Exkluzívny administratívny priestor o výmere 151,90 m² na Štefánikovej ulici, možnosť parkingu a skladu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 151.9 m²

Priestory sa nachádzajú v objekte, ktorý je Národnou kultúrnou pamiatkou s viac ako 100-ročnou

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Administratívna budova Grösslingova, 18 parkingov - centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Grösslingova | 1,035 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na Grösslingovej ul., ktorá vznikla rekonštrukciou histor

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,900,000 € 2802 €/m²

člen NARKS

Veľký 2-izb. byt so samostatnou kuchyňou, balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii v Bratislave I. na predaj – Svoradova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Skladové priestory s vykurovaním a príp. s kanceláriámi a parkovaním v Bratislave III.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 7,500 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory v skladovo-kancelárskom areáli v Bratislave III. – m.č.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Info v RK

člen NARKS

Administratívna budova na Kramároch, úžitková plocha 1.490 m².

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Na Revíne | 1,490.58 m²

Objekt sa nachádza na Kramároch, katastrálne územie Vinohrady. Budova je samostatne stojaca, si

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

2,200,000 € 1476 €/m²

člen NARKS

Predaj stavebného pozemku 702 m² v centre Pezinka

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Holubyho | 702 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Holubyho ulici v centre mesta Pezinok, v blízkosti želez

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

250 €/m2 250 €/m2

člen NARKS

Rodinný dom Schillerova - Havlíčkova ulica na rozľahlom pozemku – Slavín

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Schillerova | 290 m²

Ponúkaný rodinný dom sa nachádza v najprestížnej čsti Bratislavy, v lokalite pamätníka Slavín,

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- exkluzívna a kvalitná 6- izb. rodinná vila (ÚP 393,62 m2 + terasy 141,29 m2, 1000 m2 pozemok) so samostatným wellness a vonkajším vyhrievaným bazénom, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 394 m²

Ponúkame na predaj luxusne vybavenú, priestrannú a kvalitnú rodinnú vilu so samostatným wellnes

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 19.03.2025
Domy na predaj Dunajská Lužná

1,299,000 € 3297 €/m²

člen NARKS

Obchodno - administratívne priestory o výmere 79,15 m² v historickej budove po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Panenská | 79.15 m²

Priestory sa nachádzajú v budove v centre mesta Bratislavy v blízkosti Veľvyslanectva Rakúskej

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4-izbový byt na 11.p. projekt River park, 2 x balkón-terasa, 2 x parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový byt s rozlohou 174 m2 a dvomi terasam

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,999,000 € 11494 €/m²

člen NARKS

SOM NAJLEPŠÍ .......3 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ......3PKT...PARKING V CENE

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Prízemie, rohový s presklennou terasou. Cena 308000 €NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CES

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

308,000 € 3864 €/m²

člen NARKS

Nebytový priestor (showroom, kancelária) v novostavbe NUPPU 165 m2, od 1.6.2026.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hraničná | 165.8 m²

-novostavba polyfunčného komplexu Hraničná ulica -holopriestor (všetko okrem podláh je priprave

Publikované: 26.05.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelária 17,70 m² v administratívnej budove na Hattalovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 17.7 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu na Hattalovej 12/A, (bývalá TESLA). Miestnosť sa nachádza na 5.

Publikované: 09.11.2022 Aktualizované: 12.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

115 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderné skladové priestory v skladovo-logistickom areáli

Reality Lozorno

Priestor pre sklad | Lozorno | 17,000 m²

Prenajmeme moderné skladové priestory v logistickom areáli. V rámci priestorov je možné vytvor

Publikované: 28.06.2019 Aktualizované: 08.10.2021
Priestory na prenájom Lozorno

Cena dohodou

člen NARKS

4-izbový byt 120 m² Koliba - ulica Na Varte, v bytovom dome Minergo (2012)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na varte | 120 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný, moderný a skvele dispozične riešený 4-izbový byt na ulici N

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v komplexe Karloveské Rameno, pivnica, možnosť dvoch parkingov

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 92.8 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 92,80 m2 (+ balkón cca 5 m2) v komplexe Karloveské ram

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 5377 €/m²

člen NARKS

Administratívne priestory o výmere 85,5 m² v historickej budove po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 85.05 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- posledný, nadštandardne riešený nízkoenergetický 5-izb. rodinný dom (ÚP 152 m2), Hainburg an der Donau

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau |

Ponúkame Vám nový projekt moderného rodinného bývania v rakúskom pohraničí- nadštandardne rieše

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Domy na predaj Hainburg a. d. Donau

520,000 € 3421 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Florencia" s terasou a južným výhľadom - Rezidencia MEDICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 141.75 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Florencia" s celkovou plo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

868,700 € 6435 €/m²

člen NARKS

Nebytový priestor 121 m², možnosť parkingov, rezidencia MEDICI dokončenie 4Q/2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 121.1 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A"s celkovou plochou

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

436,098 € 3601 €/m²

člen NARKS

Nebytový priestor v novostavbe 112,80 m², možnosť parkingov, rezidencia MEDICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 112.8 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "B"s celkovou plochou

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

383,659 € 3401 €/m²

člen NARKS

POCIT DOMOVA - PENZION, CHATA, SPA - BAZÉN ...POD VINOHRADOM - MODRA - ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA...

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Štúrova | 500 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Malých Karpát v centre starobylého mestečka Modra a vychýren

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

Cena dohodou

člen NARKS

3 - IZBOVÝ BYT -MAXIMÁLNA VYUŽITEĽNOSŤ – POHODLIE - CENTRUM- PARKOVANIE-BALKÓN - PANENSKÁ ..

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Panenská | 67.7 m²

Luxusné bývanie na Panenskej – Priestranný 3-izbový byt s balkónom a garážou Ponúkame na prenáj

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

920 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

5-izbová rodinná vila, novostavba, fitness, sauna, zeleň, Pezinok

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kučišdorfská dolina | 295 m²

Ponúkame na predaj rodinnú vilu v prekrásnom prostredí pod Malými Karpatmi vo vilovej štvrti na

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Pezinok

820,000 € 2949 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Reality v Martine (748)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23009)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie