozemkom 5 árov v obľúbenej lokalite Bukovec pri Košiciach Hľadá
150,000 € 1500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,849 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4 vedľa seba ležiace pozemky pre rodinné domy nachád
170,000 € 60 €/m²
Garáž | 14.7 m²
NA PREDAJ priestranné PARKOVACIE MIESTO v garážovom a zároveň bytovom dome na adrese SVÄTEJ ROD
30,490 € 2074 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,094 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci SLANEC o celkovej výmere 1094 m2. Obec sa nachádza v
45,000 € 41 €/m²
Rodinný dom | 1,041 m²
Ponúkame Vám na PREDAJ tehlový 5-izbový rodinný dom v obci Veľká Ida s úžitkovou plochou 140 m²
225,000 € 216 €/m²
Rodinný dom | 593 m²
Ponúkame na predaj moderný bungalov – novostavba v obci Geča, Obecná ulica Ponúkame na predaj
385,000 € 649 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 3‑izbový byt pražského typu v osobnom vlastníctve, n
229,000 € 3368 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.