Zimná záhrada, 4 izby, kozub a Malá Fatra: veľký rodinný dom na prenájom, Krasňany pri Žiline, Cena: 1300€/mes s energ

Reality Krasňany

Rodinný dom | Krasňany | 185 m²

EXKLUZÍVNY PRENÁJOM! PREČO PRÁVE TENTO DOM? 185 m² úžitkovej plochy + 376 m² pozemok. Garáž + p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Krasňany

1,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom priestoru - starostlivosť o telo

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Moyzesova | 12 m²

Diana Reality ponúka na prenájom nebytový priestor s výmerou 12 m2, priestor je súčasťou aktívn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

250 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Atraktívny priestor - salón na prenájom

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Moyzesova | 60 m²

Diana Reality ponúka na prenájom priestor vhodný na kadernícke služby, s výmerou 60 m2, v príze

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izbový byt, Vienna Gate, Kopčianska ulica, Bratislava V. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 66 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt v novostavbe polyfunkčného bytového komplex

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Veľký 3- izbový byt s balkónom a parkovacím miestom!

Reality Trnava

3 izbový byt | Koniarekova | 75 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kompletne prerobený, nezariadený 3-izbový byt o výmere 75m2 v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

820 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v rekreačnej oblasti. Kučišdorfská dolina

Reality Pezinok

Rekreačný pozemok | Kučišdorfská dolina | 18,600 m²

Ponúkame Vám zaujímavý pozemok pri priehrade v rekreačnej oblasti Kučišdorfská dolina, 10min. a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

12 €/m2 12 €/m2

Novinka
Novinka

Moderné kancelárske priestory na prenájom v novostavbe v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne, moderné kancelárske a obchodné priestory v administratívny

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Ponúkame pôdu 2.000m2 - 20.000m2 v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Reality Trnava

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky rôznych výmer, v rôznych lokalitách. Ide prevažne ornú pôdu a le

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

3 €/m2 3 €/m2

Novinka
Novinka

Kúpime garsónku alebo 1-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Pezinka (aj lokality Juh, Sahara,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

120,000 € 4800 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme na kúpu pozemky na výstavbu v Bratislavskom kraji.

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpime nový alebo zrekonštruovaný 1iz. - 2-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

150,000 € 3000 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáte les a lúku v okrese Pezinok? Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemky majú prístup z bočnej asfaltov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

2.5 €/m2 3 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Hľadáte pôdu, les alebo lúku v okrese Pezinok? Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 2,100 m²

Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemok v katast. území Dubová, veden

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

7,500 € 4 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Pre nášho VIP klienta hľadáme garsónku, 1-iz. byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 30 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme garsónku alebo 1-izbový byt o rozlohe 25-35m2. Preferované lokal

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

130,000 € 4333 €/m²

Novinka
Novinka

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2i - 3i. byt v Bratislave II..

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 55 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2-3-izbový byt o rozlohe min.50m2 -70m2. Byt by mal mať balkón.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 3636 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Joliota Curie | 62 m²

Realitná kancelária Inori ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

178,000 € 2871 €/m²

Novinka
Novinka

**Samostatná murovaná garáž, RAJECKÁ ul. BA-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Rajecká | 18 m²

Ponúkame na predaj samostatnú murovanú garáž v garážovom dome na Rajeckej ulici v Bratislave –

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

35,000 € 1944 €/m²

Novinka
Novinka

BEDES | Prenájom - moderný 3 izbový byt, Sever, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nad terasami | 63 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje trojizbový byt na prenájom na sídlisku Sever, ulica N

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BEDES | Predaj pozemku na Tenisovej ul., 675 m2, Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Tenisová | 0 m²

BEDES Real Estate vám ponúka na predaj výnimočný pozemok v osobnom vlastníctve určený na výstav

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

165,000 €

BEDES | Prenájom 2-izbový byt, Svätoplukova ul., Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Svätoplukova | 55 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje moderný 2- izbový byt na prenájom s príjemnou atmosfé

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BEDES | Prenájom 2-izbový byt, ul. B. Bjőrnsona, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Björnstjerna Björnsona | 65 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje útulný 2- izbový byt na prenájom s príjemnou atmosfér

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BEDES | Prenájom 3-izbového bytu, Zápotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | P.J. Šafárika | 70 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje nehnuteľnosť na prenájom na sídlisku Zapotôčky, ulica