Záhradná chatka | 402 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku so súpisným číslom / 20 m2 / a so záhradou,
22,500 € 56 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | . | 0 m²
ID: 023-13-STSA 🌊 CHATA S VÝHĽADOM, AKÝ KÚPITE LEN RAZ ZA ŽIVOT – Bobrovník, Marina Liptov Pre
170,000 €
Záhradná chatka | 14 m²
Len u nás ponúkame na predaj príjemný rekreačný pozemok s menšou chatkou v metskej časti Košice
67,000 € 4786 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Kučišdorf. Dolina | 100 m²
HĽADÁTE oddych a relax po práci alebo chcete víkendovať alebo dokonca trvalo bývať priamo v ob
216,000 € 2160 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 339 m²
Predaj rekreačnej chaty – Zvolen v obci Kováčová Ponúkame na predaj rekreačnú chatu nachádzaj
89,000 € 263 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 80 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s projektovou dokumentáciou na rekonštrukciu útulnej ch
43,700 € 546 €/m²
Záhradná chatka | Novozámocká cesta | 15 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatkou v Komárne v lokalite pri čerpačke
23,000 € 1533 €/m²
Iný rekreačný objekt | Autocamping | 182.5 m²
Ponúkame Vám na predaj úplne nový štýlový 3-apartmánový chalet ski in-ski out, situovaný v nad
1,200,000 € 6575 €/m²
Záhradná chatka | 50 m²
Záhradná chatka v Handlovej - miesto, kde vypnete hlavu a zapnete pokoj :) Hľadáte únik z mest
52,900 € 1058 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 62 m²
Realitná kancelária Dr. Domov ponúka na predaj rekreačnú chatu v atraktívnej lokalite jazera Ru
89,000 € 1435 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 30 m²
Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatu v malebnom mestečku Šurany, ktoré sa nachádza v okrese
24,990 € 833 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 381 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v tichom a zelenom prostredí vyhľadáv
90,000 € 236 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Osada Kunov III | 95 m²
Hľadáte únik z mesta, kde sa spája moderné bývanie s relaxom v prírode? Ponúkame Vám na predaj
164,990 € 1737 €/m²
Iný rekreačný objekt | 95.6 m²
Real Home ponúka na predaj moderný rekreačný dom v exkluzívnej a vyhľadávanej lokalite Boldog,
350,000 € 3661 €/m²
Iný rekreačný objekt | 95.6 m²
335,000 € 3504 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Stará Ľubovňa | 80 m²
Realitná kancelária GARANT REAL Vám exkluzívne ponúka výnimočný projekt "Chaty pod Horou" v srd
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Zázrivá | 161 m²
Ponúkame na predaj chalupu/ rodinný dom, celková úžitková plocha domu 161 m2 + podpivničenie 35
209,900 € 1304 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 457.42 m²
HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľ
2,390,000 € 5225 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 45 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj záhradu s dvoma chatkami v krásnom prostredí záhradká
69,000 € 1533 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Drozdovo | 120 m²
POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI POLOHA – Veľká Lehota EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám pon
205,000 € 1958 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 150 m²
POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI POLOHA Nitra – Mýto pod Ďumbierom – v blízkosti Banská Bystrica
350,000 € 2333 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kvitnúci Ostrov | 18 m²
Doprajte si výnimočné miestečko pre Váš oddych a únik z prehriatych panelákových stien v podobe
29,500 € 1639 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 112 m²
Ponúkame na predaj rozostavaný 3,5 izbový rekreačný dom (s charakterom rodinného domu), situova
348,000 € 3107 €/m²
Záhradná chatka | Sebedražská cesta | 298 m²
REKREÁCIA – RELAX- ZÁHRADKÁRČENIE – GRILOVAČKA - ODDYCH Ponúkame na predaj veľmi peknú upra
36,990 € 124 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.