Rodinný dom | Kosihovce | 190 m²
Na predaj poschodový rodinný dom – Kosihovce Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný
59,000 € 311 €/m²
Záhradná chatka | 393 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk alebo 0944 107 803), ponúka na predaj záhradnú murovanú cha
45,000 € 115 €/m²
3 izbový byt | Nám. priateľstva | 80 m²
Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj mimoriadne priestranný, svetlý a veľmi pr
137,900 € 1724 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
a DELTA PROPERTY Vám exkluzívne ponúka na prenájom nový 3 izbový, zariadený byt v Poprade bok
900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pražská | 60.18 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na ulici Pražská na sídlisku Vlčince v Žilin
225,000 € 3739 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj vidieka, komfort moderného bývania a blízkosť prírody? Tento
285,000 € 1425 €/m²
3 izbový byt | Studenohorská | 77 m²
Dr. Domov ponúka na predaj veľký 3-izbový byt so slnečným výhľadom v bratislavskej mestskej čas
290,000 € 3766 €/m²
3 izbový byt | Zelenečská ulica | 61 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj prakticky riešený a útulný 2-izbový byt prero
165,000 € 2705 €/m²
1 izbový byt | Trnavská cesta | 39 m²
Ponúkame na predaj svetlý 1‑izbový byt v pôvodnom stave na Trnavskej ceste v Bratislave – Ružin
205,000 € 5256 €/m²
2 izbový byt | 48 m²
Predstavte si bývanie, kde si ráno vychutnáte kávu na priestrannej loggii orientovanej do pokoj
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Horná Potôň | 92 m²
Ing. Ildikó Marczellová, RESPECT REAL, ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného dvojdomu
209,990 € 2283 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Ponúkame vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Estónskej ulici. Byt sa nac
950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 160 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárie 160 m2 s parkovaním na Mierovej ul. BA-II. –Prievoz. Kanc
1,120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Žilinská | 179.96 m²
Ponúkame na predaj obchodný priestor. Vstupné priestory o výmere 14,82 m2 do priestoru sa nachá
329,530 € 1831 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Žilinská | 64.48 m²
Ponúkame na predaj kancelársky priestor. Priestor sa nachádza na zvýšenom prízemí bytového domu
186,346 € 2890 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 550 m² v obci Trenč
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 753 m²
Ponúkame pripravené a geometricky rozparcelované 11 pozemkov . Pozemky sa predávajú SAMOSTATNE
30,376.5 € 40 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 275 m²
VIDEO link: https://youtu.be/UmkS9EwQvTw Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom v obci Sľaža
98,000 € 356 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
Skopírujte link do prehliadavača: https://youtu.be/zRxPjslbI-E ZNÍŽENÁ CENA!!! V obci Veľké Vo
90,000 € 1286 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom na Žikave. Dom po rekonštrukcii môže slúžiť na bývanie al
69,990 € 467 €/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 1,088 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Jedľové Kostoľany. Obec Jedĺové kostoľany je podhorská ob
30,670 € 28 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 2,039 m²
ZNÍŽENÁ CENA o 5.000,-€ EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame Vám na predaj pozemok v intraviláne v obci Kozá
52,000 € 26 €/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 17,037 m²
Ponúkame na predaj v celosti 5 pozemkov vedené ako orná pôda a trvalé trávnaté pozemky . Pozemk
174,288 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 550 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Malé Vozokany.. Inžinierske siete sú na okraji poze
33,000 € 60 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.