Nadštandardný 4-izbový byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s dvoma garážovými státiami v rezidenčnom komplexe TAMMI Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²

Komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbravka od fínskeho deve

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4787 €/m²

Novinka
Novinka

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V ZÁLESÍ

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 654 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa na Dlhej ulici v obc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

189,000 € 289 €/m²

Polyfunkčný objekt / bytový dom na predaj - Dunajská ulica, Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Iný objekt na bývanie | Dunajská | 551 m²

Ponúkame na predaj investičný objekt v meste Gabčíkovo, situovaný priamo na Dunajskej ulici, v

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

280,000 € 508 €/m²

Pozemok s jednopodlažnou budovou na predaj - Dunajská ulica, Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Objekt pre obchod | Dunajská | 170 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok priamo v centre Gabčíkova na Dunajskej ulici s celkovou v

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

99,900 € 588 €/m²

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 1,418 m²

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

99,900 € 70 €/m²

Nebytový priestor na frekventovanej Šancovej ulici - ideálny na podnikanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštauračné priestory | Šancová | 61.77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj nebytový priestor vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta na Šanco

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

115,000 € 1862 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Šancová | 61.77 m²

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

115,000 € 1862 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Šancová | 61.77 m²

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

115,000 € 1862 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Šancová | 61.77 m²

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

115,000 € 1862 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Šancová | 62 m²

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

115,000 € 1855 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštauračné priestory | Šancová | 61.77 m²

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

115,000 € 1862 €/m²

rkDOM | Prenájom kancelárskych priestorov v lokalite Patrónka - Dúbravská cesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | 3,000 m²

Realitná kancelária DOM Vám ponúka kancelárske priestory v Bratislave v časti Karlova Ves na

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

19 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

rkDOM | Prenájom kancelárskych priestorov v lokalite Svätoplukova ulica - Nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 1,650 m²

Realitná kancelária DOM prenajíma kancelárske priestory v budove ktorá prešla v roku 2022 - 2

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

rkDOM | Kancelárie s ideálnou polohou, 15 - 455 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Drieňovej ulici v Bratislave vo výmere 15-30 m2

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2

rkDOM | Prenájom kancelárskych priestorov v širšom centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 426 m²

Realitná kancelária DOM Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Žiliny.

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

3,085 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

rkDOM | Rodinný dom na predaj v Terchovej

Reality Terchová

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj exkluzívny dom v tichej oblasti Terchovej. Poscho

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Terchová

Cena dohodou

rkDOM | Investičný pozemok v perspektívnej lokalite - Bystrička pri Martine

Reality Bystrička

Orná pôda | 4,000 m²

RK DOM exkluzívne ponúka na predaj pozemok vedený ako orná pôda v zaujímavej a rýchlo sa rozv

Publikované: 25.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bystrička

60 €/m2 60 €/m2

rkDOM | Skladové priestory na prenájom v Žiline

Reality Žilina

Priestor pre sklad | 513 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom skladové priestory v centre Žiliny o výmere 513 m2

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

rkDOM | Obchodný priestor s parkovacím miestom na prenájom na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 79.91 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom obchodný priestor / showroom na Starej Vajnorskej o

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

rkDOM | Prenájom kancelárie v širšom centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 18.4 m²

Ponúkame na prenájom svetlú a priestrannú kanceláriu o výmere 18,40 m², ktorá sa nachádza v š

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

rkDOM | Prenájom priechodných kancelárií v širšom centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 41 m²

Ponúkame na prenájom dve priechodné kancelárie umiestnené na 4. poschodí administratívnej bud

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

rkDOM | pozemok na predaj v Bitarovej

Reality Bitarová

Orná pôda | 1,268 m²

Predaj: Mierne svahovitý slnečný pozemok s krásnym výhľadom Ponúkame na predaj mierne svahovit

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

120 €/m2 120 €/m2

Rovinatý, slnečný pozemok blízko rybníka.

Reality Malé Zálužie

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,356 m²

RK Dom exkluzívne ponúka na predaj pozemok so starým domom v obci Malé Zálužie. Nehnuteľnosť

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Malé Zálužie

82,500 € 61 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1407)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Rodinné domy na predaj (22987)
Reality v Martine (747)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie