PRE INVESTORA! Rekreačný pozemok pri vode, 70 á

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Jahodná | 6,981 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj veľkorysý pozemok mimo zastavaného územia ob

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

50.48 €/m2 50 €/m2

Dom snov, bazén, vinná pivnica, garáže, Mostová

Reality Mostová

Rodinný dom | Mostová | 200 m²

Každý z nás úplne prirodzene túži pretvárať prostredie okolo seba tak, aby sa v ňom cítil príje

Publikované: 17.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mostová

285,000 € 1345 €/m²

Agroturistické sny? Investičný pozemok, na predaj Jelka.

Reality Jelka

Komerčná zóna | Hlavná | 9,788 m²

Realitná kancelária IntExReal Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok o výmere cca 9788 m², dr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom, kancelárske priestory, Galanta, 17m2

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 17 m²

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na prenájom nebytový priestor s celkovou rozlohou 17 m

Publikované: 21.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

140 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Parkovacie státie na prenájom, Galanta Mládežnícka štvrť

Reality Galanta

Rodinný dom | Mládežnícka štvrť | 21 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na prenájom parkovacie státie o rozmeroch 3x7 m, v lok

Publikované: 11.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Galanta

30 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA -2 izbový byt s komorou, na predaj Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Nezadaná | 46.48 m²

Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac - s

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

135,000 € 2904 €/m²

Na predaj podnikateľský priestor na rôzne účely, Galanta

Reality Galanta

Obchodné priestory | Staničná | 70.25 m²

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčný, nebytový priestor v centre mes

Publikované: 23.01.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Galanta

110,000 € 1566 €/m²

Zateplená plechová hala, sklad, ľahká výroba, 720m2 Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 720 m²

Realitná kancelária IntExReal ponúka na prenájom zateplený, plechový, výrobno - skladový prie

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Prenájom plechový sklad, priemyselná zóna, 3000m2, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Nezadaná | 3,000 m²

Realitná kancelária IntExReal ponúka na prenájom atypický plechový, výrobno - skladový priest

Publikované: 10.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

2.85 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok v centre mesta Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,377 m²

Realitná kancelária IntExReal vám ponúka na predaj investične výhodný pozemok na výstavbu býva

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sládkovičovo

150 € 0 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Nezadaná | 44 m²

IntExReal realitná kancelária ponúka na prenájom nový, úplne zariadený 2 izbový byt s balkónom

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Galanta

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, 529 m², výstavba, Čierny Brod

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 529 m²

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok, vhodný na výstavbu rodin

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

Cena dohodou

Dvoj kancelária, na prenájom, Galanta centrum

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 30.41 m²

Realitná kancelária IntExReal vám ponúka na prenájom dvojkanceláriu, administratívny priestor

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

307.14 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelária, na prenájom, Galanta centrum

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 22.5 m²

Realitná kancelária IntExReal vám ponúka na prenájom kanceláriu, administratívny priestor na r

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

227.25 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok, /š 27m/, Čierny Brod centrum, 592 m²

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 592 m²

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavby v šírke 27 m, v

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

Cena dohodou

Kancelárske priestory na prenájom, Galanta

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 45 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na prenájom kancelársky priestor pri centra mesta Gala

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť, pozemok na predaj, 3 399 m², Čierny Brod

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | Čierny Brod | 3,399 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj rovinatý slnečný pozemok o rozlohe 3399

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

Cena dohodou

Hľadáte nové bývanie? Na predaj rodinný dom, 8 á, obec Vlčany

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 100 m²

Hľadáte nové bývanie? Úplná prestavba rodinného domu prebehla na lukratívnom pozemku o rozlo

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vlčany

145,000 € 1450 €/m²

Novostavba s garážou, 225 m², Košúty

Reality Košúty

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľký 4 izbový rodinný dom s garážou a za

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košúty

255,000 € 1417 €/m²

MIMORIADNA AKCIA ! Parkovacie státie na prenájom, Galanta

Reality Galanta

Garáž | Mládežnícka štvrť | 21 m²

Publikované: 06.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

200 €/rok 10 €/rok/m²

Na predaj 18,8á pozemok na výstavbu, Košúty

Reality Košúty

Pozemok pre rodinné domy | Košúty | 1,885 m²

Aj pre investorov! IntExReal realitná kancelária ponúka na predaj oplotený, rovinatý pozemok v

Publikované: 03.05.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košúty

45 €/m2 45 €/m2

Na predaj pozemok, 11á, Čierna Voda.

Reality Čierna Voda

Pozemok pre rodinné domy | 1,010 m²

Realitná kancelária IntExReal vám ponúka na predaj pozemok v zastavanom území obce Čierna Vo

Publikované: 12.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čierna Voda

55 €/m2 55 €/m2

Prenájom na služby - pohyb. aktivity kurzy a iné, Galanta

Reality Galanta

Obchodné priestory | Z. Kodálya | 85 m²

Realitná kancelária INtExReal vám ponúka na prenájom nebytový priestor s rozlohou 85 m2 (6,5 x

Publikované: 05.08.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelárie na prenájom, Galanta

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 59 m²

Prízemná administratívna budova, kancelárske priestory, vhodné aj na sídlo firmy sa nachádzajú

Publikované: 12.05.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta