Komerčná zóna | Považská Bystrica | 0 m²
***** Reality Alpia ***** Ponúkame Vám na predaj pozemok v centre mesta Považská Bystrica. *
33,000 €
Záhrada | 0 m²
Reality Alpia*****Ponúkame na predaj slnečnú záhradku v Považskej Bystrici (Kalsové 1) Hľadáte
14,900 €
Garáž | 21 m²
*****Rerality Alpia*****Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe s výmerou 21 m² na Kukučíno
18,500 € 881 €/m²
3 izbový byt | Považská Bystrica | 67 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj veľmi vkusne a prakticky zrekonštruovaný 3-izbový byt na
Cena dohodou
3 izbový byt | 83 m²
*****Reality Alpia*****:Predaj priestranného 3-izbového bytu s 2 lodžiami v centre Považskej By
Cena dohodou
3 izbový byt | 103 m²
*****Reality Alpia***** Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s príslušenstvom ( GARÁŽ a
Cena dohodou
3 izbový byt | 64 m²
Reality Alpia: ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na sídlisku Rozkvet s rozlohou 64 m2. Byt s
123,300 € 1927 €/m²
Záhrada | 0 m²
***Reality Alpia*** Na predaj: slnečný pozemok 750 m² v záhradkárskej oblasti. Ponúkame pozemo
Cena dohodou
Garáž | 19 m²
*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe, predávanú spolu s pozemkom
19,700 € 1037 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Považská Bystri
168,858 €
Obchodné priestory | Považská Bystrica | 59.7 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, vhodné na masážny salón, kozmeti
480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Sídlisko SNP | 39.3 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na sídlisku SNP. Byt je po čiastočnej rekonš
84,900 € 2160 €/m²
Záhradná chatka | 390 m²
*****Reality Alpia *****Ponúkame na predaj záhradku s rekreačnou chatkou v obľúbenej záhradkárs
Cena dohodou
3 izbový byt | 84.6 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku STRED
Cena dohodou
Garsónka | 28 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na PRENÁJOM Garsónku o výmere 28 m2 na 9. poschodí bytového domu s
393 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 1 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoju rodinu ? Tento priestranný rodinný dom na slnečnom pozemku s r
189,000 € 189000 €/m²
2 izbový byt | Rozkvet | 52 m²
3D obhliadku bytu tu: https://my.matterport.com/show/?m=jhYrmbvTN4o Exkluzívne Vám ponúkame na
98,900 € 1902 €/m²
Záhradná chatka | 19 m²
TUreality ponúka na predaj peknú a starostlivo udržiavanú záhradku s chatou v obľúbenej lokalit
45,000 €/m2 2368 €/m2
Záhrada | Milochov | 937 m²
Popis ponúkanej nehnuteľnosti: DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúk
40,000 € 43 €/m²
1 izbový byt | Stred | 37 m²
AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite Stred v
480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Lánska | 36 m²
AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej loka
500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Stred | 37 m²
AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný 1-izbový byt o výmere 37m2 situovaný priamo v
490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | SNP | 87 m²
AURA | Concept Vám ponúka na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lok
167,900 € 1930 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 720 m²
NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj 4 stavebné pozemky vo výbornej
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.