Predaj pozemku v Dunajskej Strede, 625 m2, Rekreačný rad, všetky IS

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 625 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 625 m2 v Dunajskej Str

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

119,000 € 190 €/m²

Na prenájom: skladových/výrobných priestorov, Veľké Blahovo

Reality Veľké Blahovo

Skladový objekt | Nevyplnená | 400 m²

Re/max realitná kancelária ponúka na prenájom skladové / výrobné priestory v obci Veľké Blahov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Veľké Blahovo

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ: RODINNÝ DOM, DOBROHOŠŤ

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

***NOVINKA*** REALITNÁ KANCELÁRIA RE/MAX ATTRACTIVE PONÚKA NA PREDAJ RODINNÝ DOM NA KRÁSNOM S

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dobrohošť

259,000 € 2158 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom výrobný a skladový objekt o výmere 1134 m2, pozemok 1793 m2, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre výrobu | Nevyplnená | 1,134 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na prenájom skladovo-výrobný objekt v meste Galanta. Nehnute

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

3,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom s ubytovacím zariadením, pozemok 1584, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Petőfiho | 135 m²

V pokojnej časti mesta Veľký Meder ponúkam na predaj nehnuteľnosť, ktorá spája komfort bývania

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

230,000 € 1704 €/m²

PREDAJ, DOM NA KĽÚČ, Dunajská Streda, 4 izby, pozemok 189 m2, Sentianska ulica

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malodvornická | 93 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v radovej zástavbe na Sentian

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 2462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: priestranný,5 izbový rodinný dom, Trhová Hradská

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a útulný 5-izbový rodinný dom v obci Trhová Hradská, ktorá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

225,000 € 1607 €/m²

Predaj 4 izbového mezonetového bytu v Dunajskej Strede, 142 m2, Smetanov háj, čiastočná obnova

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Smetanov háj | 142 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a útulný 4 izbový byt v časti Smetanov

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

147,000 € 1035 €/m²

Prenájom 4 izbového bytu, Dunajská Streda, Smetanov háj, 82 m2

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Smetanov háj | 82 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom 4 izbový byt na Smetanovom háji v Dun

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

670 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj pozemku, Dunajská Streda, 1755 m2, orná pôda

Reality Dunajská Streda

Zmiešaná zóna | Letištná | 1,755 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj pozemok - ornú pôdu, lesný pozemok v Du

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

25 €/m2 25 €/m2

Na predaj: 3-izbový BUNGALOV 82 m² na veľkorysom pozemku 1449 m²

Reality Mad

Rodinný dom | Nevyplnená | 82 m²

Ponúkam na predaj samostatne stojaci 3-izbový bungalov v tichej a bezpečnej obci Mad, len 6 km

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mad

196,999 € 2402 €/m²

Predaj pozemku vo Veľkom Mederi, Bratislavská ulica, 2108 m2, aj investičná príležitosť

Reality Veľký Meder

Zmiešaná zóna | Bratislavská | 2,108 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj pozemok s rozlohou 2108 m2, ktorý sa na

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

189,720 € 90 €/m²

PRENÁJOM: 2IZBOVÝ BYT KOMPLETNE ZARIADENÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA -NÁM. PRIATEĽSTVA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Námestie priateľstva | 49 m²

NOVINKA V PRENÁJMOCH! ____________________________ Realitná kancelária RE/MAX ponúka na PRE

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Vidiecka chalupa v obci Ruský Potok, na predaj.

Reality Ruský Potok

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Vidiecka chalupa v srdci národného parku Poloniny – Ruský Potok, okres Snina. Realitná kancel

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ruský Potok

20,000 € 400 €/m²

PRENÁJOM komerčného priestoru 100m2, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Veľkoblahovská cesta | 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX Attractive ponúka na prenájom komerčný priestor s rozlohou 100 m2

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 1IZBOVÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA - ULICA JILEMNICKÉHO

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Jilemnického | 38 m²

Na predaj: 1-izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede – ideálny na bývanie aj investíciu Ponú

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

90,000 € 2368 €/m²

Na prenájom moderná hala s administratívnym a sociálnym zázemím – Topoľčany

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Nevyplnená | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu halového objektu s plne vybaveným administratívnym zázemím, si

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Topoľčany

Cena dohodou

Predaj exkluzívneho stavebného pozemku priamo pri vode – Dunasziget

Reality Rajka

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v obľúbenej a rýchlo sa rozvíjajúcej obci Duna

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rajka

240,000 € 61 €/m²

Predaj stavebný pozemok Nitrianska Streda, okr. Topoľčany

Reality Nitrianska Streda

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,115 m²

Realitná kancelária RE/MAX vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Nitrianska Streda, o

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Streda

Cena dohodou

Predaj 3 izbového bytu Nitra - Kynek EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 87 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na Na predaj 3-izbový byt, 87 m² – Nit

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

257,866 € 2964 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Na predaj slnečný stavebný pozemok v obľúbenej rekreačnej lokalite – Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,090 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok v krásnom prostredí obce Mýto pod Ďumbi

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

125,000 € 115 €/m²

VÝROBNÁ HALA SO ŽERIAVOM - SKLAD, PÍLA | MURÁŇ

Reality Muráň

Skladový objekt | Nevyplnená | 1,163 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúkana predaj výrobnú halu- momentálne využívanú ako píla priamo

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Muráň

Cena dohodou

Predaj: Na predaj komerčná budova s parkovaním a širokým využitím – ideálna investičná príležitosť

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | Fraňa Kráľa | 483 m²

RE/MAX ponúka na predaj dvojpodlažnú komerčnú budovu, ktorá sa nachádza vo výbornej lokalite –

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Brezno

312,000 € 646 €/m²

Na predaj: Budova na podnikanie a bývanie | 490 m² | pozemok 1274 m² | Sielnica

Reality Sielnica

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 490 m²

RE/MAX ponúka na predaj Budovu s potenciálom na spojenie podnikania a bývania Priestranná bud

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Sielnica

349,990 € 714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23016)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (749)
Upresniť hľadanie