2 izbový byt | Ulica Titusa Zemana | 130 m²
Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole
237,000 € 1823 €/m²
Obchodné priestory | Tomášikova | 372 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA | Variabilný nebytový priestor v projekte KOLOSEO – Tomášikova ul., Bratislav
651,000 € 1750 €/m²
3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²
ID:520 GE-MAX Reality ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit
134,900 € 2075 €/m²
4 izbový byt | Vranovská | 81 m²
Pripravujeme na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokal
249,900 € 3085 €/m²
3 izbový byt | Vranovská | 81 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite
249,900 € 3085 €/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 91.27 m²
Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržalk
362,000 € 3966 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový čiastočne podpivničený murovaný rodinný dom postavený do tvaru L so
388,900 € 1945 €/m²
3 izbový byt | Lúčna | 66 m²
LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) 3 izbový byt, na sídlisku Žabník,
530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlinská | 46 m²
Ponúkame na prenájom útulný zariadený 2-izbový byt o výmere 45,60 m², nachádzajúci sa na 4. pos
470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 87 m²
4-izbový byt v rodinnom dome Košice–Myslava je bývanie, ktoré stiera rozdiely medzi bytom a dom
1,400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
REZERVOVANY!!! Rodinný dom v srdci Kysúc – Stará Bystrica Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj
157,000 € 1570 €/m²
2 izbový byt | Piešťanská | 66 m²
Na prenájom: Priestranný 2-izbový byt, 66 m² – Žilina, Vlčince Ponúkame na prenájom priestra
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Staškov | 71.27 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný 2 - izbový byt v štádiu holobyt o rozlohe 71,27m2 ideálne pr
126,659 € 1777 €/m²
2 izbový byt | Staškov | 62 m²
Na prenájom priestranný 2-izbový byt v obci Staškov – 62 m² Ponúkame na prenájom veľký a svetl
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 224 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj murovaný rodinný dom vo výnimočnej polohe priamo v centre mesta T
169,000 € 754 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
REZERVOVANE!!! Ponúkame na predaj exkluzívnu usadlosť s časťou lesa a veľkým rovinatým pozemkom
159,500 € 1595 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²
Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalite Raková
55 €/m2 55 €/m2
Rekreačný pozemok | Čierne | 638 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v malebnej obci Čierne o celkovej výmere 638 m2, ktorý je
13,000 € 20 €/m²
Rekreačný pozemok | Staskov | 389 m²
Máte možnosť získať krásny rekreačný pozemok o rozlohe 389m2 v malebnej obci Staškov kde nájdet
29,900 € 77 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Makov | 0 m²
Ponúkame vám jedinečnú možnosť vlastniť rekreačný pozemok v srdci nádhernej prírody Kysúc. Na p
44,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Predmier | 1,900 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v messte Turzovke , miestnej časti Predmier o c
72,200 € 38 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svrčinovec | 871 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Svrčinovec o celkovej výmere 871 m2. K pozemku j
58,700 € 67 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rieka | 2,308 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny slnečný pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu ,
Cena dohodou
3 izbový byt | 64 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt na Okružnej ulici, vo vyhľadávanej lokalite s kom
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.