Pozemok pre rodinné domy | Predmierska cesta | 880 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v meste Turzovka v miestnej časti Predmier o
40,000 € 45 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 466 m²
Na predaj stavebný pozemok 460m2 - Oščadnica. Hľadáte miesto pre svoj budúci domov, rekreačný o
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 864 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Makov s výmerou 864 m², ktorý predstavuje ideálnu ko
41,400 € 48 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 417.5 m²
Hľadáte pozemok, na ktorom môžete okamžite začať stavať bez nekonečného behania po úradoch? Pre
89,000 € 213 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Oscadnica | 467 m²
Hľadáte ideálne miesto na výstavbu chaty, domu alebo na bezpečnú investíciu do budúcnosti? Ponú
39,990 € 86 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horelica | 1,336 m²
Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Čadca, miestnej časti Horelica o cel
75 €/m2 75 €/m2
Rekreačný pozemok | Makov | 863 m²
NA PREDAJ – Lukratívny pozemok 863 m² v obci Makov pri lyžiarskom stredisku! Hľadáte ideál
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | 207 m²
Ponúkame na predaj štýlovú chalupu / rodinný dom v obľúbenej obci Oščadnica, ktorá zaujme príje
149,000 € 720 €/m²
3 izbový byt | M. R. Štefánika | 71.53 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žarec. Byt sa nachádza na 5. p
159,000 € 2223 €/m²
Garsónka | Nezadaná | 25 m²
NA PREDAJ: Zariadená garzónka s parkovaním v srdci Oščadnice Ponúkame na predaj útulnú, komple
68,000 € 2720 €/m²
Rodinný dom | Podzávoz | 80 m²
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardnú novostavbu rodinného domu v meste Čadca, ktorá je vhodná
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 142 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny 4-izbový mezonetový byt s rozlohou 142 m², ktorý sa nachádza v úp
198,990 € 1401 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Na predaj priestranný 3-poschodový rodinný dom – skvelá investícia aj bývanie Hľadáte pr
131,000 € 437 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,087 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 3 087 m² v obci Zákopčie, okres Čadca.
41.7 €/m2 42 €/m2
Chata, drevenica, zrub | 45 m²
Reality SLNOVRAT ponúka na predaj rekreačnú chatku v obci Radôstka, situovanú v príjemnom príro
49,900 € 1109 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Oščadnica | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj pôvodnú klasickú drevenicu, situovanú v obci Oščadnica. Postavená je na
73,900 € 1056 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 186 m²
Ponúkame na predaj 4 samostatné novostavby rekreačných chát v malebnej obci Korňa, ktorá získal
Info v RK
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Jána Kollára | 400 m²
Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 400 m², situovaný v zastavanom území, vo
65,900 € 165 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Predmierska cesta | 961 m²
Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v meste Turzovka miestn
36,900 € 38 €/m²
Rekreačný pozemok | Oščadnica | 9,938 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký slnečný pozemok v katastri obce Oščadnica. Pozemok má
17 €/m2 17 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Čadca | 6,881 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Čadca, miestnej časti Podzávoz o celkov
66 €/m2 66 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 822 m²
Reality SLNOVRAT ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v obci Korňa o výmere 822 m². Pozemok
41,000 € 50 €/m²
Lesná pôda | Nezadaná | 30,041 m²
Ponúkame na predaj pozemky v katastrálnom území Budatínska Lehota s charakterom lesnej krajiny.
Cena dohodou
2 izbový byt | Stred | 55 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v meste Turzovka o celkovej výmere 55 m2, ktorý sa nachádza
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.