Obchodné priestory | Letištná | 185 m²
IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčný priestor na rôzne podnikateľské úč
230,000 € 1243 €/m²
Priestor pre sklad | Dunajská Streda | 940 m²
IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj v mestskej časti okresného mesta Dunajská S
300,000 € 479 €/m²
Obchodné priestory | Clementisove sady | 70.25 m²
IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčný, nebytový priestor v centre mesta G
140,000 € 10 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 2 m²
IntExReal realitná kancelária vám ponúka na prenájom možnosti na virtuálne sídlo/ registračné s
300 €/rok 150 €/rok/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 18.06 m²
Realitná kancelária IntExReal vám ponúka na prenájom kanceláriu, administratívny priestor na rô
182.41 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská Streda | 650 m²
725,000 € 1115 €/m²
Rodinný dom | Čierny Brod | 102.86 m²
Bývanie v súkromí prináša komfort bývania v novovytvorenej lokalite obce Čierny Brod. Moderné
229,900 € 2235 €/m²
3 izbový byt | Vozokany | 66.94 m²
Moderné bývanie si môžete užiť aj mimo mesta, na dedine na dosah od okresného mesta Galanta /12
135,000 € 2017 €/m²
2 izbový byt | Hody | 48.61 m²
Realitná kancelária IntExReal Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s terasou, / orientácia terasy
132,000 € 2462 €/m²
Rodinný dom | Mostová | 96 m²
IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok v celkovej výmere 2225 m² v obci Mos
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Mostová | 874 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v Obci Mostová. Jedná sa o nový stavebný obvod s novými in
106,880 € 122 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veľký Meder | 4,505 m²
IntExReal realitná kancelária ponúka na predaj pozemok na výstavbu v rekreačnej zóne mesta Veľk
550,000 € 122 €/m²
Rodinný dom | Trstice | 235 m²
Ak hľadáte rodinný dom so samostatnou garážou, altánkom na posedenie, kde sa môžete rovno nas
219,000 € 932 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 54.32 m²
IntExReal realitná kancelária vám ponúka do prenájmu energeticky nenáročný, moderný 2 izbový
580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Čierny Brod | 377 m²
IntExReal realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj komerčnú budovu s veľkým pozemkom
249,900 € 663 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 18 m²
Prenajmeme kancelárske a administratívne priestory v centre mesta Galanta. Kancelária s rozloho
160 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hody | 84.66 m²
Realitná kancelária IntExReal Vám ponúka bývanie v súkromí, v uzatvorenej, tichej časti mesta
158,000 € 1800 €/m²
2 izbový byt | 62.79 m²
Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac -
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | 110 m²
Na prenájom ponúknutý samostatne stojací, čiastočne podpivničený tehlový objekt, dom, sa nachá
1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hody | 48.83 m²
132,000 € 2481 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,899 m²
Realitná kancelária IntExReal vám ponúka na predaj investične výhodný pozemok na výstavbu býva
200,000 € 105 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 610 m²
Nepremeškajte, posledné voľné stavebné pozemky na skok od mesta Galanta, Sládkovičovo! IntExRea
130 €/m2 130 €/m2
Rodinný dom | Košúty | 105 m²
Zaujímavá ponuka! IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj viacgeneračný rodinný dom,
187,000 € 1781 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²
Snívate o modernom, dokončenom dome, ktorý si treba už len užiť? Balte kufre ... Čo vám pon
340,000 € 2704 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.