Investičné pozemky – orná pôda pri Novom Meste nad Váhom

Reality Bzince pod Javorinou

Orná pôda | Nezadaná | 6,458 m²

Ponúkame na predaj súbor 11 pozemkov ornej pôdy v katastrálnom území Hrušové, s celkovou výmero

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

5,990 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, BARDEJOV, ZAFÍROVÁ

Reality Bardejov

2 izbový byt | Zafírová | 0 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt s balkónom a vlastným podzemným parkovacím miestom, v nov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

530 €/mesiac

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Stavebný pozemok 718 m², Kynek, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 718 m²

F466-14-MAT Na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Kynek. ROZLOHA: • rozloha - 718

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

120,000 € 167 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PREDAJ: 5-izbový rodinný dom v Limbachu: Bývanie priamo nad vinicami

Reality Limbach

Rodinný dom | Vavrinecká | 130 m²

Butterfly-reality vám exkluzívne ponúka moderný rodinný dom na Vavrineckej ulici. Ideálna kombi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Limbach

650,000 € 5000 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj veľký pozemok 1006m2 v lukratívnej časti Bratislavy - Staré Mesto. Znížili sme cenu!

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pri Suchom mlyne | 1,006 m²

GCK s.r.o. ponúka veľký pozemok 1006m2 v lukratívnej časti Bratislavy - Staré Mesto pred Patrón

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

590,000 € 586 €/m²

Na predaj, poschodový, podpivničený rodinný dom v Záhorskej Bystrici s veľkým pozemkom 1080m2, pri TV Markíza

GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj poschodový podpivničený rodinný dom vo vynikajúcom stave

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

620,000 € 2605 €/m²

Exkluzívne na predaj poschodový podpivničený rodinný dom v Dolných Janíkoch s garážou, záhradou, bazénom a mobilným domom v tichej ulici

Reality Janíky

Rodinný dom | 216.97 m²

GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj poschodový podpivničený rodinný dom s garážou, záhradou,

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Janíky

310,000 € 1429 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor: 16m2, 18m2, Petržalka, Údernícka ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 16 m²

GCK s.r.o. ponúka na prenájom kancelárske priestory, Petržalka, Údernícka ulica: *1x kancelársk

Publikované: 21.07.2020 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj zabehnutá kaviareň, Bratislava - Staré Mesto, 100m2 + terasa 25m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | Ventúrska | 200 m²

GCK s.r.o. ponúka zabehnutú kaviareň na odstúpenie s dlhoročnou tradíciou v obľúbenej a vyhľadá

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

55,000 € 275 €/m²

GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj pozemok - ovocný sad v Chorvátskom Grobe - Čierna voda

Reality Chorvátsky Grob

Ovocný sad | 21,069 m²

GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj pozemok - ovocný sad v Chorvátskom Grobe - Čierna voda.

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

Cena dohodou

GCK s.r.o. ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom, klimatizáciou, Bratislava, Štrkovec, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 71 m²

GCK s.r.o. ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom, v Ružinove – Štrkovci na Haburskej ulici

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Odstúpenie zabehnutej kaviarne v Bratislave Starom Meste, 100m2 + terasa 25m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | Ventúrska | 100 m²

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom s 1006m2 veľkým pozemkom v lukratívnej časti Bratislavy - Staré Mesto. Znížili sme cenu!

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²

GCK s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v lukratívnej časti Bratislavy - Star

Publikované: 18.03.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

590,000 € 2864 €/m²

Hala polyfunkčná na predaj, Stupava, úžitková 504m2, pozemok 909m2, Skolaudovaná, parkovanie, Novostavba, Administratíva, sklad, logistika

Reality Stupava

Skladový objekt | Žabárňa | 504 m²

Lokalita: Stupava, priemyselná časť Stav: Novostavba Úžitková plocha: 504m2 Parkovanie: 11 vyhr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Stupava

875,000 € 1736 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Exkluzívny - 5-izbový samostatný dom , v tichej lokalite pod lesom s možnosťou SMART HOME

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Záhorská | 162 m²

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU - samostatne stojaci moderný 5-izbový rodinný dom s technológia

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

587,000 € 3623 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Moderný jednoizbový byt v novostavbe v meste Komárno na predaj !

Reality Komárno

1 izbový byt | Eötvösa | 25.2 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný jednoizbový byt v novostavbe sit

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,000 € 3056 €/m²

Novinka
Novinka

GESTTO | JEDINEČNÝ 4-IZBOVÝ MEZONET V CENTRE TRNAVY NA PREDAJ

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Hlavná | 143.61 m²

Realitná kancelária GESTTO Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti ponúka na predaj

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

435,000 € 3029 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | REZERVOVANÉ | NOVOSTAVBA | 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM | PREDAJ | ŠPAČINCE

Reality Špačince

Rodinný dom | Ulička | 209.95 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj novostavbu 5 izbového rodinného domu v

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Špačince

398,900 € 1900 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | 2-IZBOVÝ BYT | PARKOVACIE MIESTO V CENE | PREDAJ | VEĽKÁ LOMNICA

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Tatranská | 50.09 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame na predaj vkusne zariadený 2 izbový

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

169,000 € 3374 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | 4-IZBÁK PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII | NA PREDAJ | ŠPAČINSKÁ CESTA

Reality Trnava

4 izbový byt | Špačinská cesta | 78.35 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame na predaj 4-izbový byt, ktorý sa nachádza vo vy

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trnava

234,900 € 2998 €/m²

člen NARKS

GESTTO | 4-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | 20 m2 PIVNICA | LOGGIA | ČAJKOVSKÉHO ULICA

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Čajkovského | 91.25 m²

Realitná kancelária GESTTO Vám v mene majiteľa predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Trnava

219,700 € 2408 €/m²

člen NARKS

GESTTO | 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | MODRANKA | 594 m2 POZEMOK

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 182.91 m²

Realitná kancelária GESTTO Vám s poverením majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj samostatne s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Trnava

399,000 € 2181 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | PREDAJ | BIELY KOSTOL | TRNAVA

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Vysoká | 200 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj k

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Biely Kostol

269,000 € 1345 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | 1-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM | OKRUŽNÁ UL. | ZARIADENÝ

Reality Trnava

1 izbový byt | Okružná ulica | 28.5 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o. ponúka na prenájom obľ

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23027)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie