Chalupa, rekreačný domček | 65 m²
Ponúkame na predaj murovanú tehlovú chatu so súpisným číslom v novovybudovanej rekreačnej oblas
149,000 € 2292 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²
Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro
100,000 € 1333 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²
Okres: Čadca Obec: Makov, Rozloha pozemku: 2.021 m2, Cena: 54.800 €, Uvedená drevenica sa n
54,800 € 685 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Na predaj chata s krásnym výhľadom na dolinu – Terchová, lokalita Horná Tižina (smer Šípková) V
149,900 € 2249 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame na predaj novostavbu zrubového rodinného domu v lokalite Kysuce, obec Zákopčie. Nehnut
128,500 € 1285 €/m²
Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z
1,250,000 € 2083 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 195.63 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čavoj na lazoch, je prístupný prírodnou cestou. Nachádz
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | 70 m²
Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat
80,000 € 1143 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Boca | 107 m²
Pegas real ponúka na predaj útulnú horskú chalupu v obci Vyšná Boca, nachádzajúcu sa v krásnom
145,000 € 1355 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 236 m²
HLAVNÉ VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI • len približne 300 m od lyžiarskeho svahu • priamy výhľad na zjaz
939,000 € 3979 €/m²
Záhradná chatka | Záhradkárska | 378 m²
Na predaj záhrada s chatou v krásnom prostredí v obci Nižná Hutka, Košice – okolie. Pozemok sa
69,900 € 185 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²
Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj chatku v okrajovej časti Padličkova.
25,900 € 518 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 66 m²
Krásna výmera 467m2 | 2x Terasa | Parkovanie | Bazén | Rekonštrukcia | Vlastná piecka | Zateple
120,000 € 1818 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²
OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 407.42 m²
HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľ
2,390,000 € 5866 €/m²
Záhradná chatka | 35 m²
Ponúkame na predaj slnečnú záhradu s chatkou v obľúbenej záhradkárskej oblasti Turiec v lokalit
43,000 € 1229 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 80 m²
Realitná kancelária OYE Reality Vám ponúka na predaj kompletne zariadenú, celoročne obývateľnú
63,000 € 788 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 110 m²
OYE Reality exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú rekreačnú chatu so súpisným číslom, situovanú
150,000 € 1627 €/m²
Záhradná chatka | 50 m²
Záhradná chatka v Handlovej - miesto, kde vypnete hlavu a zapnete pokoj :) Hľadáte únik z mest
52,900 € 1058 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 62 m²
Realitná kancelária Dr. Domov ponúka na predaj rekreačnú chatu v atraktívnej lokalite jazera Ru
99,000 € 1597 €/m²
Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 30 m²
Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj záhradu s chatou, ktorá sa nachádza v záhradkárskej os
148,000 € 4933 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 85.2 m²
Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ponúkame na predaj komfortný, kompletne zariad
109,900 € 1290 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kudlovská | 186 m²
Predstavte si bývanie, kde vás ráno nebudí ruch mesta, ale ticho zelene, pohľad na upravenú záh
299,990 € 1613 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 49 m²
je postavený na kovovej konštrukcii so sendvičovými panelmi, ktoré zabezpečujú dobrú tep
97,000 € 1980 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.