Predaj panelová Garáž v Šamoríne na Veternej ulici

Reality Šamorín

Garáž | Veterná | 18 m²

Predaj panelová Garáž o rozlohe 18m2 v Šamoríne na Veternej ulici. Garáž má dvojkrídlovú kovovú

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Šamorín

40,000 € 2222 €/m²

Predaj orná pôda v obci Čakany okres DS

Reality Čakany

Orná pôda | Čakany | 0 m²

Predaj orná pôda o výmere 23000m2 v obci Čakany okres DS. Pozemok sa nachádza v blízkosti obce

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čakany

30 €/m2

Na predaj 3 izbový byt pripravený na okamžité nasťahovanie

Reality Galanta

3 izbový byt | 75 m²

Bývanie bez kompromisov – Krásny 3 izbový byt pripravený na okamžité nasťahovanie Hľadáte byt,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,000 € 2360 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný pozemok 75 árov lesopark, Ňárad

Reality Ňárad

Rekreačný pozemok | Hlavná | 7,530 m²

XpertReality vám ponúka na predaj pekný rekreačný pozemok pri DUNAJI. Spomínaný pozemok sa nach

Publikované: 05.02.2014 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ňárad

49,000 € 7 €/m²

3 izbový DOM v Medveďove -NOVÁ CENA

Reality Medveďov

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový dom v príjemnej časti Žitného ostrova v obci Medveďov. Dom sa nachád

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Medveďov

55,000 € 550 €/m²

Prenájom sklady a výrobný priestor v Šamoríne

Reality Šamorín

Skladový objekt | Senecká cesta | 500 m²

Prenájom sklady, výrobné priestory a dopravne plochy na parkovanie v Šamoríne. Skladový priest

Publikované: 29.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Šamorín

4 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PREDANÉ - POZEMOK

Reality Vrakúň

Pozemok pre rodinné domy | Biely járok | 3,453 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečný veľký stavebný pozemok v okolí Dunajskej Stredy v obci Vrakúň. Ak

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vrakúň

65 €/m2 65 €/m2

Už dokončený dom v holo, predaj aj na kľúč, Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | Kráľov Brod | 96.22 m²

Úsporné DOMY na predaj! Predstavujeme vám kvalitne postavený, váš možný nový domov, ktorý pomôž

Publikované: 07.02.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

245,000 € 1788 €/m²

Prerobený 3 izb byt s komorou, 2x pivnica, pri parku, na predaj, Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | Sereď | 73.98 m²

IntExreal realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s komorou a 2x pivn

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Sereď

135,000 € 1825 €/m²

Luxusný 4 izbový byt s komorou, terasou, na predaj Galanta

Reality Galanta

4 izbový byt | Športová | 79.52 m²

Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac - s n

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

212,500 € 2672 €/m²

VIDEO! Pre náročných, vysnívaný domov na predaj, Baloň

Reality Baloň

Rodinný dom | Baloň | 150.99 m²

K nasťahovaniu! Výhľadu na lesík neodoláte, ktorý sa pýši na konci pozemku ako kúsok raja. Ak

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Baloň

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA, 3 izbové byty v štandarde na predaj, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Športová | 58.22 m²

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

167,500 € 2877 €/m²

Na predaj 5 izbový rodinný dom, Galanta

Reality Galanta

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

IntExReal realitná kancelária ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom s garážou, krbom, prípr

Publikované: 04.09.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

250,000 € 917 €/m²

Pre náročných, Nájom veľký 2 i byt, centrum, 68 m², Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Hlavná | 64.11 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka do prenájmu energeticky nenáročný veľkometrážny 2 iz

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Galanta

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Skladový , výrobný priestor na prenájom 1038m2, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,038 m²

Realitná kancelária IntExReal ponúka na prenájom vykurovaný, murovaný sklad s administratívnym

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Kancelária, administratívny pr., prenájom, Galanta centrum

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 20.86 m²

Realitná kancelária IntExReal vám ponúka na prenájom kanceláriu, administratívny priestor na rô

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

210.69 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok na predaj, 11 á

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,088 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

Na prenájom 2izbový byt v novostavbe, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Mládežnícka štvrť | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový 2izbový byt v novostavbe. rozloha 45m2+ balkón 5m2 Nachádza sa na

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Galanta

480 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ! Rodinný dom s potenciálmi, na predaj Tešedíkovo

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Tešedíkovo | 125 m²

V raji pokoja Vám ponúka IntExReal realitná kancelária rodinný dom na predaj s prístavbou a

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

119,990 € 960 €/m²

Komerčná budova, /admin., skladový a prev. areál/ predaj, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Galanta | 7,022 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj oplotený prevádzkový areál (haly, skladové

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Galanta

3,000,000 € 427 €/m²

Prenájom, murovaný sklad, výrobná, skladová hala, 250m2, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 250 m²

Realitná kancelária IntExReal ponúka na prenájom murovanú budovu/ sklad v priemyselnej časti

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Dvoj - Kancelária, voda, na prenájom, Galanta centrum

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 39.06 m²

Realitná kancelária IntExReal vám ponúka na prenájom dvojitú kanceláriu, administratívny priest

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

394.51 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, 977 m², výstavba domu, Čierny Brod

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 977 m²

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok vhodný na stavebné účely

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

Cena dohodou

Štvor – Kancelária na prenájom, Galanta centrum

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 114.3 m²

Realitná kancelária IntExReal vám ponúka na prenájom štvorkanceláriu, administratívny priestor

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

1,154.43 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (22993)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)