Rodinný dom | 160 m²
VIDEO: https://youtu.be/03HSOE4FzmE Ponúkame na predaj rodinný dom dvojpodlažný v tichej lokali
144,000 € 900 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 495 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hosťovce okr . Zlaté Moravce. Prečo si vybrať obec Hosťov
158,000 € 319 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,302 m²
Nový pozemok aj s prístupovou cestou o veľkosti 2302 m² je rozdelený na 3 stavebné pozemky o ro
75,000 € 33 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre klientov hľadáme rodinné domy do 130.000€ aspoň čiastočná rekonštrukcia, väčší pozemok, Pon
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 120 m²
REZERVÁCIU PRI KÚPE NEHNUTEĽNOSTI NA HYPOTÉKU ROBÍME BEZ REZERVAČNEJ ZÁLOHY PRE KUPUJÚCEHO Ponú
122,000 € 1017 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 324 m²
Na predaj murovaná záhradná chatka, murovaný základ, nosné steny tvárnice, nová strecha sedlová
60,000 € 185 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 494.25 m²
Ponúkame na predaj podiely pozemkov v spoločnom dvore o celkovej výmere 494,25m2 za cenu 30.000
30,000 € 61 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre klienta 1iz.byt v Zlatých Moravciach. PLATBA V HOTOVOSTI PODĹA STAVU. Kontakt: Paed
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 67.37 m²
Ponúkame na prenájom 2iz.byt 67,37m2 v Zlatých Moravciach od 1.7.2026 Bytový dom je zateplený,
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 78 m²
Na prenájom 3iz. 78m2 byt zariadený na 2p. s balkónom. Bytový dom zateplený s výťahom, v tesnej
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vidiecky dom | 120 m²
Ponúkame na predaj starší vidiecky dom v pôvodnom stave na pozemku s prístupom z dvoch ulíc o v
74,000 € 617 €/m²
Vinica, chmelnica | Viničná | 926 m²
Ponúkame na predaj vinicu o výmere 926m2. Vinica sa nachádza v tichej záhradkárskej lokalite, v
23,000 € 25 €/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 0 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok o výmere 974m2 vedený ako trvalý trávnatý porast. V oblast
26,000 €
Rodinný dom | nezadaná | 283 m²
VIDEO: link https://youtu.be/mZnTIi26Xrw Ponúkame na predaj rodinný dom a pozemok blízko cen
174,000 € 580 €/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 16,487 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky v Jedľové Kostoľany. Obec Jedĺové kostoľany je podhorská obec v
Cena dohodou
Orná pôda | nezadaná | 1,964 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1964m2. Pozemok sa nachádza v Zlatých Moravciach . mestská
36.52 €/m2 37 €/m2
3 izbový byt | 62.92 m²
VIDEO: Skopíruj link do prehliadača: https://youtu.be/BVMPqdLO4kk Chcete bývať v tichom prostre
112,000 € 1780 €/m²
2 izbový byt | Hviezdoslavova | 50 m²
Pre klienta hľadáme na dlhodobý prenájom byt v Zlatých Moravciach. Ponúknite. Byt zariadený, pr
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre klientov hľadáme rodinné domy , staršie ale obyvateľné do 65.000€ v okrese Zlaté Moravce .
Cena na vyžiadanie
Vinica, chmelnica | Viničná | 843 m²
Ponúkame na predaj vinicu o výmere 843m2. Vinica sa nachádza v tichej záhradkárskej lokalite, v
23,000 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 895 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo Velčiciach v tichej ulici. Výmera pozemku 895m2.Pozemok
60,000 € 67 €/m²
Záhradná chatka | Vampíl | 121 m²
Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu pri potoku (nutná rekonštrukcia) na krásnom a pokojnom m
84,990 € 498 €/m²
Rodinný dom | Na grbe | 240 m²
Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom so záhradou, zimnou záhradou, garáž
479,990 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečnú ponuku rodinného domu so záhradou (1 706 m2), plaveckým bazéno
325,000 € 2955 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.