Veľkorysý pozemok 1120 m² v Šemši – siete na hranici, škola cez ulicu

Reality Šemša

Záhrada | 1,120 m²

Predaj slnečného pozemku v obci Šemša – ideálne miesto pre váš nový domov Ponúkame na predaj a

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šemša

195,000 € 174 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Záhrada, Vyšná Hutka

Reality Vyšná Hutka

Záhrada | 391 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúkame na predaj záhradu v kľudnej záhradkárskej lokalite o

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Hutka

29,990 € 77 €/m²

člen NARKS
Top
Top

OÁZA POKOJA A KREATÍVY – ZÁHRADA NA PREDAJ

Reality Nižný Klátov

Záhrada | - | 561 m²

Ak hľadáte miesto, kde sa dá naplno využiť fantázia, máme pre Vás ponuku – rovinatý pozemok zvl

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

26,500 € 47 €/m²

Top
Top

Automation Testing title 941789762

Reality Medzilaborce

Záhrada | Medzilaborce | 300 m²

This is automation description testing 449685855

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Medzilaborce

500 € 2 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhrada pre milovníkov lesa

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Strmé sady | 302 m²

Directreal Strong - Ak hľadáte tichý pozemok v príjemnom prostredí plnom zelene s výhľadom na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

65,000 € 215 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhrada pri jazere

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 256 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj slnečná záhrada

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínska cesta | 980 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj slnečnú záhradu pod kopcom Sandberg. Záhrada je oploten

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

237,000 € 242 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj záhrada s výhľadom – Nižná Hutka (Košice-okolie)

Reality Nižná Hutka

Záhrada | - | 800 m²

Na predaj: záhrada s výhľadom a záhradným domčekom – Nižná Hutka (Košice-okolie) Hľadáte miest

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Hutka

35,000 € 44 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA v ponuke: Hotový permakultúrny RAJ plný hojnosti a bio ovocia + ekologická novostavba, Kvetoslavov, 20 min. od Bratislavy

Reality Kvetoslavov

Záhrada | Záhradnícka | 769 m²

Hľadáte zabehnutú, zdravú záhradu bez chémie, kde nemusíte čakať roky na prvú úrodu? Ponúkame

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

259,000 € 337 €/m²

Novinka
Novinka

** Krásna záhrada na pozemku s rozlohou 994 m2**

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 944 m²

V záhradkárskej lokalite Žabí Majer ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 944 m2 v záhradkárske

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

129,999 € 138 €/m²

100m2 v centre obce Budmerice, oplotený pozemok,

Reality Budmerice

Záhrada | centrum | 100 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v centre obce Budmerice pozemok o výmere 100m2. Pozemok je opl

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

14,000 € 140 €/m²

Záhrada, Senec časť Svätý Martin, 742m2, 50% zľava, elektrina, voda,

Reality Senec

Záhrada | Svätý Martin | 742 m²

LIVEREAL, s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Senec, tichá kľudná časť Svätý Martin pozemok o výmere

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Senec

50,000 € 67 €/m²

PREDAJ - Záhrada v Stupave Grefty

Reality Stupava

Záhrada | Nezadaná | 1,794 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Stupave časť Grefty v osobnom vlastníctve vo výmere 1794 m2. Záhr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

133,000 € 74 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký pozemok so starším rodinným domom

Reality Demandice

Záhrada | Nezadaná | 3,600 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok o rozlohe 36árov v obci Demandice. Na pozemku sa nachádza star

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Demandice

32,000 € 9 €/m²

Záhradka Lipník

Reality Tlmače

Záhrada | 700 m²

Realitná kancelária Globreality ponúka na predaj záhradu s viničným domčekom na Lipníku. Záhrad

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Tlmače

17,660 € 25 €/m²

Menší pozemok v Želiezovciach

Reality Želiezovce

Záhrada | 174 m²

Ponúkame na predaj záhradkársky pozemok – miesto pre relax a pestovanie. Ponúkame na predaj me

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

22,000 € 126 €/m²

Exkluzívne - záhrada s útulným domčekom - Čankov (018-14-SIHA)

Reality Levice

Záhrada | 394 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu záhradu vo viničnej časti Čankova, ideálnu na oddych, víke

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Levice

35,000 € 89 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ ! Záhradka 358m2 SNP Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhrada | Sídlisko SNP | 358 m²

🌿 Záhradka s pivnicou v obľúbenej lokalite SNP – Považská Bystrica 🍇 oddych, pestovanie alebo v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

23,990 € 67 €/m²

REZERVOVANÉ! IBA U NÁS! Račí potok, záhrada, voda a el., Kalvária, Košice

Reality Košice-Sever

Záhrada | Račí potok | 351 m²

REZERVOVANÉ! I Vianema ponúka na predaj – Záhrada s pekným výhľadom, celoročne pitnou vodou, e

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

56,999 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v lokalite Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Domové role | 799 m²

V Zastúpení klienta ponúkame jedinečnú príležitosť kúpy atraktívneho pozemku v obľúbenej časti

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 363 €/m²

NOVÁ CENA !!! Na predaj záhrada v centre mesta Levice (664 m²)

Reality Levice

Záhrada | 664 m²

Ponúkame na predaj záhradu s výbornou polohou priamo v intraviláne mesta Levice s možnosťou sta

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Levice

22,999 € 35 €/m²

Záhrada na predaj, 627 m2. Exkluzívne u nás

Reality Štitáre

Záhrada | Jelenecká | 627 m²

Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok s výmerou 627

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Štitáre

21,000 € 33 €/m²

Ponúkame Vám na predaj záhrada vo Vyšnom Opátskom časť Nižná Úvrať

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Nižná úvrať | 783 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu vo Vyšnom Opátskom časť Nižná Úvrať. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

59,000 € 75 €/m²

Záhradka s pozemkom

Reality Kráľovský Chlmec

Záhrada | 2,169 m²

Rozľahlá záhrada s domčekom (2169 m²) – Kráľovský Chlmec Ponúkame na predaj udržiavanú záhradu

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

14,000 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22986)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30339)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie