PREDAJ: POZEMOK S PEKNOU PANORÁMOU - HORNÝ MILOCHOV, PB

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Horný Milochov | 939 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

76,000 € 81 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM S PEKNÝMI VÝHĽADMI - MILOCHOV

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Horný Milochov | 99.47 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

212,000 € 2131 €/m²

člen NARKS

RK01021489 Byt / 3-izbový (predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na sídlisku Stred. Výmera bytu je

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

164,900 € 1987 €/m²

RK01031523 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Rozkvete. Priestory sú o výmere 170m2. Nachádzajú sa

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RK01021302 Pozemok / Záhrada (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Záhrada | Považská Teplá | 1,418 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 1.418m2 v Považskej Teplej. Pozemok je o rozmeroch

Publikované: 21.10.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

79,900 € 56 €/m²

RK01031409 Komerčné / Skladové priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Stred | 136 m²

Ponúkame na prenájom priestory o celkovej výmere 136 m2. Dispozične pozostávajú z priestoru skl

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

746 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RK01031524 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Rozkvete. Priestory sú o výmere 70m2. Nachádzajú sa

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RE01021488 Dom / Rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 758 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Orlovom. Dom bol postavený v 70 - tých rokoch, stojí na slnečn

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

193,000 € 255 €/m²

RK01021457 Komerčné / Kancelárske priestory (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 80.5 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruované, svetlé kancelárske priestory situované v centre mesta. Nach

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RK01031557 Byt / 1-izbový (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame na prenájom svetlý 1-izbový byt na sídlisku Lánska. Byt je o výmere 30m2, nachádza sa

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

RK01031525 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Rozkvete. Priestory sú o výmere 100m2. Nachádzajú sa

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RK01021508 Komerčné / Obchodné priestory (predaj)

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Nezadaná | 900 m²

Ponúkame na predaj časť polyfunkčnej budovy v centre Považskej Bystrice. Budova je dvojpodlažn

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RE01021138 Pozemok / Orná pôda (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | Milochov | 1,590 m²

Ponúkame na predaj mierne svahovitý pozemok v Milochove. Pozemok o výmere cca 1590 m2 sa nachád

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

11,500 € 7 €/m²

RK01021569 Komerčné / Obchodné priestory (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj komerčný priestor v atraktívnej lokalite v širšom centre Považskej Bystrice.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RK01031406 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | SNP | 1 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Považskej Bystrici vhodné na prevádzkovanie reštaurácie, kavia

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RE01031282 Byt / 3-izbový (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 3 - izbový byt o výmere 69 m2 na sídlisku Rozkvet. Nachádza sa na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RK01021491 Dom / rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Šebešťanová | 346 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v mestskej časti Šebešťanová. Stojí na pozemku o výmere 34

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RE01021482 byt / 3-izbový (Predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

RK01031458 Komerčné / Kancelárske priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Centrum | 80.5 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované, svetlé kancelárske priestory situované v centre mesta. Na

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RK01031477 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Centrum | 152 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované, svetlé obchodné/ kancelárske priestory situované v centre

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

20 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

RK01031558 Byt / Garsónka (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Garsónka | Nezadaná | 24 m²

Ponúkame na prenájom moderne riešenú garsónku, ktorá zaujme čistým dizajnom a praktickým dispoz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

440 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

RK01031413 Komerčné / Skladové priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Skladový objekt | Nezadaná | 84 m²

Ponúkame na prenájom skladový/výrobný priestor o výmere cca 84 m2. Pozostáva z haly a sociálneh

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kompletne zariadený byt po rekonštrukcii – sídlisko Lánska

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 55.4 m²

*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a obľúbenej lokal