HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Levice

Reality Levice

2 izbový byt | 49 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: balkón a

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

95,000 € 1939 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu minimálne 4 izbový dom v meste Levice. Lokalita: len me

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levice

220,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 71 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt, môže byť aj pôvodný stav. Za ponuky vopred

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 2113 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v Leviciach pre 4 člennu rodinu. Preferujeme

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na re

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kúty

Reality Kúty

1 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v obci Kúty. Vyhovuje štandard, holobyt a

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kúty

115,000 € 2556 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Detve s dobrým parkovaním pri bytovke. Je

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Detva

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 1 m²

Rodine sa rozrástla domácnosť a chcú zostať v meste — hľadáme väčší 3–4 izbový byt v Rimavskej

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Chminianske Jakubovany

Reality Chminianske Jakubovany

Rodinný dom | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Chminianske Jakubovany Bližšie inf

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Chminianske Jakubovany

20,000 € 250 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Prešov

Reality Prešov

Garsónka | 20 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsonku v Prešove, najlepšie v pôvodnom stave. Bližš

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prešov

80,000 € 4000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Sabinov

Reality Sabinov

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Sabinove, najlepšie v pôvodnom stave.

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Sabinov

90,000 € 2250 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nováky

Reality Nováky

1 izbový byt | 30 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Novákoch a okolí. Čiastočna rekonštrukc

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nováky

38,000 € 1267 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Partizánske

Reality Partizánske

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme obývateľný rodinný dom v Partizánskom a blízkom okolí, ro

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Partizánske

97,000 € 97000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1izbový byt v Partizánskom a okolí. Platba ihneď. Za ponu

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Úľany nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Úľany nad Žitavou, okres Nové Zámky. D

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Úľany nad Žitavou

100,000 € 833 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Radava

Reality Radava

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta z BA súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Radava. RD by mal byť

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Radava

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Dubník

Reality Dubník

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Dubník, prípadne v jeho okolí. Dom môž

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Dubník

70,000 € 538 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Partizánskom, podmienkou je balkón. Plat

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Pozba

Reality Pozba

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta z BA súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Dedinka. RD by mal byť

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Pozba

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Malacky. Cena max. do 160.000,-€.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Malacky

160,000 € 160000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- izbový byt, pripadne veľký 1- izbový byt - Lokalita -

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žilina

175,000 € 4375 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 300 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok na mobilný dom v Sabinove a blízkom okolí

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

30,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nižný Skálnik

Reality Nižný Skálnik

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Nižný Skálnik. Na stave domu alebo velkosti p

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Nižný Skálnik

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa garsonka Partizánske

Reality Partizánske

Garsónka | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v Partizánskom a okolí. Platba ihneď. Za ponuky

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie