Reprezentatívne kancelárie v AUPARK TOWER, 438,22m2

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 438.22 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v jednej z najlepších kanc

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

15.75 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Výrobno-skladový objekt s administratívou na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Šikmá | 450 m²

Ponúkame na predaj výrobno-skladový objekt s administratívnou časťou na Šikmej ul. v BA II,

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

490,000 € 1089 €/m²

Skladové priestory na prenájom

Reality Senec

Priestor pre sklad | Poľná | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom suché skladové priestory v rozlohách od 200m2 až po 7.500 m2 a vonkajš

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Senec

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na rohu Obchodnej a Poštovej ulice, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Poštová | 196.23 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre Bratislavy na frekventovanej Obchodnej/Pošto

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

7,328 €/mesiac 37 €/mesiac/m²

Vonkajšie skladovacie plochy na prenájom

Reality Senec

Spevnené plochy | Poľná | 200 m²

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Objekty na prenájom Senec

Cena dohodou

Na predaj zaujímavý byt na ul. Wolkrova, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 3966 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na dlhodobý prenájom moderný 2-izbový byt, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Ožvoldíkova | 38 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenej štvrti Dúbravka na ulici Ožv

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 28 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán na Tomášikovej ulici v atraktívno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

TOP! Samostatný kontajner 216 m2 umiestnený na parkovisku v etablovanom obchodnom centre v Bratislave oproti OC AVION a IKEA

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Ivanská cesta | 216 m²

Na prenájom exkluzívny obchodný priestor – kontajner umiestnený v strede veľkého parkoviska v e

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom murovaného skladu 150 m² – ideálny na podnikanie, Nitra

Reality Nitra

Skladový objekt | Vašinova | 150 m²

Ponúkame na prenájom murovaný sklad o výmere 150 m². Priestor je vhodný na skladovanie, logisti

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

625 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Prenájom komerčného priestoru 117 m² – flexibilné využitie, Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Vašinova | 117 m²

Ponúkame na prenájom priestor o výmere 117 m² vhodný na kancelárie, služby alebo iné podnikateľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

900 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Ružindol

Reality Ružindol

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,043 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Ružindol Pozemok o celkovej výmere 1043 m2 sa nachádza v intr

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

3-izbový byt s balkónom ul. Gustáva Mallého, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² vrátane balkóna (6,5 m²), ktorý sa nachádza

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Pure Haven – výnimočná investičná príležitosť pri mori

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Záujemcovia majú možnosť zakúpiť si mobilné vily priamo, pričom vlastníctvo sa týka samotnej st

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj

109,500 € 1369 €/m²

Administratívne priestory vysokého štandardu v tesnej blízkosti ŽST Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 230 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory na Röntgenovej ulici, v Petržalk

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v blízkosti ŽST Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 384 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory na Röntgenovej ulici, v Petržalke, Bratislava 5.

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Byt 77,89 m2 v novostavbe v Krile Jesenice neďaleko Splitu

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

KRILO JESENICE – NOVOSTAVBANa predaj je byt S301 na treťom poschodí n

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

440,000 € 5649 €/m²

Obchodno-servisno skladový priestor na Račianskej ulici v Novom Meste, 140 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Račianska | 144 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-servisno-skladový priestor na zníženom prízemí administratívnej b

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Kancelársky celok v reprezentatívnom historickom objekte v centre, 193,8 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hurbanovo námestie | 193.8 m²

Ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok, na Hurbanovom námestí, oproti Alizé a Michalsk

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Priestor 165,7m2 s výhľadom do Úradu Vlády, v krásnej historickej budove, Štefánikova,BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 165.7 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v novo zrekonštruovanej historickej

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Obchodný priestor v Bratislave - Petržalke na Úderníckej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Údernícka | 180 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Bratislave - Petržalke na Úderníckej ulici. Priesto

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

2- kancelária 39m2 s parkovaním v tesnej blízkosti kúpaliska Matadorka, Údernícka-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 40 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie na Úderníckej ulici v Petržalke, v blízkosti kúpaliska Matador,

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

410 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardné administratívno-skladové priestory vo Svätom Jure vrátane pozemku 2086 m2

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Krajinská cesta | 750 m²

Stav: Novostavba v top stave Plocha: 750 m2 Sklad: 500 m2 (strop 5,5 m) Kancelária: Áno – 2NP,

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

1,500,000 € 2000 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie