DOPYT 1- izbový byt pre klienta

Reality Trenčín

1 izbový byt | Trencin | 0 m²

119-MACHO Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v povodnom stave, v Trenčíne centrum. P

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena dohodou

KÚPIM Starý dom na prerábku

Reality okres Trenčín

Rodinný dom | 0 m²

031-MACHO KÚPIM Dom Chalupu vhodnú na prerábku. Podmienka samota, polosamota. Pozemok min. 1000

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa

100,000 €

DOPYT Byt v pôvodnom stave

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Dubnica | 0 m²

103-MACHO Pre klienta hľadáme byt 1-2- 3- izbový v pôvodnom stave Dubnica nad Váhom, , Nová Dub

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Hĺadáme pre klienta dom na samote polosamote

Reality Nová Bošáca

Rodinný dom | 0 m²

091-MACHO Pre konkretneho klienta hľadáme dom chalupu na samote polosamote okolie Nová Bošáca o

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Nová Bošáca

90,000 €

Hľadáme na kúpu investičný byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta na kúpu 1-2-3-izbový byt (investičný). Rozpočet: do 220 000 Platba: hotov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

HĽADÁME 1- a 2-IZBOVÝ BYT NA KÚPU v PREŠOVE

Reality Prešov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

IA178B Pre konkrétnych, serióznych a finančne pripravených klientov aktívne hľadáme 1-izbový a

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Hľadám 2-3 izbový byt v Prešove.

Reality Prešov

3 izbový byt | 0 m²

EB001DOP Pre klienta s hotovosťou hľadáme 2-3 izbový byt v Prešove. Byt môže byť rekonštruovan

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Byty na kúpa Prešov

Cena na vyžiadanie

Ponúknite rodinný dom v PREŠOVE a bližšom okolí

Reality Prešov

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

IA1DOP Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Prešove a bližšom okolí. Dom môže byť aj

Publikované: 01.05.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Prešov

250,000 €

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 2 až 3 izbový byt v Rimavskej Sobote s balkónom pre mladý pár. Nemusí byť moderný, skôr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa garsonka Lučenec

Reality Lučenec

Garsónka | 1 m²

Hľadáme garzónku alebo 1 izbový byt v Lučenci pre klienta s vybaveným financovaním. Stav nerozh

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Komjatice

Reality Komjatice

Rodinný dom | 110 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Komjatice. Nehnuteľnosť môže byť aj v

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Komjatice

80,000 € 727 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v časti okresného mesta Sabino

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

180,000 € 90 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Veľké Pole

Reality Veľké Pole

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obývateľnú chalupu s menším pozemkom 6-8 árov, v blízkost

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Veľké Pole

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Čechy. Chalupa by mala byť v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čechy

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, klient uprednostňuje

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu dvojizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radva

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu štvorizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

400,000 € 5714 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Vrakuňa. Celkov

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

155,000 € 3100 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojgarsónka Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 37 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojgarsonku v Bratislave, mestská časť Petržalka v pôvod

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

165,000 € 4459 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Ružinov v pôvo

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

165,000 € 4714 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Dúbravka v pôv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu väčší jednoizbový alebo menší dvojizbový byt priamo v meste Brezno. Rozpočet do

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Bratislava Záhorská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, novostavbu alebo novší byt, re

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie