Príjemný 5i RD 180m2, pozemok 480m2, GARÁŽ, Ostružinová ul., BA II-Vrakuňa, KLÍMA, terasa, tichá, zelená lokalita v zástavbe nových rodinných domov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²

Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3i.byt 104m2, Tichá ul., loggia 12m2 (ako TERASA), pivnica, v blízkosti Horského parku, POVODNÝ STAV, možnosť prerábky na 4izb. byt, PRÉMIOVÁ ADRESA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj: priestranný 3izb. byt s veľkou loggiou a pivnicou na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3173 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 5i RD s garážou, menšia záhrada, ul. Vavrinecká, BA III, kat. úz. Vinohrady, 3x kúpeľňa, výhľad na malokarpatské kopce a vinice, kúpou voľný

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 170 m²

RK IVMO Pullman Group, s.r.o. ponúka z poverenia vlastníka exkluzívne na predaj luxusnú nehnute

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

739,000 € 4347 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 2i. byt, Šancova ul., 67m2, Staré Mesto, centrum, veľká, obytná kuchyňa, vysoké stropy, pivnica, vhodné aj ako INVESTIČNÝ BYT na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj priestranný 2i. byt 67m2 v tehlovom bytovom dome v cen

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

292,000 € 4358 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3i byt 70m pri OC RETRO a jazere "Rohlík", Sedmokrásková ul., Trávniky, 9/12p., výhľad, kompletná RŠ, DOBRÁ ADRESA, aj ako INVESTIČNÝ BYT,kúpou voľné

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jedinečný 4i byt 108m + 2x veľká loggia, Adámiho ul., začiatok Karlovej Vsi, 6/7p., veľký šatník, na skok do centra, DOBRÁ ADRESA,aj ako investícia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 4 izb. byt na začiatku mestskej časti Karlov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny 5i. PENTHOUSE 215m2, TERASA, balkóny, krb, KLÍMA, výťah, Lazaretská ul., PRÉMIOVÁ ADRESA v srdci Starého Mesta, 5min od OC EUROVEA a nábrežia

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Lazaretská | 215 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj exkluzívny 5izb. 3podl. PENTHOUSE prevedený v historiz

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

970,000 € 4512 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom priestoru BEAUTY SALÓN (kaderníctvo, kozmetika), Gajova ul., absolútne centrum, na prízemí administratívnej budovy, vedľa recepcie a

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Gajova | 29 m²

Prenájom BEAUTY SALÓN (kaderníctvo + kozmetika) v lukratívnej lokalite absolútneho centra mesta

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom 333m2 s pozemkom 576m2, BAZÉNOM a garážou, vilová štvrť, ul. Pod lipovým, tichá časť DNV, v blízkosti Moravskej hrádze s cyklotrasou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Pod Lipovým | 333 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj trojpodl. rodinný dom 333m2 v lukratívnej časti Devíns

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

489,900 € 1471 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj príjemného 4i. bytu 124m2, 2x balkón, Železničiarska ul., NITRA, lokalita Čermáň, garáž, ZÁHRADA, v blízkosti lesoparku Borina, 1/2posch.

Reality Nitra

4 izbový byt | Železničiarska | 124 m²

***** Z poverenia vlastníka ponúkame na PREDAJ veľký 4izbový byt v Nitre, ul. Železničiarska, l

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Nitra

269,000 € 2169 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

INVESTÍCIA, predaj RD s pozemkom 650m2 s možnosťou prebudovania na reprezentačné rodinné sídlo, Royova ul., širšie centrum, lokalita Kramáre, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Royova | 556 m²

Z poverenia vlastníka si Vám dovoľujeme dať do pozornosti VÝNIMOČNÚ INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ, pre

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 1169 €/m²

Lukratívny obchodný priestor s výkladmi, 429m2, Špitálska ul., PRÉMIOVÁ ADRESA, variabilné možnosti komerčného využitia, absolútne centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Špitálska | 429 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj lukratívny obchodný priestor 429m2, z časti využívaný

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 1282 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TARGETreal | Na Prenájom, garzónka, centrum Žiliny, Závodská cesta

Reality Žilina

Garsónka | Závodská cesta | 25 m²

Ponúkame na prenájom garzónku v Žiline na ulici Závodská cesta, s podlahovou plochou 25 m2. Ne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

550 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Nízkoenergetický 3 izb. rodinný dom v centre obce Nesluša

Reality Nesluša

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový rodinný dom v centre obce Nesluša. Dom prešiel rozsiahlou a k

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Nesluša

217,000 € 1887 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre rodinný dom blízko centra obce, Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 723 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre stavbu rodinného domu blízko centra obce v Jedľových Kostoľanoch

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Jedľové Kostoľany

31,400 € 43 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán v rezorte Villa Erdödy | Oravská Lesná – Orava Snow

Reality Oravská Lesná

Apartmán | Nezadaná | 60 m²

Do detailov premyslená novostavba 2-izbového apartmánu v horskom rezorte Villa Erdödy v Oravske

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Oravská Lesná

215,000 € 3583 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívna ponuka - 3 izbový byt po rekonštrukcii v KNM - Kamence

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 9. Mája | 77.5 m²

Ponúkame na predaj väčší zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa v dobrej a vyhľadávanej

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

185,000 € 2387 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Únik do prírody: chata Martin – Stráne | ticho, krb, les

Reality Martin

Chata, drevenica, zrub | Stráne | 93 m²

V tichu prírody, len pár minút od mesta Martin, sa nachádza chata, ktorá je stelesnením pokoja,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

179,000 € 1925 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Donovaly – 186 m² priestoru, 6 izieb a ticho

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 186 m²

Na Donovaloch sú apartmány rôzne. Ale len máloktorý vám ponúkne taký priestor, taký pokoj a tak

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Donovaly

249,000 € 1339 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste - Jelenia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 35 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii na Jelenej ulici v Bratis

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,900 € 6140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom garsónka po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste - Dunajská

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Dunajská | 15 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadenú garsónku v Starom Meste na Dunajskej ulici. Byt sa na

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 39 €/mesiac/m²

5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou, 10 min od Žiliny – Snežnica

Reality Snežnica

Rodinný dom | Nezadaná | 330 m²

Predstavte si, že po desiatich minútach cesty zo Žiliny zatvoríte za sebou dvere auta a namiest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Snežnica

335,000 € 1015 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom family friendly 4-izbový byt - Martinengova, Staré Mesto, garáž, klimatizácia

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Martinengova | 111.67 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v zastúpení klienta ponúka na prenájom zariadený 4-izbový byt s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Upresniť hľadanie