Na predaj pozemok Zlaté Moravce-Chyzerovce

Reality Zlaté Moravce

Orná pôda | nezadaná | 1,964 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1964m2. Pozemok sa nachádza v Zlatých Moravciach . mestská

Publikované: 22.07.2023 Aktualizované: 22.07.2023
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

36.52 €/m2 37 €/m2

Video!!!3iz byt 62,92m2 v tichom prostredí Topoľčianok

Reality Topoľčianky

3 izbový byt | 62.92 m²

VIDEO: Skopíruj link do prehliadača: https://youtu.be/BVMPqdLO4kk Chcete bývať v tichom prostre

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Topoľčianky

112,000 € 1780 €/m²

Hľadáme na prenájom 2-3iz.byt v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 50 m²

Pre klienta hľadáme na dlhodobý prenájom byt v Zlatých Moravciach. Ponúknite. Byt zariadený, pr

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 04.01.2026
Byty na prenájom Zlaté Moravce

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Hľadáme rodinný dom v okrese Zlaté Moravce do 65.000€

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre klientov hľadáme rodinné domy , staršie ale obyvateľné do 65.000€ v okrese Zlaté Moravce .

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 04.01.2026
Domy na kúpa Zlaté Moravce

Cena na vyžiadanie

Na predaj vinica s unimobunkou a elektrikou Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Vinica, chmelnica | Viničná | 843 m²

Ponúkame na predaj vinicu o výmere 843m2. Vinica sa nachádza v tichej záhradkárskej lokalite, v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

23,000 € 27 €/m²

Stavebný pozemok Velčice

Reality Velčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 895 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo Velčiciach v tichej ulici. Výmera pozemku 895m2.Pozemok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Velčice

60,000 € 67 €/m²

JEDINEČNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM 1700 M2, PLAVECKÝ BAZÉN, BÍLKOVE HUMENCE

Reality Bílkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú ponuku rodinného domu so záhradou (1 706 m2), plaveckým bazéno

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bílkove Humence

325,000 € 2955 €/m²

MUROVANÁ GARÁŽ S VLASTNOU ELEKTRINOU, PIONIERSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Pionierska | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž s vlastnou elektrinou (vlastné el.hodiny a istič) na Pion

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

33,900 € 1784 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Zochová chata | 93.32 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

216,300 € 2318 €/m²

STAVEBNÉ POVOLENIE, 3X BYTOVÁ JEDNOTKA NA POZEMKU 951 M2, KRÁĽOVSKÉ ÚDOLIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 951 m²

Ponúkame Vám stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Starého Mesta blízkost

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 28.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/m2 1000 €/m2

OBCHODNÝ PRIESTOR, KANCELÁRSKY CELOK, SHOW ROOM, PEKNÁ CESTA, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Pekná cesta | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársko-obchodný samostatný celok s toaletou na adrese Pekná cesta

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

BOSEN | Chata na pozemku 1629 m² v srdci prírody, Studienka

Reality Studienka

Chalupa, rekreačný domček | Studienka | 1,629 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný, priestranný pozemok s rekreačnou chatou v tichej a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Studienka

179,000 € 110 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj, Pozemok pre výstavbu rodinného domu, Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 601 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok v obytnej časti obce Poľný Kesov, určený na výstavbu rodin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

76,000 € 126 €/m²

Novinka
Novinka

BONJOUR REAL: Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Titusa Zemana | 130 m²

Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 € 1823 €/m²

Novinka
Novinka

Variabilný nebytový priestor v projekte KOLOSEO – Tomášikova ul., Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Tomášikova | 372 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Variabilný nebytový priestor v projekte KOLOSEO – Tomášikova ul., Bratislav

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

651,000 € 1750 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt | Michalovce – Východ

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

ID:520 GE-MAX Reality ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

134,900 € 2075 €/m²

Novinka
Novinka

4 izb. byt na začiatku Petržalky – Vranovská ul.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vranovská | 81 m²

Pripravujeme na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokal

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3085 €/m²

Predaj bytu na začiatku Petržalky - Vranovská ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vranovská | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3085 €/m²

Moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s peknou terasou – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 91.27 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržalk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

362,000 € 3966 €/m²

Predaj RD s dvomi samostanými bytmi.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový čiastočne podpivničený murovaný rodinný dom postavený do tvaru L so

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

388,900 € 1945 €/m²

Prenájom 3 izbový byt / zariadený a vybavený / balkón / klimatizácia / sídl.Žabník ul. Lúčna

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 66 m²

LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) 3 izbový byt, na sídlisku Žabník,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izb. byt v Žiline– Hliny 7

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlinská | 46 m²

Ponúkame na prenájom útulný zariadený 2-izbový byt o výmere 45,60 m², nachádzajúci sa na 4. pos

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt v rodinnom dome, dve parkovacie miesta, Košice–Myslava

Reality Košice-Myslava

4 izbový byt | 87 m²

4-izbový byt v rodinnom dome Košice–Myslava je bývanie, ktoré stiera rozdiely medzi bytom a dom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Myslava

1,400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (22988)
Reality v Martine (748)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Upresniť hľadanie