Komerčný objekt na okraji obce Pravenec na pozemku o rozlohe 5457 m2

Reality Pravenec

Iný objekt | Pravenec | 1,210 m²

Hľadáte novú lokalitu a priestory pre svoje podnikanie, prípadne hľadáte nehnuteľnosť ako inv

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Objekty na predaj Pravenec

610,000 € 554 €/m²

Na predaj: TOP autoservis s 25-ročnou históriou a stabilnou klientelou – Trenčín

Reality Trenčín

Opravárenský objekt | Západná | 350 m²

Ponúkame vám na predaj dlhodobo fungujúci autoservis s bohatou 25-ročnou históriou a širokou zá

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Trenčín

Info v RK

Prenájom 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 97.1 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0907 537 727, 0948 061 020), ponúka na prenájom pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinný dom v obci Lutila okres Žiar nad Hronom

Reality Lutila

Rodinný dom | 175 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj rodinný dom v obci Lutila okres

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lutila

490,000 € 2800 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom Kosihovce znížená cena

Reality Kosihovce

Rodinný dom | Kosihovce | 190 m²

Na predaj poschodový rodinný dom – Kosihovce Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kosihovce

59,000 € 311 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Záhradná chatka so záhradou Tajov Banská Bystrica

Reality Tajov

Záhradná chatka | 393 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk alebo 0944 107 803), ponúka na predaj záhradnú murovanú cha

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tajov

45,000 € 115 €/m²

Novinka
Novinka

Mimoriadne priestranný 3-izbový byt s výmerou 80 m²

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nám. priateľstva | 80 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj mimoriadne priestranný, svetlý a veľmi pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,900 € 1724 €/m²

Novinka
Novinka

DELTA - Prenájom krásneho 3izb. bytu, novostavba, Poprad centrum

Reality Poprad

3 izbový byt | 78 m²

a DELTA PROPERTY Vám exkluzívne ponúka na prenájom nový 3 izbový, zariadený byt v Poprade bok

Publikované: 19.06.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Poprad

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 izbový zariadený byt Zelené Vlčince s parkovaním

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 60.18 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na ulici Pražská na sídlisku Vlčince v Žilin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žilina

225,000 € 3739 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny rodinný dom po rekonštrukcii v Nízkych Tatrách

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj vidieka, komfort moderného bývania a blízkosť prírody? Tento

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

285,000 € 1425 €/m²

Novinka
Novinka

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S OBÝVAČKOU S KUCHYŇOU AKO V RODINNOM DOME, NOVÁ PRECÍZNA KOMPLETNÁ REK., LAMAČ

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 77 m²

Dr. Domov ponúka na predaj veľký 3-izbový byt so slnečným výhľadom v bratislavskej mestskej čas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

290,000 € 3766 €/m²

Novinka
Novinka

Trnava ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom na ulici Zelenečská, Exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Trnava

3 izbový byt | Zelenečská ulica | 61 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj prakticky riešený a útulný 2-izbový byt prero

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

165,000 € 2705 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj svetlý 1‑izbový byt na Trnavskej ceste v Bratislave TOP

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 39 m²

Ponúkame na predaj svetlý 1‑izbový byt v pôvodnom stave na Trnavskej ceste v Bratislave – Ružin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,000 € 5256 €/m²

Novinka
Novinka

Svetlý 2-izbový byt s veľkou loggiou | Bratislava - Slnečnice | parkovacie miesto v cene

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 48 m²

Predstavte si bývanie, kde si ráno vychutnáte kávu na priestrannej loggii orientovanej do pokoj

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

4-izbový rodinný dvojdom s výborným napojením na R7

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Horná Potôň | 92 m²

Ing. Ildikó Marczellová, RESPECT REAL, ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného dvojdomu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

209,990 € 2283 €/m²

Novinka
Novinka

SHARK REAL Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Ponúkame vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Estónskej ulici. Byt sa nac

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárií 160 m2 BA-II. -Ružinov, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie 160 m2 s parkovaním na Mierovej ul. BA-II. –Prievoz. Kanc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestory na lukratívnej adrese v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Žilinská | 179.96 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor. Vstupné priestory o výmere 14,82 m2 do priestoru sa nachá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,530 € 1831 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelársky priestor na predaj / Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žilinská | 64.48 m²

Ponúkame na predaj kancelársky priestor. Priestor sa nachádza na zvýšenom prízemí bytového domu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

186,346 € 2890 €/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | Rodinný dom s pozemkom 550 m² - Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | 106 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 550 m² v obci Trenč

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na predaj UŽ LEN 6 pozemkov v obci Neverice okr. Zlaté Moravce

Reality Neverice

Pozemok pre rodinné domy | 753 m²

Ponúkame pripravené a geometricky rozparcelované 11 pozemkov . Pozemky sa predávajú SAMOSTATNE

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Neverice

30,376.5 € 40 €/m²

VIDEO!!!!Zachovalý 3iz RD tichej lokalite v obci Sľažany s potôčikom

Reality Sľažany

Rodinný dom | Nezadaná | 275 m²

VIDEO link: https://youtu.be/UmkS9EwQvTw Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom v obci Sľaža

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Sľažany

98,000 € 356 €/m²

Video!!!!Chalupa s príjemnou atmosférou v obci Veľké Vozokany

Reality Veľké Vozokany

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Skopírujte link do prehliadavača: https://youtu.be/zRxPjslbI-E ZNÍŽENÁ CENA!!! V obci Veľké Vo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Vozokany

90,000 € 1286 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA na predaj rodinný dom Žikava na bývanie alebo podnikanie

Reality Žikava

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom na Žikave. Dom po rekonštrukcii môže slúžiť na bývanie al

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Žikava

69,990 € 467 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (22992)
Reality v Martine (747)
Upresniť hľadanie