Rodinný dom | Čadca | 290 m²
Ak hľadáte komfortné bývanie s nadštandardným vybavením, súkromím a výbornou polohou, tento dom
429,999 € 1483 €/m²
Rodinný dom | Vidrmoch | 88 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom - drevenicu v tichej časti obce Mošovce. Ide o pôvodnú drevenicu
64,990 € 739 €/m²
Mobilný dom | 40 m²
IBA U NÁS! Ponúkame na predaj mobilný dom s rozlohou pozemku 1917 m², situovaný v obľúbenej záh
180,990 € 4525 €/m²
Garáž | Novomeského | 62 m²
Ponúkame na predaj betónovú garáž s výmerou 18 m², ktorá sa nachádza v Martine v bezprostrednej
12,500 € 202 €/m²
Rodinný dom | 113.59 m²
✨ Predstavujeme Vám štýlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu situovanú v obľúbenej časti Ve
191,990 € 1690 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²
🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri
215,900 € 2691 €/m²
Rodinný dom | Nad Teheľňou | 214 m²
🏡 Predstavte si bývanie na mieste, kde máte pokoj, súkromie a zároveň všetko dôležité na dosah.
399,900 € 1869 €/m²
Rekreačný pozemok | . | 5,106 m²
Väčší rekreačný pozemok s krásnymi výhľadmi nad obcou Zubák v okrese Púchov na predaj. Poloha p
17,999 € 4 €/m²
Rodinný dom | . | 243 m²
🏡 Zariadené 5-izbové sídlo v Kálnici (243 m²) s nákladmi len 200 € mesačne Vianema Vám exkluzí
309,999 € 1276 €/m²
2 izbový byt | Pezinská | 58 m²
Predstavujeme moderný projekt v meste Malacky , navrhnutý dôrazom na kvalitu , energetickú efek
172,800 € 2979 €/m²
Iný stavebný pozemok | Rieka | 7,538 m²
Väčší pozemok na samote v lese s výhľadom nad obcou Lazy pod Makytou, okres Púchov. Svojou rozl
24,999 € 3 €/m²
Rodinný dom | Medňanská | 165 m²
Kompletne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v Ledických Rovniach, okres Púchov na predaj.
268,999 € 1630 €/m²
3 izbový byt | Čingovská | 74 m²
Vianema ponúka na predaj 3-izbový byt na vyhľadávanom a žiadanom sídlisku Košice nad Jazerom. T
199,999 € 2703 €/m²
Rodinný dom | Nová Bošáca | 120 m²
Priestranný rodinný dom v krásnom prírodnom prostredí Bielych Karpát, v obci Nová Bošáca, okres
164,999 € 1375 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Prečín | 578 m²
VIANEMA PONÚKA🌿 STAVEBNÝ POZEMOK S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI 🌄 Hľadáte miesto, kde si postavíte dom
31,990 € 55 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá 88 | 32 m²
VIANEMA ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v atraktívnej lokalite Žilina
485 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | . | 47.5 m²
Hotové bývanie bez kompromisov len na skok do prírody. Stačí sa nasťahovať. Ponúkame na predaj
134,990 € 2842 €/m²
Garsónka | Pražská | 29 m²
Vianema ponúka na prenájom kompletne zariadenú garsónku v meste Žilina - Zelené Vlčince. TOP P
565 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Dlhá nad Kysucou | 5,853 m²
Na predaj veľký pozemok v krásnom prostredí kysúc spolu s pôvodnou drevenicou a hospodárskymi s
15 €/m2 15 €/m2
Rodinný dom | Tužina | 202 m²
✨ EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA V OBJATÍ PRÍRODY – ABSOLÚTNE SÚKROMIE, NADČASOVÁ ARCHITEKTÚRA, 3 HA MOŽ
449,990 € 2228 €/m²
2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²
EXKLUZÍVNE na prenájom výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Br
1,190 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bezručova | 60 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt s úžitkovou plochou 60 m², nachádzajúci sa v moderne
174,900 € 2915 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
Videli ste už v televízii „Dom pre milionárov“? Toto je on – v skutočnosti a priamo na Tenerife
5,499,990 € 11000 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Stará Turá | 25 m²
🌿✨ VIANEMA PREDSTAVUJE | SÚKROMNÉ ÚTOČISKO V PRÍRODE – Stará Turá ✨🌿 Miesto, kde vypnete svet…
79,900 € 3196 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.