Prerobený 3i Mládežnícka 71m2 + 12m2 balkón na predaj

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Mládežnícka | 71 m²

Ponúkame na predaj kompletne prerobený a dispozične zmenený 3-izbový byt o výmere 71m2 + 12m2 b

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

144,900 € 2041 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v centre mesta

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 4,844 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný 7-izbový rodinný dom v centre mesta Považská Bystrica, na

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

590,000 € 122 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderné výrobno-skladové priestory na prenájom Považské Podhradie.

Reality Považská Bystrica

Priestor pre výrobu | 500 m²

Ponúkame na prenájom výrobné a skladové priestory v modernej hale o celkovej ploche 2249 m2, ha

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

72 €/m2/rok 0 €/m2/rok

REZERVOVANÉ | Na predaj | 2- izbový byt | Považská Bystrica | 49,10 m² | Po rekonštrukcii s balkónom

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 49.1 m²

Nie každý byt potrebuje veľké slová. Niektoré jednoducho dávajú zmysel. Tento 2-izbový byt na

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

125,000 € 2546 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom – reprezentatívne sídlo pre vaše podnikanie.

Reality Považská Bystrica

Administratívny objekt | 15 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory nachádzajúce sa v atraktívnej lokalite v pri

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Bezpečné parkovanie alebo sklad – garáž 18 m², Kolónia

Ponúkame na predaj garáž o výmere 18 m², nachádza sa v Považskej Bystrici, v mestskej časti Kol

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

20,730 € 1152 €/m²

Veľký zariadený 3 izbový byt na Lánskej na prenájom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Lánska | 71.53 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt o výmere 71,53m2 s balkónom situovaný na 5/5 poschodí bytovéh

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ 2-IZBOVÝ BYT v priamom centre Považskej Bystrice – Diamon Residence(54m2)

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 54.22 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný, slnečný 2-izbový byt s loggiou, pozri video youtu.be/y6qw

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

160,000 € 2951 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skladové priestory na prenájom

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 3,550 m²

Skladové priestory v Považskej Bystrici, priemyselná zóna mesta. - strategická poloha VÝHODY

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom - obchodný priestor v centre Považskej Bystrice

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | 133.21 m²

Ponúkame na prenájom obchodný, nebytový priestor situovaný v centre mesta Považská Bystrica - v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1,332 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj v Podvaží

TUreality ponúka na predaj pozemok - záhradu s výmerou 745 m2 v mestskej časti Považskej Bystri

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

15,000 € 20 €/m²

EXKLUZÍVNE CHATA NA PREDAJ HORNÁ MARÍKOVÁ

Reality Považská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 872 m²

TUreality ponuka na predaj výnimočnú, kompletne zrekonštruovanú chalupu (2018) v malebnej obci

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

244,000 € 280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom - Komerčný priestor 937 m2

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Robotnícka | 937.64 m²

Prenájom nových komerčných priestorov na 4. podlaží s výťahom v kompletne zrekonštruovanej budo

Publikované: 21.04.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na prenájom 3 izbový nebytový priestor na sídlisku Hliny.

Reality Považská Bystrica

Administratívny objekt | 60 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový nebytový priestor na sídlisku Hliny o celkovej výmere 60 m2. Prie

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

420 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Dáme do prenájmu 2-izbový byt s balkónom na 5. poschodí v Považskej Bystrici na ulici M.R. Štef

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Administratívna budova v centre mesta

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | 1,200 m²

Lukratívna budova v centre mesta Považská Bystrica. Nachádza sa na ul. Štefánikova, ktorá je h

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

1,000,000 € 833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA – Rodinný dom 5KK, nachádzajúci sa v centre mesta Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 643 m²

TUreality vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj NOVOSTAVBU – Rodinný dom 5KK bude postavený na slnečn

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Obchodný priestor - TOP lokalita, centrum mesta Pov. Bystrica

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | 76.4 m²

TUreality ponúka na PRENÁJOM obchodný, nebytový priestor v Považskej Bystrici. Nachádza sa v ce

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Chata Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | 444 m²

TUreality vám ponúka na predaj útulnú chatku v Považskej Bystrici – ideálne miesto na oddych!

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

80,000 € 180 €/m²

Pozemok so starým domom Pov.Podhradie

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 394 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok so starým domom vo vyhľadávanej prímestskej časti mesta Považská

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

48,000 € 122 €/m²

Stavebný Pozemok v centre

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok s celkovou rozlohou 762m2 v pod sídliskom Rozkvet, na ul. Sl

Publikované: 16.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

80,000 € 107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok s nádherným výhľadom, Milochov, Pov. Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | 2,659 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Považskej Bystrice – v Dolnom Milochove. Po

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

59 €/m2 59 €/m2

Polyfunkčná budova Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | 820 m²

Exkluzívne u nás. Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu o celkovej úžitkovej ploche 960 m², nac

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Ponúkame na prenájom kanceláriu v centre mesta o ploche 31m2

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o ploche 31 m2 v zrekonštruovanom objekte v širšom c

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23065)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie