3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétnych klientov hľadáme 3 izbový byt v Lučenci — nie malometrážny typ. Rozhoduje dispo
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta z BA súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Dedinka. RD by mal byť
80,000 € 80000 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v meste Nové Zámky. Požiadavky: minimálne či
120,000 € 120000 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Hul. Môže ísť o starší rodinný dom (prípadne
80,000 € 667 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v meste Nitra. Lokalitu nemáme presne defino
120,000 € 2000 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v meste Nové Zámky. Môže byť aj v pôdovnom
90,000 € 1385 €/m²
Rodinný dom | 1,000 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme aspoň čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obývateľno
160,000 € 160 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Partizánskom s balkónom, v dobrom stave
68,000 € 68000 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt (príp. 4-izbový) v Nitre, výmera od 74 m2, l
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme obývateľný rodinný dom s pozemkom, môže byť aj menší, v l
90,000 € 90000 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 alebo 3,5 izbový byt s balkónom v Partizánskom, sídlisk
87,000 € 87000 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi cena podľa stavu
38,000 € 38000 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top
Cena dohodou
2 izbový byt | 53 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi
150,000 € 2830 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove. Bližšie informácie Vám radi
150,000 € 2727 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Prievidza. Pozemok okolo 600 m2 +, d
200,000 € 200000 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Prievidza, ideálne smerom na MT.
Cena dohodou
Rodinný dom | 150 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak
110,000 € 733 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5-izbový. Novostavba, a
400,000 € 2667 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 300 m²
Pre klienta hľadáme chatu na záhorí, skôr niečo prízemné, resp s pár schodmi - vhodnú aj pre st
100,000 € 333 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves dvoj izbový byt
Cena dohodou
Rodinný dom | 120 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, ktorý chce využívať na podnikanie
300,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
300,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
400,000 € 2667 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.