(JumSrxlIP4Q) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

TARGETreal | ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rekreačnej chaty, Makov

Makov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

239,900 € 1870 €/m²

Základné informácie

Druh:
Chata, drevenica, zrub

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
128.3 m²

Plocha pozemku:
690 m²
Info
Novostavba rekreačnej chaty v srdci prírody – Makov

Hľadáte miesto, kde si naozaj oddýchnete od ruchu mesta?
Ponúkame exkluzívne na predaj štýlovú novostavbu rekreačnej chaty v obľúbenej lokalite Makov, obklopenú nádhernou prírodou Javorníkov.

Ideálne miesto na víkendový relax, rodinné pobyty aj investíciu na prenájom.

Čo vás očarí:
• moderná novostavba pripravená na dokončenie podľa vlastných predstáv
•pokojná lokalita s krásnymi výhľadmi
•celoročný prístup
•blízkosť lesa, turistiky a lyžiarskych stredísk
•dostatok súkromia a kontakt s prírodou
•ideálne pre milovníkov oddychu, športu aj investovania

Chata ponúka komfort moderného bývania spojený s atmosférou horskej prírody.

Lokalita Makov – vyhľadávaná rekreačná oblasť na hranici Slovenska a Česka.

Pre viac informácií alebo obhliadku ma neváhajte kontaktovať.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
128.3 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2026

Typ konštrukcie:
Iná

Orientácia:
Juhovýchodná

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet izieb / miestností:
4

Počet spální:
3

Počet kúpeľní:
1

Terás:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Zdroj tepla:
El. priamo-vykurovacie telesá

Vykurovanie:
Podlahové

Plocha pozemku:
690 m²

Zastavaná plocha:
97 m²

Šírka pozemku:
20 m

Dĺžka pozemku:
38 m

Terén pozemku:
Rovinatý

Prístupová komunikácia:
Asfaltová

Vybavenie objektu:
Holopriestor

Vybavenie:
Technická miestnosť, Terasa, Vonkajšie parkovacie miesto

Doprava:
Diaľkový autobus, Vlak, Cyklistická infraštruktúra, Cesta
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Lucia Pirohová

TARGETreal, s.r.o. - ŽILINA

TARGETreal s. r. o.

Jána Milca 789/9 • 01001, Žilina (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

239,900 € 1870 €/m²

Kontakt na predajcu

Lucia Pirohová

TARGETreal, s.r.o. - ŽILINA