Chata, drevenica, zrub | 75 m²
Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú murovanú, zateplenú chatu v lokalite Kostoľany nad Horn
109,990 € 1467 €/m²
Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 90 m²
Ponúkame na predaj vidiecku hospodársku stavbu so stavebným pozemkom v obci Počúvadlo, ktorá vz
55,000 € 611 €/m²
Záhradná chatka | 1,800 m²
TU reality ponúka Vinica s murovanou chatou pri Zádielskej doline – 1 688 m² Ponúkame na preda
Cena na vyžiadanie
Záhradná chatka | Sekierska dolina | 30 m²
Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku vo Zvolene s pozemkom. Pozemok má 500m2 a je v osobnom v
21,000 € 700 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Brezová | 33 m²
LOKALITA: Studne sú umiestnené priamo vo Vrankuskom lesoparku v Bratislave. STAVBA: Železobeto
29,700 € 900 €/m²
Iný rekreačný objekt | Brezová | 31 m²
29,700 € 958 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 80 m²
Hľadáte chatku v lone prírody, kde viete kedykoľvek utiecť z ruchu veľkomesta, a ktorá Vám ponú
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 60 m²
REZERVOVANÉ KABØ real estate Vám ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť pre milovníkov oddych
65,000 € 1083 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 203 m²
Hľadáte miesto, kde si po práci vyložíte nohy, zatiaľ čo vaše deti behajú v bezpečnom prostredí
39,990 € 197 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 421 m²
Tureality ponúka na predaj útulný záhradný domček s pozemkom nachádzajúci sa v obľúbenej lokali
71,000 € 169 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 35 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatu v katastri obce Dedinky v časti Dobšinská Maša (okre
65,999 € 1886 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 105 m²
VAŠA IDYLKA NA DOMAŠI: Novostavba chaty 105 m² – výhľad na vodu! Predstavte si letné večery pr
213,000 € 2029 €/m²
Záhradná chatka | Pod Hrádzou | 25 m²
Predáme pozemok o rozlohe 243 m2 so záhradnou chatkou o rozlohe 25 m2 v Seredi. Na pozemku sa o
38,000 € 1520 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 110 m²
Chcete už túto jar prežiť v srdci prírody? Zažívať jedinečnú atmoséru rozvíjajúcej sa prírody v
129,000 € 1173 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Eva | 63 m²
NOVÁ CENA.. NEVÁHAJTE, DOHODA ISTÁ.. ZĽAVA 15000,- EUR LUXUSNÁ INVESTIČNÁ APARTMÁNOVÁ CHATA na
169,000 € 2683 €/m²
Záhradná chatka | Fiľakovská cesta | 44 m²
Kúpte si relax, pokoj a pohodu v meste Lučenec. Murovaná záhradná chatka s maximálnym vybavení
35,000 € 795 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nábrežná | 178 m²
Úspešne dobojované :-). Predaj nádhernej luxusnej chaty na Domaši trval síce takmer rok ale nak
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | Ďurkov | 72 m²
SKVELÁ PONUKA: POZEMOK S CHATOU V OBCI ĎURKOV NEĎALEKO KOŠÍC Ponúkame na predaj pozemok s chat
99,000 € 1375 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²
Ponúkame na predaj rekreačný rodinný dom na polosamote pod lesom vhodný aj na celoročné použiti
69,900 € 777 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 150 m²
TUreality vám ponúka rekreačnú chatu s vlastným pozemkom v obci Bystrička, neďaleko mesta Marti
Cena na vyžiadanie
Chata, drevenica, zrub | . | 150 m²
Piata Avenue Vám ponúka na prenájom zariadený drevený zrub vo vyhľadávanej lokalite Oščadnica.
160 €/deň 1 €/deň/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²
Luca & Doren vám ponúka na prenájom romantickú drevenicu po kompletnej rekonštrukcií obklopenú
450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 0 m²
RealPoint exkluzívne ponúka na predaj chatu v srdci Jasenskej doliny. Nehnuteľnosť sa nachádza
Cena na vyžiadanie
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj elegantnú chalupu malebnom prostredí Myjavských kopaníc, kde nájdete pokoj,
270,000 € 1800 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.