STAVEBNÝ POZEMOK 2 992 m² -INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Matúškovo

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – STAVEBNÝ POZEMOK 2 992 m² URČENÝ NA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV V OBCI

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Matúškovo

143,616 €

Bezpečné parkovanie v podzemnej garáži – Galanta West

Reality Galanta

Garáž | Karola Duchoňa | 20 m²

Na prenájom, Bezpečné parkovanie v podzemnej garáži – Galanta West Ponúkame garážové státie v

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

90 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM S MNOHÝMI BENEFITMI NA PREDAJ

Reality Čierny Brod

Rodinný dom | 174.4 m²

Rodinný dom na predaj v obci Čierny Brod – pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou Hľadáte býv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čierny Brod

228,000 € 1307 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový starší RD. s garážou v obci PATAŠ

Reality Pataš

Rodinný dom | Pataš | 180 m²

XpertReality s.r.o., ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v príjemnej časti Žitného ostrovReal

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Pataš

58,000 € 383 €/m²

Prenájom priestorov na skladovanie

Reality Vrakúň

Skladový objekt | Hlavná | 150 m²

Z poverenie majiteľa ponúkame na prenajom priestory vhodné na obchod, služby,skladovanie /Vrak

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Vrakúň

450 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Priemyselný stavebný pozemok v Šamoríne.

Reality Šamorín

Komerčná zóna | Bratislavská | 10,265 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v priemyselnej zóne Šamorína - k. ú. Bučuháza - priemyselný

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šamorín

Cena dohodou

Predaj pozemkov na Radové 4i domy v obci Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 225 m²

Predaj pozemkov cca 30kusov na Radové 4i domy v obci Hviezdoslavov. Pozemky su o výmere od 225

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

550 €/m2 550 €/m2

Predaj 500m2 orná pôda v katastri Kraľovianky - Šamorín

Reality Šamorín

Orná pôda | 500 m²

Predaj 500m2 orná pôda v katastri Kraľovianky - Šamorín. Pozemok sa nachádza pri Asfaltovej k

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šamorín

40,000 € 80 €/m²

Prenájom 2x zariadená izba v RD Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Rumančeková | 13 m²

Prenájom 2x zariadená izba v RD Hviezdoslavov. Jednej izbe je dvojposteľ, komplet zariadene TV

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Hviezdoslavov

300 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Moderné bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad

Reality Galanta

Rodinný dom | Pri Derni | 92.28 m²

Moderné bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad Ponúkame vám krásnu novostavbu 4-izbového

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

265,000 € 2872 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V NOVEJ LOKALITE - TOPOĽNICA

Reality Topoľnica

Rodinný dom | 100 m²

SKOLAUDOVANÉ, Rodinný dom v obci Topoľnica! NOVOSTAVBA Rozhodujete sa medzi tichou lokalitou a

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

209,900 € 2099 €/m²

Rodinný dom – pokoj, pohodlie a skvelá dostupnosť

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | 60 m²

Rodinný dom v obci Tešedíkovo – pokoj, pohodlie a skvelá dostupnosť Rozhodujete sa medzi ti

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

194,800 € 3247 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačné pozemky na brehu Malého Dunaja, Jahodná

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 250 m²

Realitná kancelária Xpert reality s.r.o. ponúka na predaj rekreačné pozemky s priamym doty

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

8,990 € 36 €/m²

Prenájom polyfunkčnej budovy, kancelárie, obchodné priestory, služby

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Hodská | 230 m²

Prenájom polyfunkčnej budovy v Galante – kancelárie, obchodné priestory, služby, ordinácie Pon

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

2,400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom celého objektu - UBYTOVŇA

Reality Galanta

Objekt pre obchod | Z.Kodálya | 1 m²

Xpertreality Vám ponúka na prenájom celý objekt, ktorý bol využívaný ako UBYTOVŇA Ponúkame pri

Publikované: 27.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

Cena dohodou

Komerčný stavebný pozemok v priemyselnej zóne VRAKÚŇ

Reality Vrakúň

Priemyselná zóna | Hlavná | 1,000 m²

Realitná kancelária Xpert reality s.r.o. ponúka na predaj komerčný stavebný pozemok o výmere 10

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vrakúň

48,000 € 48 €/m²

Rodinný dom na predaj. Pokoj, pohodlie a skvelá dostupnosť

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | 60 m²

Rodinný dom v obci Tešedíkovo – pokoj, pohodlie a skvelá dostupnosť Rozhodujete sa medzi ticho

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

194,800 € 3247 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný pozemok pri DUNAJI, GABČÍKOVO

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Kompa | 900 m²

XpertReality vám ponúka na predaj pekný rekreačný pozemok pri DUNAJI. Pozemok sa nachádza v k

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

80,000 € 89 €/m²

Kľúčovec.Slnečný stavebný pozemok do 10km od mesta Veľký Meder

Reality Kľúčovec

Pozemok pre rodinné domy | 913 m²

Realitná kancelária Xpert Reality s.r.o. Vám ponúka jedinečnú príležitosť kúpy pozemku v obci K

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kľúčovec

50,215 € 55 €/m²

Predaj stavebný pozemok so starým rodinným domom v obciTekovské Lužany

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | Tekovská | 80 m²

Predaj stavebný pozemok so starým rodinným domom v obci Tekovské Lužany okres Levice. S pozemko

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

16,500 € 206 €/m²

Hľadáme Poľnohospodárske a lesné pozemky cele Slovensko

Reality Dunajská Streda

Orná pôda | Dunajská | 1 m²

Hľadáme Poľnohospodárske a lesné pozemky celé Slovensko. Ponúknite! Len seriozná ponuka prosím

Publikované: 29.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

1 €/m2 1 €/m2

Hľadáme poľnohospodárske objekty s pozemkami cele SR.

Reality Šamorín

Orná pôda | Bratislavská | 300,000 m²

Hľadáme poľnohospodárske objekty s pozemkami cele SR. Ponúknite!

Publikované: 28.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šamorín

1 €/m2 1 €/m2

KRÁSNY DOM S MNOHÝMI BENEFITMI NA PREDAJ

Reality Čierny Brod

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čierny Brod

228,000 € 2280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 4 izbový radový rodinný dom Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Púpavová | 93 m²

Realitná kancelária Xpert Reality s.r.o. ponúka na predaj novostavbu 4 izbových priestranných a

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

173,000 € 1860 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30338)
Rodinné domy na predaj (22993)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (747)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie