NA PREDAJ 4-izbový byt v Žiline v najvyššej budove na BÔRIKU

Reality Žilina

4 izbový byt | Tajovského | 132 m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT V NAJVYŠŠEJ REZIDENČNEJ BUDOVE NA BÔRIKU Luxus, súkromie a výhľad, kto

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žilina

458,990 € 3477 €/m²

IBA U NÁS! Stavebný pozemok v obci Čierne pri Čadci - 640m²

Reality Čierne

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čierne pri Čadci | 640 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Čierne pri Čadci. Rozloha pozemku je 640 m²

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čierne

36,990 € 58 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3 izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Novákova | 82.5 m²

Na predaj je priestranný 3 izbový byt po rekonštrukcii, situovaný v lukratívnej lokalite priamo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

189,990 € 2303 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok 1460 m² v obci Mošovce

Reality Mošovce

Pozemok pre rodinné domy | Dolný dvor | 1,460 m²

Na predaj je stavebný pozemok o výmere cca. 1460 m², situovaný v pokojnej a vyhľadávanej lokali

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mošovce

90,500 € 62 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj útulná chalupa v obci Lubina 958m2

Reality Lubina

Vidiecky dom | . | 150 m²

🌿 Útulná chalupa, vidiecky dom na polosamote pod Javorinou – Lubina, Podkozince (Miškech salaš)

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lubina

137,499 € 917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Srní

Reality Dolné Srnie

Rodinný dom | . | 100 m²

🏡✨ Dva domy. Jedna príležitosť. Nekonečné možnosti – Dolné Srnie čaká práve na vás! ✨🏡 Hľadáte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolné Srnie

184,900 € 1849 €/m²

NA PREDAJ! Novostavba 3 izbový mezonet v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | Pezinská | 133 m²

Predstavuje moderný projekt v meste Malacky, navrhnutý dôrazom na kvalitu , energetickú efektív

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Malacky

309,999 € 2331 €/m²

NA PREDAJ! Ružinov-Ovocné sady zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt s balkónom v jednej z najobľúbenejších

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 5100 €/m²

IBA U NÁS! Chalupa pod lesom s výhľadmi-Červený Kameň, Ilava

Reality Červený Kameň

Rodinný dom | Okraj obce | 1,243 m²

Ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom aj na chalupu v tichej lokalite s vynimocnymi výhľadmi

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Červený Kameň

64,999 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Krásny zariadený 3i byt, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Jána Bottu | 80 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája moderný dizajn, vysoký štandard prevedeni

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

294,500 € 3681 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj rodinný dom 360m², pozemok 1070m², Vrbov

Reality Vrbov

Rodinný dom | . | 360 m²

Túžite po pokojnom domove s dostatkom pristoru a termálnym kúpaliskom na dosah. Práve takýto do

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vrbov

189,000 € 525 €/m²

IBA U NÁS! Väčší 1i byt v Tvrdošíne – Sídlisko Medvedzie

Reality Tvrdošín

1 izbový byt | Medvedzie | 47 m²

Vďaka svojej dispozícii ponúka jednoduchú možnosť prerobenia na plnohodnotný 2-izbový byt – ide

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Tvrdošín

93,990 € 2000 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 6-izbový dom s veľkým pozemkom a potenciálom

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mokráň záhon | 321 m²

PRIESTRANNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM A INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM – BRATISLAVA, MOKR

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

597,080 € 1860 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj stavebné pozemky Nové Košariská

Reality Dunajská Lužná

Rekreačný pozemok | Nové Košariská | 530 m²

🏡EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj 3x stavebný pozemok v obľúbenej a pokojnej lokalite Nové Košari

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

180 €/m2 180 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2-izbový byt, Kyčerského, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kýčerského | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadčasový dizajn a absolútny pokoj v srdci Starého mesta, kompletne zr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PREDAJ! 1,5 izbový byt v novostavbe Bory – Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Hany ponickej | 33.5 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 1,5 -izbový byt s loggiou v jednej z najobľúbenejšíc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

205,999 € 6149 €/m²

IBA U NÁS! Chata pri SKI Makov s nádhernými výhľadmi na predaj

Reality Makov

Chalupa, rekreačný domček | . | 83 m²

Rekreačná chata s nádhernými výhľadmi v horskej oblasti obce Makov, na hranici s Českou republi

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

149,900 € 1806 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i dom-novostavba, 513m2, Lužianky

Reality Nitra

Rodinný dom | 130 m²

Predstavujeme Vám na predaj 4izbový rodinný bungalov - novostavba v Lužiankách okres Nitra so 5

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

411,900 € 3168 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Apartmán od developera EMAAR, DUBAI, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

🌟 Exkluzívna investičná príležitosť v srdci Dubaja – AVARRA by PALACE | EMAAR 🌟Toto je ponuka,

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

599,000 € 6240 €/m²

NA PREDAJ ŠPANIELSKO Rezidenčný projekt ADAGIO, Estepona

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌊 Luxusné bývanie na Costa del Sol – rezidenčný projekt ADAGIO, Estepona P

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

440,999 € 4594 €/m²

Prekrásny, nový apartmán Španielsko - La Mata, Torrevieja

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

🌊 Novostavba s výhľadom na more: Moderný 3-izbový apartmán v Torre la Mata, Torrevieja - Španie

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

285,000 € 3654 €/m²

NA PREDAJ! Rekreačná chata Oravská Polhora - Slaná voda

Reality Oravská Polhora

Chalupa, rekreačný domček | . | 76.8 m²

VIANEMA ponúka na predaj zrekonštruovanú rekreačnú chatu v srdci oravskej prírody, priamo pod

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oravská Polhora

172,999 € 2253 €/m²

IBA U NÁS! Predaj prevádzky Barber Shop ELITE v Žiline

Reality Žilina

Obchodné priestory | Pernikárska | 85 m²

Predaj Barber Shopu ELITE – Žilina (centrum) Ponúkame na odstúpenie plne funkčný a zabehnutý b

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Žilina

19,999 € 235 €/m²

IBA U NÁS! Útulný 5i rodinný dom Dolný Lieskov, 310 m²

Reality Dolný Lieskov

Rodinný dom | . | 120 m²

VIANEMA ponúka na predaj priestranný a komletne zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Lieskove,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

259,599 € 2163 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23016)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie