Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Semerovo

Reality Semerovo

Rodinný dom | Semerovo | 120 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Semerovo. DOM - výmera domu

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Semerovo

88,500 € 742 €/m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná cesta | 286 m²

Ponúkame na predaj investičnú príležitosť, stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

46,990 € 164 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | M.R.Štefánika | 78 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor, ktorý sa nachádza na prízemí v centre mesta v Nových Zá

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

936 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj Rodinný dom (vidiecky) v obci Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | Svätý Peter | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej uličke v obci Svätý Peter. DOM - vý

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

59,000 € 590 €/m²

Na prenájom skladové priestory - garáž v meste Šurany

Reality Šurany

Skladový objekt | Priemyselný areál | 100 m²

TRINITY realitná kancelária ponúka na prenájom nebytové skladové priestory - garáž v meste Šura

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Šurany

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj murovaná chata so záhradou v Nových Zámkoch - Tekvičné pole

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Tekvičné Pole I. | 17 m²

Ponúkame IBA U NÁS - Na predaj murovanú chatu so záhradou v Nových Zámkoch, ktorá sa nachádza n

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

48,000 € 2824 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom sklad / skladové plochy s betónovou plochou v meste Šurany.

Reality Šurany

Skladový objekt | priemyselný areál | 2,231 m²

Ponúkame na prenájom sklad, ktorý sa nachádza v priemyselnej zóne Šurian - ELITEX. K dispozícii

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Šurany

6,693 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Iba u Nás -Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Pozemok pre rodinné domy | Rastislavice | 2,524 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Rastislavice. Nachádza v t

Publikované: 28.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

130,000 € 52 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | centrum | 80 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor, ktorý sa nachádza v centre mesta Nové Zámky. Priestory

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

640 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj Penzión vo vyhľadávanej lokalite v obci Podhájska

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | Podhájska | 228 m²

Ponúkame na predaj krásny penzión / chatu v prírode a zároveň kúsok od vyhláseného termálneho k

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

235,000 € 1031 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj murovaná chata na Zúgove v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Zúgov | 36 m²

Ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatu vo vyhľadávanej lokalite ,,záhradkárska časť Zúgov,,

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

35,000 € 1056 €/m²

Na predaj starší 2-izbový rodinný dom v obci Dubník

Reality Dubník

Rodinný dom | Dubník | 85 m²

RK TRINITY s výhradným zastúpením majiteľa Vám predstavuje a ponúka na predaj starší 2-izbový r

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dubník

24,000 € 282 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 82.43 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nových Zámk

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

138,000 € 1674 €/m²

Exkluzívne - Na prenájom priestranná murovaná garáž v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Garáž | Nové Zámky | 21 m²

EXKLUZÍVNE - RK TRINITY Vám ponúkame na prenájom priestrannú murovanú garáž v Nových Zámkoch. N

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

90 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj nádherný 3-izbový dom so zastrešenou terasou v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory | 100 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj nádherný 3-izbový tehlový rodinný dom so zastrešenou teras

Publikované: 25.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

196,000 € 1999 €/m²

Iba u Nás - Na predaj stavebné pozemky v meste Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 551 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj dva stavebné pozemky v meste Nesvady. Nachádzajú

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

42,250 € 77 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v lukratívnej lokalite v meste Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Kukučínová | 480 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v lukratívnej lokalite v meste Šurany. P

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

65,500 € 136 €/m²

Na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Ľ. Štúra | 35.47 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt v meste Nové Zámky. Nachádza

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

410 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Orná pôda | Jatov | 19,490 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Jatov. Jedná sa o dve rôzne parcele ornej pôdy.

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

Cena na vyžiadanie

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu s terasou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Gúgska | 110 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s terasou v

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3272 €/m²

Výhradne - Na predaj 3-izbový byt s garážou v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

3 izbový byt | Dvory | 61.62 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s garážou a záhradou v obci Dvory nad Žitavou. Byt

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

83,000 € 1347 €/m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu s terasou v obci Andovce

Reality Andovce

Rodinný dom | Andovce | 115.7 m²

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Andovce

229,900 € 1987 €/m²

Na prenájom nebytová budova a garáž v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | J. Simora | 59 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na prenájom nebytovú budovu - objekt v meste Nové Zámky. Na

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj prerobený 3-izbový rodinný dom v meste Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 120 m²

Ponúkame na predaj kompletne prerobený 3-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Nesvady.

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nesvady

180,000 € 1417 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (22996)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie