Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²
Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek
63,000 € 887 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 1 m²
Do našej ponuky sme prijali TOP ponuku, investíciu. Na predaj ponúkame chatu nachádzajúcu sa v
1 € 1 €/m²
Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²
Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom vašich snov – postavíme ho kdekoľvek, presne podľa
149,000 € 1080 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | K Zornici | 10 m²
Moderný maklér ponúka na predaj záhradu s drevenou chatkou, ktorá sa nachádza vo vyhľadávanej l
27,000 € 2700 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 80 m²
Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadenú chatu v obci Bardoňovo. Chata je kompletne
125,000 € 1563 €/m²
Chata, drevenica, zrub | - | 90 m²
119,000 € 1322 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rekreačnú chatu NA CELOROČNÉ UŽÍVANIE a pozemok s výmerou 564m2
117,500 € 1958 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rekreačnú chatu NA CELOROČNÉ UŽÍVANIE a pozemok s výmerou 404 m
127,500 € 2125 €/m²
Záhradná chatka | Kamenný Mlyn | 25 m²
Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Trnava Kamenný Mlyn. Pozemok je v
103,000 € 4120 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Belecká | 390 m²
Directreal Exkluziv - Investičná príležitosť v srdci Podhájskej – Vila/Penzión s veľkým potenc
176,800 € 453 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Rohovce | 100 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Direct Real predáva CELOROČNE OBÝVATEĽNÚ zateplenú murov
159,000 € 1590 €/m²
Záhradná chatka | Mojšová Lúčka | 15 m²
Romdom Reality ponúka na predaj záhradnú chatku s pozemkom o výmere 272m2 + 15m2 chata v osobno
48,000 € 3200 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mojšova Lúčka | 50 m²
Exkluzívne v Romdom reality Vám ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatku situovanú v obľúbenej
45,000 € 900 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 56 m²
Nehnuteľnosť je možné využiť ako celoročne obývateľný dom, alebo ako víkendovú chatu. Na Liste
85,000 € 1518 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 102 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj útulnú chatu so súpisným číslom v krásnom a pokoj
130,000 € 1275 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²
DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj trojpodlažnú drevenicu na krňanských lazoch v časti Neklen.
88,900 € 766 €/m²
Iný rekreačný objekt | Tatranská | 280 m²
Delta Property ponúka na predaj zabehnutý apartmánový dom vo Veľkom Slavkove, na hlavnom ťahu
368,000 € 1314 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Tatranská | 101 m²
Investícia, ktorá zarába a zároveň ponúka vlastný horský únik REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPER
250,000 € 2475 €/m²
Záhradná chatka | Dubina | 624 m²
DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj chatu s veľkým pozemkom pri Poprade, v obci Hranovnica na D
59,500 € 95 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Štúrova | 65 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj štýlovú rekreačnú chalupu na Záhorí, v c
107,900 € 1660 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu v obci Borský S
148,900 € 1241 €/m²
Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 16 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-
149,990 € 9374 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Boženy Slančíkovej - Timravy | 17 m²
V pokojnej a vyhľadávanej lokalite Banskej Štiavnice ponúkame na predaj trojpodlažnú rekreačnú
88,000 € 5176 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 25 m²
BYVO realitná kancelária ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkove na 150 m² poze
39,900 € 1596 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.