HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt do 190.000 eur, najlepšie centrum mesta. Za

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 € 2533 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Drienovská Nová Ves

Reality Drienovská Nová Ves

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Rodinný dom s úžitkovou plochou max do 120m2, blízke okol

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Drienovská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme novostavbu RD v okolí Žiliny, ktorý spĺňa nasledujúce kritériá:

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Žilina

350,000 € 2333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jánovce

Reality Jánovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme RD v lokalite: -Mostová -Čierna Voda -Čierna Brod -Košúty

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Jánovce

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach v okolí Zlatých Moraviec, pohorie Tribe

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Jedľové Kostoľany

30,000 € 15 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v ideálnom prípade, prerobený, minimálne 2 izbový byt s b

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Galanta

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 62 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite medzi Ivankou pri Dunaji a Sládko

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

130,000 € 2097 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Šaľa

Reality Šaľa

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbovy byt v Sali v akomkolvek stave, v cene do 110.000

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Šaľa

110,000 € 1692 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5-izbový. Novostavba, a

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Most pri Bratislave

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 75 m²

Pre klientov hľadáme 3-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, kľudne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 2-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Klien

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 3867 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt BA - Dúbravka (Bratislava IV)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt s lodžiou, lokalita Bratislava - Dúbravka. N

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

250,000 € 3333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme rodinný dom v Banskej Bystrici.

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný/rekreačný pozemok v oblasti Vampíl pri Plaveckom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt s čiastočnou, alebo kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

150,000 € 4167 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | 68 m²

Pre nášho overeného klienta súrne hľadáme 3 -izbový byt s balkónom v Seredi. Klient má záujem o

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Sereď

130,000 € 1912 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | 1 m²

HĽADÁM PRE KLIENTA: 2i byt Galanta – WEST – Pre môjho konkrétneho a bonitného klienta hľadám na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Galanta

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom meste Levice, prípadne v lokalite vzdialene

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levice

200,000 € 2000 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie