Stavebný pozemok 1090 m² Čučoriedková ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Komerčná zóna | Čučoriedková | 1,088 m²

-pozemok o výmere 1090 m² v blízkosti hlavného ťahu a Harley pubu -elektrina, voda v dosahu - n

Publikované: 03.12.2021 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

570,000 € 524 €/m²

člen NARKS

Pozemok v k.ú. Lamač na predaj – Vysokohorská ul.

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Vysokohorská | 1,086 m²

Ponúkame pozemok v oblasti Lamač – Zečák, parcela registra „C“ o celkovej výmere 1086m2, druh p

Publikované: 05.06.2023 Aktualizované: 05.06.2023
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

280 €/m2 280 €/m2

člen NARKS

4-izb. byt s terasou na hradnom kopci s parkovacím miestom/ 3 bedroom apartment with one parking space on the Castle Hill - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 101.4 m²

Prenajmeme nový 4-izbový byt v modernom novopostavenom dome v Bratislave I. na hradnom kopci. B

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Alexandria" s terasou a predzáhradkou, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q/2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Alexandria" s celkovou pl

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

626,700 € 5117 €/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - dostupný Nebytový priestor "A" + "B" - 233,90 m², možnosť parkingov

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 233.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A+B" s celkovou ploc

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

819,750 € 3505 €/m²

člen NARKS

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

Prenájom- zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt (149,22 m2 + 4 m2 balkón) s parkovaním, ul. Partizánska, BA I- Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Partizánska | 149.22 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt, ul. Partizánska v jedne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívny administratívny priestor o výmere 320,10 m² na Štefánikovej ulici, možnosť parkingu a skladu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 320.1 m²

Priestory sa nachádzajú v objekte, ktorý je Národnou kultúrnou pamiatkou s viac ako 100-ročnou

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

7 izbový dvojgeneračný 4-podlažný RD Podháj - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Podháj | 284 m²

Ponúkame na predaj viacgeneračný dom v radovej zástavbe v Lamači, ulica Podháj, v tichom a zele

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 2782 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemné klimatizované kancelárske priestory Zochova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 117 m²

Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. Kancelársky pr

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 11.04.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Polyfunkčná budova (kaviareň, medicínske centrum, detské centrum, joga...) Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2.214 m²

Reality Marianka

Polyfunkčný objekt | Karpatská | 140 m²

-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

5 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ.. STÁTIE V HODNOTE 10000 Eur cene

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

1.poschodie presklenná terasa. Cena 298 000 € 3 izbový byt s parkovacím miestom plne zariadeny

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

298,000 € 4528 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 133 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Plocha: úžitková 1

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Budova na office, fyzioterapiu, gastro, ambulancie - Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2214 m²

Reality Marianka

Administratívny objekt | Karpatská | 140 m²

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká cesta | 153 m²

- úžitková plocha 153 m² + 15 m2 terasa - plne klimatizované - podlahové kúrenie v celom byte -

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 09.08.2023
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom, kancelárske priestory rôznych výmer v historickej budove banky, ul. Grösslingova s parkovaním, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 900 m²

Administratívny objekt - historická budova banky po rekonštrukcii v centre mesta na ul. Grössli

Publikované: 19.04.2023 Aktualizované: 22.01.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Príjemné kancelárske priestory (2 kancelarie) s parkovaním v Bratislave I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 176.4 m²

Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. o výmere 119,6

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 18.09.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

člen NARKS

Obchodné priestory v centre na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 614 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký obchodný priestor v centre Bratislavy s výkladom a dobrou vidite

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 21.06.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

člen NARKS

Administratívne priestory 506 m², samostaný vchod, časť budovy, parking, Višňová ulica - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Višňová | 506 m²

Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.9 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

TOP... CHATKA V UDRŽIAVANEJ ZÁHRADE - TAK NA VÁS ČAKÁM.... JAR,LETO MÓŽETE PREBÝVAŤ....

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhradná chatka | Pionierska | 25 m²

KEĎ ZAVRIETE VSTUPNU BRANKU TAK NADOBUDNENE POCIT KĽUDU...... Táto nehnuteľnosť na Pionierskej

Publikované: 23.05.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Nové Mesto

168,000 € 579 €/m²

člen NARKS

Prenájom – skladové priestory, ul. Stará Vajnorská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 600 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Stará Vajnorská. Ide o areál skladových priest

Publikované: 30.01.2019 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

POCIT DOMOVA - PRIESTOR PRE UBYTOVANIE AJ CENTRUM PRE SPA - DOSPELÝCH AJ DETI - BAZÉN ...POD VINOHRADOM - MODRA - ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA...

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Štúrova | 500 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Malých Karpát v centre starobylého mestečka Modra a vychýren

Publikované: 18.11.2019 Aktualizované: 27.08.2025
Objekty na predaj Modra

Cena dohodou

člen NARKS

Exkluzívny obchodný priestor- showroom (192,98 m2) s 4 parkingami v novovzniknutom komplexe na ul. Werksstrasse, Berg- Rakúsko

Reality Rakúsko

Kancelárie, administratívne priestory | Rakúsko

Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor - showroom s kancelárskou časťou v novovznikn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- svetlý a rozľahlý 4 izb. byt (113,2 m2) s možnosťou parkovania na prestížnej adrese v centre- Dostojevského rad, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 113.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4- izbový byt po staršej rekonštrukcii na prestížnej adrese v ce

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3401 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (22995)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (748)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie