Viacúčelový celopodpivničený, poschodový bytový dom

Reality Dunajská Streda

5 a viac izbový byt | Szabó Gyula | 250 m²

Ponúkam na predaj viacúčelový celopodpivničený a poschodový bytový dom s veľkým potenciálom vyu

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Poznáte Kľúčovec? TRI slnečné stavebné pozemky do 10km od mesta Veľký Meder slnečné, susediace stavebné pozemky do 10km od mesta Veľký Meder

Reality Kľúčovec

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Realitná kancelária Xpert Reality s.r.o. Vám ponúka jedinečnú príležitosť kúpy pozemku v obci K

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kľúčovec

55 €/m2

Prenájom Budova vo Štvrtku na Ostrove okres DS

Reality Štvrtok na Ostrove

Objekt pre obchod | Hlavná | 300 m²

Prenájom Budova vo Štvrtku na Ostrove okres DS. Prenajíma sa celé poschodie cca 300m2. Možnos

Publikované: 06.03.2014 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Štvrtok na Ostrove

1 €/mesiac 2400 €/mesiac/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Vydrany.

Reality Vydrany

Pozemok pre rodinné domy | Kludná | 862 m²

Ponúkam na predaj oplotený pozemok v obci Vydrany pri Dunajskej Strede. Na pozemku sú všetk

Publikované: 21.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vydrany

86,200 € 100 €/m²

Komerčné a prevádzkové priestory, predajňa, sklady výrobňa VRAKÚŇ

Reality Vrakúň

Priestor pre sklad | 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Vrakúň, Hlavná ulica. Plocha: úžitkov

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Vrakúň

350 €/mesiac 773 €/mesiac/m²

SKLADOVE PRIESTORY na prenajom Dobrá cena!

Reality Vrakúň

Skladový objekt | Hlavna | 50 m²

Ponukame skladove priestory v Vrakuni.

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Vrakúň

250 €/mesiac 94 €/mesiac/m²

PREDANÉ - Stavebný pozemok v slepej ulici HORNÁ POTOŇ

Reality Horná Potôň

Pozemok pre rodinné domy | 1,396 m²

Realitná kancelária XpertReality Vám ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK na okraji obce Horná Pot

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Potôň

95,000 € 68 €/m²

Na predaj orná pôda Padáň, Dolný Bar

Reality Padáň

Orná pôda | Hlavná | 87,000 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu a lesné pozemky o výmere 8,7 hektára v okrese Dunajská Streda, kat

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Padáň

2 €/m2 2 €/m2

Exkluzívna novostavba, 4-izbový rodinný d.

Reality Boheľov

Rodinný dom | slepá | 350 m²

Rodinný dom v okrese Dunajská Streda – pokoj, pohodlie. Rozhodujete sa medzi tichou lokalitou

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Boheľov

250,000 € 714 €/m²

Rodinný dom v španielskom štýle v obci Trhová Hradská

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | 700 m²

Realitná kancelária Xpert Reality s.r.o. ponúka na predaj priestranný rodinný dom v španielskom

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

370,000 € 529 €/m²

Predaj priemyselný pozemok 3500m2 kataster Oľdza okres DS

Reality Oľdza

Priemyselná zóna | Hlavná | 3,500 m²

PRIEMYSEĽ - Predaj rozny pozemok parcela ,,C"s rozlohou 3500m2 na priemysel - lahka vyroba, skl

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

235,000 € 67 €/m²

Predaj hodnotný stavebný pozemok na obchod a služby v centre Mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Komárňanská | 1,300 m²

Exkluzívne Predaj vysoko hodnotný stavebný pozemok na obchod a služby v centre Mesta Veľký Mede

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

250 €/m2 250 €/m2

Predaj rodiného domu v Trsticiach

Reality Trstice

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom – ideálny na rekonštrukciu! Ponúk

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trstice

99,000 € 825 €/m²

Predaj stavebných pozemkov v katastri Malé Blahovo okres DS

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 22,427 m²

Predaj stavebných pozemkov v katastri Malé Blahovo okres DS Možnosť predaja 50% z celej plochy

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

80 €/m2 80 €/m2

Prenájom Garáž v Šamoríne na Veternej ul.

Reality Šamorín

Garáž | Veterná | 20 m²

Prenájom murovaná Garáž s rozlohou 20m2 a s dvojkrídlovou bránou v Šamoríne na Veternej ul. C

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Šamorín

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Príprava - predaj skladová - výrobná hala v Šamoríne

Reality Šamorín

Priemyselná zóna | Šamorín | 1,000 m²

Príprava - predaj skladová - výrobná hala v Šamoríne. Predaj priemyseľný pozemok na ktorom je

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šamorín

1,350,000 € 1350 €/m²

REZERVOVANÉ. Top lokalita a moderné bývanie

Reality Galanta

Rodinný dom | 112.85 m²

Pripravujeme do ponuky! Ponúkame na predaj nádherný štvorizbový rodinný dom, novostavbu. - Po

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

275,000 € 2348 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, GALANTA, NOVÁ LOKALITA

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²

Na predaj stavebné pozemky v meste Galanta, časť Hody. Pozemky sa nachádzajú vo vyhľadávanej a

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

1 €

PREDAJ / REZERVOVANÉ - priestranný 3-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 110 m²

Realitná kancelária Xpert reality Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať 3i rodinný dom s

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

297,000 € 2700 €/m²

PREDAJ - Vidiecky 6 izbový dom s úžasnou atmosférou!

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | . | 235 m²

Ak túžite po mieste, kde môžete žiť v harmónii s okolím a zároveň si vytvoriť vlastný domov, te

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

229,000 € 974 €/m²

PREDAJ - stavebný pozemok v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pasienky | 1,202 m²

Realitná kancelária Xpert reality ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne mesta Ga

Publikované: 05.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

119,990 € 100 €/m²

Starší rodinný dom vo vyhľadávanej obci Čierna Voda

Reality Čierna Voda

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Čierna Voda ideálny na rekonštrukciu podľa Vašich

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čierna Voda

110,000 € 1000 €/m²

NA PRENÁJOM obchodný priestor, obchod na Hlavnej ceste VRAKÚŇ

Reality Vrakúň

Objekt pre obchod | Hlavná | 20 m²

XpertReality Vám ponúka EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM obchodný priestor na Hlavnej ceste vo Vrakúňi.

Publikované: 03.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Vrakúň

250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ / VÝHODNÁ PONUKA - orná pôda Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Orná pôda | 13,852 m²

Realitná kancelária Xpert reality ponúka na predaj poľnohospodársky pozemok o výmere 13 85

Publikované: 29.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

10.5 €/m2 11 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30338)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (22993)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie