REZERVOVANÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V NOVEJ LOKALITE

Reality Topoľnica

Rodinný dom | 100 m²

SKOLAUDOVANÝ, Rodinný dom v obci Topoľnica! NOVOSTAVBA Rozhodujete sa medzi tichou lokalitou a

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

209,900 € 2099 €/m²

Na predaj stavebné pozemky v meste Galanta, časť Hody.

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²

Na predaj stavebné pozemky v meste Galanta, časť Hody. Pozemky sa nachádzajú vo vyhľadávanej a

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

1 €

NA PRENÁJOM: Skladová hala s nákladným výťahom

Reality Galanta

Skladový objekt | 1 m²

NA PRENÁJOM: Skladová hala s nákladným výťahom a 24-hodinovým prístupom Ponúkame na prenájom

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Lukratívny pozemok s potenciálom

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 2,130 m²

Lukratívny pozemok s potenciálom – výnimočná príležitosť pre bývanie aj investíciu! Ponúkame n

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

145 € 0 €/m²

Rodinný dom na predaj v Galante!

Reality Galanta

Rodinný dom | Bratislavská | 95 m²

Na predaj: Rodinný dom s krásnym pozemkom v Galante – ideálny na bývanie aj podnikanie Ponúkam

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

173,800 € 1829 €/m²

Slnečný 3 izbový byt na predaj-Parkovacie státie grátis

Reality Galanta

3 izbový byt | Karola Duchoňa | 60 m²

Ak váhate nad kúpou bytu, už neváhajte, poďte si pozrieť tento moderný projekt a bývajte v NOVO

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

159,900 € 2665 €/m²

Kancelársky priestor na mieru - CENTRUM - Galanta

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | mierove namesite 2 | 13 m²

Hľadáte kanceláriu podľa svojich predstáv? Širokú ponuku nájdete priamo v centre mesta Galanta

Publikované: 27.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

130 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ - Veľkorysý 5 izbový rodinný dom v Slovenskom Grobe

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | ... | 300 m²

Hľadáte miesto, kde môžete začať nový život plný pohodlia, priestoru pre každého člena rodiny a

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

379,900 € 1266 €/m²

Prenájom obchodných priestorov

Reality Baka

Obchodné priestory | Hlavná | 15 m²

Xpert Reality s.r.o. ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor s pozemkom v obci BAKA. K

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Baka

150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Znížená cena! Záhrada v obci Baloň v Medzičilizí

Reality Baloň

Záhrada | 2,300 m²

Ponúkame na predaj záhradu vo výmere 2300 m2. Pozemok je vhodný na pestovanie zeleniny, ovocie

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Baloň

33,000 € 14 €/m²

Hľadám Kúpim ornú pôdu v celku okres Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Orná pôda | Dunajská Streda | 1 m²

Kúpim ornú pôdu v celku okres Dunajská Streda.

Publikované: 29.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

1 €/m2 1 €/m2

Novostavba-Kvalitné Bývanie 2, a 3 izbové Byty Na Predaj

Reality Galanta

2 izbový byt | 59.04 m²

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

147,390 € 2278 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 3 izbový rodinný dom Pinkove Kračany

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária Xpert Reality s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Pinkove K

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kostolné Kračany

289,900 € 2230 €/m²

Na predaj štýlová, kompletne zrekonštruovaná garzónka na sídlisku Sever 2

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 28 m²

Ponúkame na predaj modernú a vkusne zrekonštruovanú garzónku vo vyhľadávanej lokalite Sever 2.

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

105,000 € 4107 €/m²

Prenájom 4i moderný zariadený byt v centre mesta Šamorín

Reality Šamorín

4 izbový byt | Gazdovský rad | 150 m²

Prenájom 4i moderný zariadený byt o rozlohe 150m2 v centre mesta Šamorín. K bytu prislúchajú 2

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pripravujeme - Predaj veľký 1i byt v pôvodnom stave v Šamoríne na Čilistovskej ul.

Reality Šamorín

1 izbový byt | Čilistovská | 40 m²

Pripravujeme - Predaj veľký 1i byt v pôvodnom stave v Šamoríne na Čilistovskej ulici. Byt je v

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šamorín

129,500 € 3238 €/m²

Predaj orná pôda 26hektárov v Senci časť Svätý Martin

Reality Senec

Orná pôda | 260,000 m²

Predaj orná pôda 26hektárov v Senci časť Svätý Martin. Orná pôda sa skladá z ornej pôdy cca 2

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Senec

6 €/m2 6 €/m2

Bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad

Reality Galanta

Rodinný dom | Pri Derni | 92.28 m²

Moderné bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad Ponúkame vám krásnu novostavbu 4-izbového

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

265,000 € 2872 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt pripravený na okamžité nasťahovanie

Reality Galanta

3 izbový byt | 75 m²

Bývanie bez kompromisov – Krásny 3 izbový byt pripravený na okamžité nasťahovanie Hľadáte byt,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,000 € 2360 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný pozemok 75 árov lesopark, Ňárad

Reality Ňárad

Rekreačný pozemok | Hlavná | 7,530 m²

XpertReality vám ponúka na predaj pekný rekreačný pozemok pri DUNAJI. Spomínaný pozemok sa nach

Publikované: 05.02.2014 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ňárad

49,000 € 7 €/m²

3 izbový DOM v Medveďove -NOVÁ CENA

Reality Medveďov

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový dom v príjemnej časti Žitného ostrova v obci Medveďov. Dom sa nachád

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Medveďov

55,000 € 550 €/m²

Prenájom sklady a výrobný priestor v Šamoríne

Reality Šamorín

Skladový objekt | Senecká cesta | 500 m²

Prenájom sklady, výrobné priestory a dopravne plochy na parkovanie v Šamoríne. Skladový priest

Publikované: 29.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Šamorín

4 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PREDANÉ - POZEMOK

Reality Vrakúň

Pozemok pre rodinné domy | Biely járok | 3,453 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečný veľký stavebný pozemok v okolí Dunajskej Stredy v obci Vrakúň. Ak

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vrakúň

65 €/m2 65 €/m2

Predaj panelová Garáž v Šamoríne na Veternej ulici

Reality Šamorín

Garáž | Veterná | 18 m²

Predaj panelová Garáž o rozlohe 18m2 v Šamoríne na Veternej ulici. Garáž má dvojkrídlovú kovovú

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Šamorín

40,000 € 2222 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22993)
Upresniť hľadanie