2 izbový byt | Centrum | 51 m²
2-izbový zariadený byt na prenájom v novostavbe DIAMON RESIDENCE v lukratívnom prostredí centra
450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rozkvet 126 | 66 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt v P
135,500 € 2053 €/m²
3 izbový byt | SNP 77 | 68 m²
Hľadáte moderné bývanie v priestrannom byte bez investícií, v overenej lokalite s kompletnou ob
161,990 € 2382 €/m²
2 izbový byt | 8.mája 316 | 63 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, veľmi priestranný 2-izbový
141,750 € 2250 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
TOCA real – exkluzívne – predaj staršieho rodinného domu v obci Maršová - Rašov / okres Bytča.
88,500 € 88500 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
TOCA real – predaj dvoch moderných dvojpodlažných murovaných 5-izbových rodinných domov v obci
305,000 € 2629 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 17,479 m²
TOCA real – ponúkame na predaj veľký investičný pozemok na okraji obce Plevník – Drienové o cel
15.56 €/m2 16 €/m2
Rodinný dom | 64.44 m²
TOCA real – EXKLUZÍVNE – Rodinný dom s pozemkom 452m2 v Bytči – Hliník nad Váhom. Ponúkame výst
155,000 € 2405 €/m²
4 izbový byt | 79.42 m²
TOCA real – EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj pekný 4 izbový byt v Bytči na Sídlisku – Thurzova u
189,500 € 2386 €/m²
Rodinný dom | - | 160 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v Považskej Bystrici - na Dedovci. Priestr
Cena dohodou
Rodinný dom | 200 m²
Romdom reality ponúka exkluzívne na predaj dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom 868m2 v obci Or
257,500 € 1288 €/m²
Garáž | Stred | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž o výmere 18 m2 v centre Považská Bystrica - Stred. V garáži je za
26,000 € 1444 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horný Moštenec | 1,753 m²
Ponúkame na predaj STAVEBNÝ pozemok o celkovej výmere 1753 m2 v Považskej Bystrici - mestská ča
93,000 € 53 €/m²
Rodinný dom | Považská Bystrica | 107 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Považskej Bystrice VÝSTAVBU RODINNÉHO
138,990 € 1299 €/m²
Rodinný dom | Považská Bystrica | 127.66 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Považskej Bystrice VÝSTAVBU poschodové
162,000 € 1191 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Milochov | 989 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská Bystrica, mestská časť
76,000 € 77 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Helenky | 78.94 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na PRENÁJOM PRIESTORY s viacúčelovým využitím v polyfunkčn
553 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jelšové | 4,842 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK v tichej lokalite neďaleko me
88 €/m2 88 €/m2
Rodinný dom | Považská Bystrica | 148 m²
162,000 € 993 €/m²
Rodinný dom | 238.34 m²
238,400 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Považská Bystrica | 52 m²
87,900 € 1690 €/m²
Rodinný dom | Dráhy | 92.93 m²
Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbo
195,000 € 2098 €/m²
Rodinný dom | 103.83 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská Bystrica, v jednej z me
195,900 € 1887 €/m²
Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 140.15 m²
Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka moderné novostavby dvojpodlažných r
239,000 € 1521 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.