Kancelárie, administratívne priestory | Panónska cesta | 98 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Panónskej ceste v Bratislave V . K dispozícii s
8.3 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Garáž | Smikova | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v osobnom vlastníctve, situovanú v radovej zástavbe gar
25,000 € 1389 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 74 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Bojnickej ul. v BA III, Nové mesto, o výmere 74
545 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Drotárska cesta | 135 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný, udržiavaný 4-izbový byt o rozlohe 135 m2 v jednej z najvy
1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²
Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici
370,000 € 3895 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²
Ponúkame Vám na prenájom nový, veľmi pekný a zariadený 2-izbový byt. Jedná sa o dvojročnú novo
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Beniakova | 66 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3-izbový byt na Dlhých dieloch, kde
800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Novackého | 63 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v tehlovom bytovom dome na konci slep
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Priestor pre výrobu | Stará Vajnorská | 460 m²
Ponúkame na prenájom praktický a všestranne využiteľný výrobný priestor nachádzajúci sa vo vyhľ
7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Garáž | Hanulova | 18 m²
Ponúkame na predaj udržiavanú, suchú murovanú garáž situovanú v radovej zástavbe na Hanulovej
46,000 € 2556 €/m²
2 izbový byt | Bartoškova | 58 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2, situovaný na prízemí
216,000 € 3724 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 165 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slovna
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Žižkova | 42 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderný 1,5-izbový byt v novostavbe na Žižkovej ulici v Starom Meste –
950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ružindolská | 15 m²
Ponúkame na prenájom exkluzívne administratívne priestory na Ružindolskej ulici v Trnave. Kance
8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Priemyselná | 800 m²
Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 22.5 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta, na ulici Zoltána K
227 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Iný priestor | Továrenská | 280 m²
Ponúkame na predaj budovu ubytovne na Továrenskej ulici v Smoleniciach pri areáli Chemolaku a ž
510,000 € 1821 €/m²
Iný stavebný pozemok | Dolné záhumnie | 1,001 m²
Ponúkame na predaj pozemok vhodný aj na výstavbu o rozlohe 1001m2. Pozemok sa nachádza na Pálff
72,500 € 72 €/m²
Orná pôda | Továrenská | 2,607 m²
Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 2607m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti areálu
108,000 € 41 €/m²
Priemyselná zóna | Továrenská | 1,436 m²
Ponúkame na predaj pozemok – zastavanú plochu v priemyselnom areáli Chemolak v Smoleniciach. N
103,600 € 72 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Projekt HILLS RESIDENCE predstavuje moderný komplex, ktorý prináša svieži vietor a in
254,296 € 3800 €/m²
Rodinný dom | Indonézia
Seseh je pokojný pobrežný raj na Bali, vzdialený len 40 minút od letiska, s práve budovaným
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko
Na severnej strane ostrova Korčula, v dedinke Naplovac, nad malou rybárskou osadou Prigradic
195,000 € 47 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 158.84 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v jednej z najlepších kanc
15.75 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.