Záhradná chatka | 363 m²
Ponúkame na predaj záhradu s chatkou a altánkom v záhradkárskej osade za valchy v Bánovciach na
33,000 € 91 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 250 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú 6-izbovú murovanú chatu so súpisným číslom a garážou, vhodnú na ce
299,990 € 1200 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 64 m²
!!! *** REKREAČNÁ CHALÚPKA V KRÁSNOM PROSTREDÍ STRÁŽOVSKÝCH VRCHOV *** !!! ! Kopírovanie textu
53,000 € 828 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mokráň Záhon | 42 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok, záhradu pre komerčnú výstavbu v Bratislave Trnávka, uli
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²
Hľadáte únik z ruchu mesta, no zároveň nechcete prísť o jeho dostupnosť? V tichej a malebnej ob
78,700 € 656 €/m²
Záhradná chatka | 735 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú chatu situovanú v krásnom prostredí nad ulicou Karpatská v No
25,000 € 34 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Snohy | 80 m²
Ponúkame na predaj malebnú chalupu v lone prírody, kde "líšky dávajú dobrú noc", kde signál je
85,000 € 1063 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zajačia debra | 86 m²
VÝNIMOČNÁ MOŽNOSŤ na Domaši: Nedokončená hrubá stavba v TOP lokalite Zajačia Debra! Miesto vaš
111,000 € 1291 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Exkluzívne v TUreality úplne nová nádherná chata – ideálna pre rodinu aj ako investícia. Skôr
240,000 € 4800 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 125 m²
Ponúkame na predaj chalupu na polosamote, na Myjavských kopaniciach. Ideálna pre tých, ktorí hľ
63,000 € 504 €/m²
Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 45 m²
Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatku / v
19,900 € 442 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 130 m²
Realitná kancelária REALITYFREE ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu v Gabčíkove, čas
149,900 € 1153 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 160 m²
Realitná kancelária TOREA ponúka na predaj rekreačný rodinný dom s krásnym výhľadom na hrad
145,000 € 906 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Brodzany | 378 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom murovanú chatu
80 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bystrá | 219.45 m²
Hľadáte investičnú príležitosť v srdci Horehronia? Alebo chcete bývať komfortne a zároveň podni
690,000 € 4101 €/m²
Záhradná chatka | Pinotová | 404 m²
Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj priestranný pozemok so záhradnou chat
328,000 € 812 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ludvikov dvor | 50 m²
Na predaj chata s pozemkom v lokalite Ľudvíkov Dvor – Košice Šaca Ponúkame na predaj murovanú
99,000 € 1980 €/m²
Záhradná chatka | Agátová | 29 m²
38,000 € 1310 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 859 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú chalupu v obci Stará Myjava,ktorá je ideálna na chalupárčenie
165,000 € 192 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 60 m²
Ponúkame na predaj staršiu chalupu s veľkým, rovinatým pozemkom (3066m2), nehnuteľnosti nachádz
49,000 € 817 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 140 m²
Chata na predaj priamo na svahu – Ski in / Ski out, Orava Snow Orava Snow Oravská Lesná Cen
298,000 € 2129 €/m²
Záhradná chatka | Cintorínska | 509 m²
Ponúkame vám na predaj záhradku s chatkou pri obci Dolné Vestenice, v krásnom horskom prostredí
32,500 € 64 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bienska | 108 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu vhodnú nielen na oddych ale aj na celoročné bývanie. Chata s
1 € 0 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Bienska | 108 m²
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.