Hľadáme chatu do 35 000 €

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám chatu / rekreačnú nehnuteľnosť na kúpu s rozpočtom do 35 000 € i

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Krupina

Cena dohodou

HD reality, predaj, rodinný dom Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 8. mája 2810/6A | 93 m²

Predstavujeme vám moderný a útulný rodinný dom, ktorý sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejšíc

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

275,000 € 2957 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa rodinného domu, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Šamoríne, prípadne v blízkom okolí

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Šamorín

300,000 € 2308 €/m²

HD REALITY, predaj, chata Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 65 m²

Chata v srdci Nízkych Tatier – Mýto pod Ďumbierom Hľadáte únik z mesta do panenskej prírody? Po

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

195,000 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, prenájom, 2-izbový byt so zabezpečeným parkovacím státím

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Údernícka | 42 m²

HD reality ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s vlastným vyhradeným parkovacím státím v uz

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kúpa rodinného domu, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Hviezdoslavove, prípadne v blízkom

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Hviezdoslavov

300,000 € 2308 €/m²

Kúpa rodinného domu, Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Kalinkove, prípadne v blízkom okol

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Kalinkovo

300,000 € 2308 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Spišský Štiavnik.

Reality Spišský Štiavnik

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Spišský Štiavnik/b]. Za každú ponuku

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Spišský Štiavnik

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča. Za každú ponuku Vám budem

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Partizánska Ľupča

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Svätý Kríž. Za každú ponuku Vám budem vďačný

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Svätý Kríž

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Podtureň

Reality Podtureň

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Podtureň. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Podtureň

Cena dohodou

Kúpa, dvojizbový byt v Brezne, centrum

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám dvojizbový byt v bytovom dome v Brezne. Klient platí HOTOVOSŤOU.

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v Banskej Bystrici, Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici, časť Fončorda . Klient uprednos

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 €

Kúpa, 2-izbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok. Môže byť pôvod

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v Banskej Bystrici - Fončorda

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Dvojizbový Byt v Žiadanej Lokalite Fončorda, Banská Bystrica. "Rad

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 3izbový byt v centre Brezna, ideálne po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Brezno

120,000 €

Kúpa, 3-izbový byt v meste Hriňová

Reality Hriňová

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Hriňová. Za každú ponuku Vám budem vďačná.

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Hriňová

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Valaská Dubová.

Reality Valaská Dubová

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Valaská Dubová. Za každú ponuku Vám b

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Valaská Dubová

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta pozemok v okolí Banskej Bystrice (do 40km)

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok v Banskej Bystrici, prípadne v okolí vo vzdiale

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Banská Bystrica

52,000 € 74 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Štiavnička.

Reality Štiavnička

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Štiavnička. Za každú ponuku Vám budem

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Štiavnička

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 4- izbový byt Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Námestie Ludvíka Svobodu | 94 m²

PREDAJ – 4-izbový byt | Banská Bystrica | Novostavba Tri Kocky Lukratívny 4-izbový byt v srdci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

279,990 € 2979 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa, rodinný dom v meste Poprad.

Reality Poprad

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v meste Poprad. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Poprad

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, pozemok v obci Breštie.

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²

HD reality, predaj Investičný pozemok Brieštie – 3 000 m² | Turčianske Teplice Hľadáte investi

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

20 €/m2 20 €/m2

Kúpa, rekreačná chata v obci Donovaly

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rekreačnú chatu v obci Donovaly. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Donovaly

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie