HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku alebo 1-izbovy byt v Bratislave Dúbravke do 150

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný, zrekonštruovaný 2-izbový byt so samostatnou kuchyň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4545 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt, rozloha cca 55 m2, podmienkou je lodžia /

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 3818 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 55 m²

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

200,000 € 3636 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 84 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

280,000 € 3333 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt, ideálne s lodžiou, nie prízemie, v

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Stupava

190,000 € 2794 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

75,000 € 1875 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kameničná

Reality Kameničná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Rodinný dom v obci Kameničná. Dom môže byť aj v pôvodnom

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Kameničná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový alebo 2 izbový iba pôvodnný neprerobený stav byt

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

100,000 € 1429 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1 m²

SÚRNE! Pre konkrétneho klienta máme pripravené financovanie a okamžite hľadáme 2-izbový byt v L

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétny mladý pár súrne hľadáme 2 izbový byt na sídlisku Nábrežie v Liptovskom Mikuláši.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: mesto Le

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

123,000 € 1640 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 200 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu rodinný dom vo vyššej verzii prevedenia, resp. ro

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levice

500,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v blízkosti mesta Levice. Lokalita: priori

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levice

180,000 € 1800 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt v meste Levice. Preferovaná lokalita

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

80,000 € 2286 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Levice

Reality Levice

4 izbový byt | 90 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na re

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

100,000 € 1111 €/m²

HALO reality - Kúpa, trojizbový byt Kalná nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

3 izbový byt | 100 m²

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0904 942 871 alebo na zuzanaago

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kalná nad Hronom

90,000 € 900 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1 m²

Dobrý deň, pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Revúcej s balkónom alebo lodžio

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Revúca

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 2 až 3 izbový byt v Rimavskej Sobote s balkónom pre mladý pár. Nemusí byť moderný, skôr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Zvolen jednoizbový byt. Klient preferuje mesto, z

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Pribylina

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu chaty alebo rodinného domu v obci Pri

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Pribylina

60,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kúty

Reality Kúty

2 izbový byt | 56 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v obci Kúty. Vyhovuje štandard, holobyt al

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kúty

125,000 € 2232 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča. Pozemok môže byť aj

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Partizánska Ľupča

150,000 € 1500 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie