3 chaty s veľkým pozemkom v Klenovci na predaj

Reality Klenovec

Chata, drevenica, zrub | 200 m²

Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektami a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klenovec

Info v RK

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Investičná príležitosť v srdci Malých Karpát – výnosný ubytovací objekt v lokalite Zochova chata na pozemku 5 000 m², len 30 minút od Bratislavy.

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

1,250,000 € 2083 €/m²

Top
Top

Chalupa na dokončenie podľa vašich predstáv

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 201 m²

Ponúkame vám na predaj chalupu v osade Súš (Stará Turá), ktorá prešla zásadnou technickou rekon

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

105,000 € 522 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Bývanie bez starostí za cenu bytu

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Hľadáte únik z mesta, ale nechcete tráviť mesiace na stavbe? Tento 3-izbový rodinný dom v Košti

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

134,990 € 1500 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Starostlivo udržiavaný 5-izbový rodinný dom v štýle drevenice s garážou a altánkom

Reality Čadca

Chalupa, rekreačný domček | 17. Novembra | 160 m²

Ponúkame na predaj ojedinelú nehnuteľnosť v horskom prostredí, ktorá spája neopakovateľné čaro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čadca

139,000 € 869 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj chata so záhradou v Nižnej Hutke

Reality Nižná Hutka

Záhradná chatka | Záhradkárska | 378 m²

Na predaj záhrada s chatou v krásnom prostredí v obci Nižná Hutka, Košice – okolie. Pozemok sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

69,900 € 185 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Očarujúca chatka s bazénom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Stará Turá | 25 m²

🌿✨ VIANEMA PREDSTAVUJE | SÚKROMNÉ ÚTOČISKO V PRÍRODE – Stará Turá ✨🌿 Miesto, kde vypnete svet…

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

79,900 € 3196 €/m²

Top
Top

Súkromná záhrada s chatkou v srdci Trnávky – miesto, kde zabudnete, že ste v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Bočná | 260 m²

REALDUSTRY Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku so záhradou v obľúbenej záhr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 342 €/m²

Top
Top

🏡 Útulná chata v srdci prírody – Nesluša

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | Nesluša | 110 m²

🏡 Chata na predaj – Nesluša, okres Kysucké Nové Mesto Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

97,000 € 882 €/m²

Top
Top

Predaj| Luxusná novostavba celoročne obývateľného 4i domu s priamym vstupom do Malého Dunaja, MADARÁSZ-Blahová| Gofar| Exkluzívne

Reality Blahová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 134.72 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú 4-izbovú novostavbu rodinného domu –

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Blahová

415,000 € 3080 €/m²

Top
Top

Predaj chalupy v krásnom prostredí Bielych Karpát pri Starej Turej

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 153 m²

Chalupa na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice. Tát

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

155,000 € 1013 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ CHATA S VLASTNÝM POZEMKOM NA BUKOVCI

Reality Bukovec

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 111.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Bukovec, len na skok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

125,000 € 1122 €/m²

Top
Top

Na predaj samostatná chatka v Tatralandii, Liptovská Ondrašová, Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 40 m²

Chcete podnikať v cestovnom ruchu priamo v najznámejšom a najväčšom Aquaparku na Slovensku, v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

149,000 € 3725 €/m²

Top
Top

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA chatky v Orlove

Reality Orlov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Orlov

100,000 € 1333 €/m²

Top
Top

Chalupa na lazoch s krásnym výhľadom

Reality Čavoj

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 195.63 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čavoj na lazoch, je prístupný prírodnou cestou. Nachádz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čavoj

Cena dohodou

Top
Top

Chata nad kúpeľmi Dudince s vlastným pozemkom

Reality Dudince

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

80,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Top
Top

ŠTÝLOVÁ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ CHATA S BAZÉNOM A ZÁHRADOU – IDEÁLNA NA ODDYCH AJ CELOROČNÉ BÝVANIE - NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 66 m²

Krásna výmera 467m2 | 2x Terasa | Parkovanie | Bazén | Rekonštrukcia | Vlastná piecka | Zateple

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

120,000 € 1818 €/m²

Top
Top

OCCAM | Exkluzívny Chalet so súkromným wellness | Jasná – Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

ZÁHRAD. CHATA, krásny pozemok 907 m2, ZO Opendáky, Osuské

Reality Osuské

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj trojpodlažnú murovanú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osuské

52,000 € 2080 €/m²

Novinka
Novinka

MODULOVÁ CHATA – moderná stavba, kvalitné materiály

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 41 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú modulovú chatu s modernou oceľovou konštrukciou a kvalitným zate

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

38,990 € 951 €/m²

Novinka
Novinka

HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľadmi

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 457.42 m²

HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

2,390,000 € 5225 €/m²

Predaj, chatka s ovocným sadom Kykula, Trenčín - Chocholná

Reality Chocholná-Velčice

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Romdom reality ponúka exkluzívne na predaj chatu v krásnom prostredí lesov Bielych Karpát v čas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chocholná-Velčice

47,500 € 1357 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Automation Testing title 628666315

Reality Medzilaborce

Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 525320878

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Chata na predaj v rekreačnej oblasti Poždol, Veľké Uherce

Reality Veľké Uherce

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 50 m²

Hľadáte miesto na oddych, rybolov alebo víkendové úniky z ruchu mesta? Máme pre vás skvelú príl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Uherce

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie