Predaj- svetlý a rozľahlý 4 izb. byt (113,2 m2) s možnosťou parkovania na prestížnej adrese v centre- Dostojevského rad, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 113.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4- izbový byt po staršej rekonštrukcii na prestížnej adrese v ce

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3401 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na ulici Segnáre na parcele o výmere 1766 m² s možnosťou výstavby

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Segnáre | 136 m²

Ponúkame na základe rozhodnutia majiteľa, exkluzívne, na predaj pôvodný tehlový dom so sedlovou

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 5074 €/m²

člen NARKS

Novostavba 5-izbovej vily pod Tatrami - Nová Lesná, vysoký štandard

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Slavkovská | 197 m²

Pod Vysokými Tatrami a Starým Smokovcom, ponúkame na predaj vilu v novovybudovanej štvrti v Nov

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

1,100,000 € 5584 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 - IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU....ŽABOTOVÁ.... POZIČNE VEĽMI ZAUJÍMAVÝ .....

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žabotova | 59 m²

. Z poverenia majiteľa bytu ponúkame na predaj : Byt Pôvabné mestské bývanie v historickej bud

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

288,000 € 4881 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 1.595 m² Kvačany, pri potoku, na výstavbu RD, alebo rekreačnej chalupy

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Kvačany | 1,595 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Liptova, v Kvačianskej doline, v intra

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Kvačany

75 €/m2 75 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s dvoma bytmi a veľkým podkrovím na Hradnom kopci na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Ľubinská | 270 m²

Ponúkame na predaj príjemný dom so záhradou na hradnom kopci na Ľubinskej ulici. Dom bol postav

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 4037 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4-izbový byt na 11.p. projekt River park, 2 x balkón-terasa, 2 x parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²

Ponúkame vám na prenájom priestranný klimatizovaný 4-izbový byt s rozlohou 174 m2 a dvomi teras

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinný dom so záhradou v Bratislave na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hrdličkova | 180 m²

Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom so záhradou v atraktívnej a tichej časti Bratislavy

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

629,000 € 3494 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 133 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Plocha: úžitková 1

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Administratívne priestory 506 m², samostaný vchod, časť budovy, parking, Višňová ulica - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Višňová | 506 m²

Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.9 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

TOP... CHATKA V UDRŽIAVANEJ ZÁHRADE - TAK NA VÁS ČAKÁM.... JAR,LETO MÓŽETE PREBÝVAŤ....

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhradná chatka | Pionierska | 25 m²

KEĎ ZAVRIETE VSTUPNU BRANKU TAK NADOBUDNENE POCIT KĽUDU...... Táto nehnuteľnosť na Pionierskej

Publikované: 23.05.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Nové Mesto

168,000 € 579 €/m²

člen NARKS

Prenájom, kancelárske priestory rôznych výmer v historickej budove banky, ul. Grösslingova s parkovaním, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 900 m²

Administratívny objekt - historická budova banky po rekonštrukcii v centre mesta na ul. Grössli

Publikované: 19.04.2023 Aktualizované: 22.01.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Príjemné kancelárske priestory (2 kancelarie) s parkovaním v Bratislave I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 176.4 m²

Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. o výmere 119,6

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 18.09.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

člen NARKS

Prenájom – skladové priestory, ul. Stará Vajnorská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 600 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Stará Vajnorská. Ide o areál skladových priest

Publikované: 30.01.2019 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

POCIT DOMOVA - PRIESTOR PRE UBYTOVANIE AJ CENTRUM PRE SPA - DOSPELÝCH AJ DETI - BAZÉN ...POD VINOHRADOM - MODRA - ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA...

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Štúrova | 500 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Malých Karpát v centre starobylého mestečka Modra a vychýren

Publikované: 18.11.2019 Aktualizované: 27.08.2025
Objekty na predaj Modra

Cena dohodou

člen NARKS

Moderný priestranný 3-izbový byt 120 m² + balkón 30 m² pri hrade, novostavba,vysoký štandard, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Skalná | 125 m²

Moderný 3-izbový byt sa nachádza v terasovitom päťpodlažnom objekte na hranici pešej zóny. Dom

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Budova na office, fyzioterapiu, gastro, ambulancie - Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2214 m²

Reality Marianka

Administratívny objekt | Karpatská | 140 m²

-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

3-podlažná administratívna budova Valašská - Bratislava I (admin., ubytovanie, zdravotníctvo)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Valašská | 850 m²

Ponúkaná budova sa nachádza v m.č. Bratislava Staré Mesto, v blízkosti Patrónky, pod Horským pa

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 22.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu 73 rodinných domov Lehnice 30 km od Bratislavy

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lég | 83,518 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 83.518 m² v obci Lehnice, 30 km od Bratislavy, na

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Lehnice

5,900,000 € 71 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká cesta | 153 m²

- úžitková plocha 153 m² + 15 m2 terasa - plne klimatizované - podlahové kúrenie v celom byte -

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 09.08.2023
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Ubytovacie priestory 729 m² (20 izieb, 48 lôžok) parking, Zámocká ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zámocká | 729 m²

Ponúkame na predaj ubytovacie priestory (vedené ako nebytové priestory) v obľúbenej lokalite na

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 29.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,890,000 € 2593 €/m²

člen NARKS

Priestraný 3-izbový byt v Bratislave I. s parkovaním / Spacious 2 bedroom apartment with parking in Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 123 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v luxusnom komplexe v Bratislave I. v blízkosti H

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 25.07.2024
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na RD v blízkosti hrádze, VIS Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 617 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Hamuliakovo, v existujúcej zástavbe rodinných domov, v st

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 18.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

225,000 € 365 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (748)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23002)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie