REZERVOVANÉ! IBA U NÁS! Račí potok, záhrada, voda a el., Kalvária, Košice

Reality Košice-Sever

Záhrada | Račí potok | 351 m²

REZERVOVANÉ! I Vianema ponúka na predaj – Záhrada s pekným výhľadom, celoročne pitnou vodou, e

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

56,999 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Útulný 5i rodinný dom Dolný Lieskov, 310 m²

Reality Dolný Lieskov

Rodinný dom | . | 120 m²

VIANEMA ponúka na predaj priestranný a komletne zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Lieskove,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

259,599 € 2163 €/m²

NA PREDAJ! Rekreačná chata Oravská Polhora - Slaná voda

Reality Oravská Polhora

Chalupa, rekreačný domček | . | 76.8 m²

VIANEMA ponúka na predaj zrekonštruovanú rekreačnú chatu v srdci oravskej prírody, priamo pod

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oravská Polhora

172,999 € 2253 €/m²

Prekrásny, nový apartmán Španielsko - La Mata, Torrevieja

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

🌊 Novostavba s výhľadom na more: Moderný 3-izbový apartmán v Torre la Mata, Torrevieja - Španie

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

285,000 € 3654 €/m²

IBA U NÁS! Predaj prevádzky Barber Shop ELITE v Žiline

Reality Žilina

Obchodné priestory | Pernikárska | 85 m²

Predaj Barber Shopu ELITE – Žilina (centrum) Ponúkame na odstúpenie plne funkčný a zabehnutý b

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Žilina

19,999 € 235 €/m²

NA PREDAJ! 7 izbový zrekonštruovaný dvojgeneračný RD

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Gazdovsky rad 434 | 246 m²

Vianema ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom. Interiér tohto viacpodlažného rodinného domu vo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

318,999 € 1297 €/m²

NA PREDAJ! priestranný 2-izbový byt s veľkometrážnou terasou

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58 m²

Predstavujeme moderný projekt v meste Malacky , navrhnutý dôrazom na kvalitu , energetickú efek

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Malacky

172,800 € 2979 €/m²

IBA U NÁS! Pozemok na samote v lese - Lazy pod Makytou

Reality Lazy pod Makytou

Iný stavebný pozemok | Rieka | 7,538 m²

Väčší pozemok na samote v lese s výhľadom nad obcou Lazy pod Makytou, okres Púchov. Svojou rozl

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

24,999 € 3 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Exkluzívne ponúkame rekreačné pozemky v Žarnovici

Reality Žarnovica

Rekreačný pozemok | Žarnovica | 7,454 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačné pozemky o celkovej výmere 7.454 m2 (8 parciel), v záhra

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

3 €/m2 3 €/m2

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Čingovská | 74 m²

Vianema ponúka na predaj 3-izbový byt na vyhľadávanom a žiadanom sídlisku Košice nad Jazerom. T

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

199,999 € 2703 €/m²

IBA U NÁS! Záhrada s možnosťou stavať RD, pozemok, IS, Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,386 m²

VIANEMA ponúka na predaj! Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. V ponuke záhradka na pesto

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Chorváty

36,999 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Nová CENA ! Budova v Trebišove v pôvodnom stave

Reality Trebišov

Obchodné priestory | Pavla Orságha Hviezdoslava | 476 m²

Znížená cena! Vianema ponúka na predaj budovu služieb a obchodu v Trebišove. Budova predtým slú

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

229,990 € 483 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom poschodie v budove v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Robotnícka | 950 m²

Vianema exkluzívne ponúka na prenájom zaujímavú budovu v priemyselnej zóne Považskej Bystrici v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

5,900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 6i rodinný dom v Čadci, 473m2

Reality Čadca

Rodinný dom | Čadca | 290 m²

Ak hľadáte komfortné bývanie s nadštandardným vybavením, súkromím a výbornou polohou, tento dom

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čadca

429,999 € 1483 €/m²

IBA U NÁS! Kancelárske priestory v Žiline 24m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá 88 | 32 m²

VIANEMA ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v atraktívnej lokalite Žilina

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

485 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Na predaj staršia drevenica – rodinný dom Mošovce

Reality Mošovce

Rodinný dom | Vidrmoch | 88 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom - drevenicu v tichej časti obce Mošovce. Ide o pôvodnú drevenicu

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mošovce

64,990 € 739 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj mobilný dom s pozemkom Martin – Stráne

Reality Martin

Mobilný dom | 40 m²

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj mobilný dom s rozlohou pozemku 1917 m², situovaný v obľúbenej záh

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Martin

180,990 € 4525 €/m²

NA PREDAJ! Samostatne stojaca betónová garáž - Martin

Reality Martin

Garáž | Novomeského | 62 m²

Ponúkame na predaj betónovú garáž s výmerou 18 m², ktorá sa nachádza v Martine v bezprostrednej

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Martin

12,500 € 202 €/m²

IBA U NÁS! Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt | Svit

Reality Svit

2 izbový byt | . | 47.5 m²

Hotové bývanie bez kompromisov len na skok do prírody. Stačí sa nasťahovať. Ponúkame na predaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Svit

134,990 € 2842 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 5-izbové sídlo 243 m2, v Kálnici 938m2

Reality Kálnica

Rodinný dom | . | 243 m²

🏡 Zariadené 5-izbové sídlo v Kálnici (243 m²) s nákladmi len 200 € mesačne Vianema Vám exkluzí

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kálnica

309,999 € 1276 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i dom-NOVOSTAVBA, 163m2, Veľké Bielice

Reality Partizánske

Rodinný dom | 113.59 m²

✨ Predstavujeme Vám štýlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu situovanú v obľúbenej časti Ve

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Partizánske

191,990 € 1690 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Priestranný 3i byt, 81m2, Sihot, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²

🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

215,900 € 2691 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj RD Nad Teheľňou, 305m2, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nad Teheľňou | 214 m²

🏡 Predstavte si bývanie na mieste, kde máte pokoj, súkromie a zároveň všetko dôležité na dosah.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčín

399,900 € 1869 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Väčší pozemok s krásnymi výhľadmi nad obcou Zubák

Reality Zubák

Rekreačný pozemok | . | 5,106 m²

Väčší rekreačný pozemok s krásnymi výhľadmi nad obcou Zubák v okrese Púchov na predaj. Poloha p

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

17,999 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23016)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie