Rodinný dom | Nezadaná | 758 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Orlovom. Dom bol postavený v 70 - tých rokoch, stojí na slnečn
193,000 € 255 €/m²
3 izbový byt | Stred | 83 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na sídlisku Stred. Výmera bytu je
164,900 € 1987 €/m²
Záhrada | Považská Teplá | 1,418 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 1.418m2 v Považskej Teplej. Pozemok je o rozmeroch
79,900 € 56 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 80.5 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruované, svetlé kancelárske priestory situované v centre mesta. Nach
Info v RK
Obchodné priestory | Nezadaná | 900 m²
Ponúkame na predaj časť polyfunkčnej budovy v centre Považskej Bystrice. Budova je dvojpodlažn
Info v RK
Orná pôda | Milochov | 1,590 m²
Ponúkame na predaj mierne svahovitý pozemok v Milochove. Pozemok o výmere cca 1590 m2 sa nachád
11,500 € 7 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 60 m²
Ponúkame na predaj komerčný priestor v atraktívnej lokalite v širšom centre Považskej Bystrice.
Info v RK
Rodinný dom | Šebešťanová | 346 m²
Ponúkame na predaj menší rodinný dom v mestskej časti Šebešťanová. Stojí na pozemku o výmere 34
Info v RK
3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach
139,000 € 2044 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
*****Reality Alpia***** Ponúkame na predaj posledný voľný stavebný pozemok v danej lokalite urč
135,000 €
2 izbový byt | 55.4 m²
*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a obľúbenej lokal
Cena dohodou
Komerčná zóna | Považská Bystrica | 0 m²
***** Reality Alpia ***** Ponúkame Vám na predaj pozemok v centre mesta Považská Bystrica. *
33,000 €
Záhrada | 0 m²
Reality Alpia*****Ponúkame na predaj slnečnú záhradku v Považskej Bystrici (Kalsové 1) Hľadáte
14,900 €
Garáž | 21 m²
*****Rerality Alpia*****Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe s výmerou 21 m² na Kukučíno
18,500 € 881 €/m²
3 izbový byt | Považská Bystrica | 67 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj veľmi vkusne a prakticky zrekonštruovaný 3-izbový byt na
Cena dohodou
3 izbový byt | 83 m²
*****Reality Alpia*****:Predaj priestranného 3-izbového bytu s 2 lodžiami v centre Považskej By
Cena dohodou
3 izbový byt | 103 m²
*****Reality Alpia***** Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s príslušenstvom ( GARÁŽ a
Cena dohodou
3 izbový byt | 64 m²
Reality Alpia: ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na sídlisku Rozkvet s rozlohou 64 m2. Byt s
123,300 € 1927 €/m²
Záhrada | 0 m²
***Reality Alpia*** Na predaj: slnečný pozemok 750 m² v záhradkárskej oblasti. Ponúkame pozemo
Cena dohodou
Garáž | 19 m²
*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe, predávanú spolu s pozemkom
19,700 € 1037 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Považská Bystri
168,858 €
1 izbový byt | Sídlisko SNP | 39.3 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na sídlisku SNP. Byt je po čiastočnej rekonš
84,900 € 2160 €/m²
Záhradná chatka | 390 m²
*****Reality Alpia *****Ponúkame na predaj záhradku s rekreačnou chatkou v obľúbenej záhradkárs
Cena dohodou
3 izbový byt | 84.6 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku STRED
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.